Diziler

Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı! Amca Cumali Karaca öldürüyor! Karaca Çukur’dan neden ayrıldı!

Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı! Amca Cumali Karaca öldürüyor! Karaca Çukur’dan neden ayrıldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı! Amca Cumali Karaca öldürüyor! Karaca Çukur’dan neden ayrıldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı! Amca Cumali Karaca öldürüyor! Karaca Çukur’dan neden ayrıldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı! Amca Cumali Karaca öldürüyor! Karaca Çukur’dan neden ayrıldı!

Yayına girdiği her pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayına girdiği pazartesi akşamları rekor kıran Çukur’da Karaca diziye veda ediyor! Çukur hayranların çok üzüleceği ayrılık gerçekleşiyor!

Çukur’da büyük şok!

Geçen hafta Celasun kaybını geçiremeyen seyirciler, Ece Yaşar ayrılışıyla şok olacak! Amca Cumali Koçavalı, Karaca Koçavalı’yu öldürüyor! Celasun öldürüp gömen amca, şimdi de Karaca öldürüp gömecek! Lakin Cumali Koçavalı bu sefer evde ifşa olacak ve herkes onun gerçek yüzünü tanıyacak!

Çukur’a şok veda!

Çukur da bu hafta bir veda daha yaşanacak. Sezon sonu final yapacak Çukur’da yeni sezon için sürpriz Aras dizisi hazırlığı sürüyor, fakat Çukur’da Karaca da ölerek diziye veda ediyor!

Çukur 4. sezon 32. bölüm 2. fragmanı

[wpcc-iframe src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/tBquKrQ7xy2.html” width=”100%” height=”380″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”]

Ece Yaşar Çukur’dan neden ayrıldı?

Ekranların en bi hayli beğeni alan isimleri içinde bulunan Çukur’un Karaca’sı Ece Yaşar, sezon sonunda bambaşka bir dizide başrol oynamak için diziden ayrıldı! Celasun ve Bensu Soral başrollerinde bulunacağı bir diziye gitmesinin ardından Karaca kişiliği de sürpriz isimle ve yeni diziyle anlaşmaya vardı! Ece Yaşar hayranları çok seveceği bir dizide yıldız isim başrol kadın oyuncusu oldu!

Çukur dizisinde Vartolu dışında tüm oyuncular Amca gerçek yüzünü görürken, Vartolu amcanın gerçek yüzünü görmeden ortalığı yangın yerine çevirecek!

ilan365.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün