Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Çukur dizisinden sonra Show Tv ekranlarında hangi dizinin başlayacağını açıklayacağız. Hepimizin bildiği gibi Çukur dizisi 4 sezondur Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkıyordu, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturduğu ve konusunu Gökhan Horzum ve Damla Serem’in kaleme aldığı dizinin yapımcıları bu sezon final yaparak Çukur dizisini ekranlara veda edeceğini söylemiştir. Izleyicilerde Çukur dizisinden sonra Show Tv ekranlarında hangi dizinin başlayacağını merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde siz değerli okurlarımıza bu yazımızda Çukur dizisi bitince yerine hangi dizinin başlayacağını sunacağız.

Çukur Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

Hepimizin bildiği gibi Çukur dizisi önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecektir. Show Tv seyircileri de Çukur dizisinden sonra yerine hangi dizinin başlayacağını merak etmiştir. Çukur dizisi bittikten sonra yerine hangi dizinin başlayacağı belli olmuştur. Uzun seneler ekranlarda kalan, seneler geçmesine rağmen hala adından çok fazla söz ettiren Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğinde olacak olan ve Necati Şaşmaz, Kenan İmizalıoğlu gibi tecrübeli oyuncuların bulunacağı Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Çukur dizisi bittikten sonra onun yerine başlayacaktır.

Çukur Dizisi Bitince Yerine Hangi Dizi Yayınlanacak?

Geniş seyirci kitlesine sahip olan Çukur dizisi önümüzdeki aylarda final bölümü ile ekranlara veda edecektir. Izleyiciler Çukur dizisi bittikten sonra ekranlarda hangi dizinin başlayacağını merak etmiştir. Çukur dizisi final yaptıktan sonra onun yerine Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ekranlarda olacaktır. Kurtlar Vadisi uzun seneler ekranlarda kalmış ve seneler geçmesine rağmen gündemdeki yerini korumaya devam etmiştir. Izleyicilerin yoğun isteği üzerine yapımcılar, Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğinde olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlayacağını duyurmuştur ve bu dizi Çukur Dizisi bittikten sonra onun yerine yayına girecektır.

Çukur Bittikten Sonra Show TV’de Hangi Dizi Başlayacak?

Her pazartesi 20.00 da Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Çukur dizisi bittikten sonra onun yerine Show Tv ekranlarında Kurtlar Vadisi Kaos dizisi başlayacaktır. Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğinde olan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde de yine eski oyuncular bulunacaktır. Lakin Kurtlar Vadisi’nde bulunan oyuncuların birçoğu başka dizilerle anlaşma sağlamıştır. Bundan dolayı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin oyuncu kadrosu Kurtlar Vadisi ile birebir aynı olmayacaktır. Lakin dizide yine de eski oyuncular bulunacaktır ve oyuncu kadrosuna yeni isimler eklenecektir. Herkesin merakla beklediği Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Çukur final yaptıktan sonra onun yerine Show Tv ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

25 Ekim 2017 tarihinde yayın yaşamına başlayan Çukur dizisi aldığı reytinglerle zirvedeki yerini korumaya devam ediyordir. Oldukça başarılı isimlerin bulunduğu dizi 4 sezondur ekranlarda ki yerini korumaya devam ediyorydi. Geniş seyirci kitlesine sahip olan Çukur dizisinin oyuncuları bir önceki günlerde son 13 bölüm kaldı açıklamasını yapmışlardı. Yani Çukur dizisinin 125. bölümünde final yaparak ekranlara veda edeceğini söylemiştir. Dizinin 125. bölümü ise Mayıs aynının ortasına denk gelmektedir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Çukur dizisi ekranlara veda ettikten sonra onun yerine hangi dizinin başlayacağını açıkladık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker