Çukur dizisi finali sızdı! Yamaç Koçavalı gerçeği! Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun geri dönüyor

Çukur dizisi finali sızdı! Yamaç Koçavalı gerçeği! Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun geri dönüyor, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur dizisi finali sızdı! Yamaç Koçavalı gerçeği! Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun geri dönüyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur dizisi finali sızdı! Yamaç Koçavalı gerçeği! Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun geri dönüyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur dizisi finali sızdı! Yamaç Koçavalı gerçeği! Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun geri dönüyor

Show TV ekranlarında yayına giren Çukur dizinin finali sızdı! Çukur final sahnesinde Yamaç Koçavalı gerçeği de belirlendi. Çukur finaline Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun gibi karakterler geri dönüyor.

4 sezondur yayına giren Çukur dizisi 7 Haziran pazartesi akşamı final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. 5. sezon olması çok istediğimiz Çukur ani final kararı almıştı. Çukur dizisinde 4 eski isim yeni bölüm finale geri dönüyor. 

Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak

Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak

Sena geri dönüyor!

Çukur final bölümünde Sena sürprizi yaşanacak. Yamaç’ın rüyasına girecek Sena ile duygusal bir sahne çekildi. Yamaç ve Sena hayranları bir kez daha ekranlara gelecek. Alev Alev dizisinde rol alan Dilan Çicek Deniz’in Çukur setine gelmesi büyük bir heyacan oluşturdu. Lakin tek sürpriz Sena da değil.

İdris Baba ve Emmi geri dönüyor!

Çukur final sahnesi eskiye gidecek. İdris Baba ve Emmi’nin sırrı Çukur finaline damga vuracak. 4 sezondur gizli tutulan sır Çukur final bölümünde ekranlara gelecek. İdris Baba Emmi ve Cumali Koçavalı sahnesi birden çok gerçeği görülmektediracak.

Mahsun geri dönüyor!

Çukur’da Berkay Ateş fırtısınası 3. kez ekranlara geliyor. Çukur’un Mahsun’u Berkay Ateş bir kez daha Çukur setine geldi. Çukur Mahsun yine çok büyük bir sırrı görülmektediracak. Lakin Mahsun asıl hamlesi bu olmayacak.

Çukur final fragmanı yayınlandı!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/6K0xUkPSrg9.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Yamaç ölecek mi sorusu yanıt buldu!

Çukur finali mutlu mu olacak mutsuz mu olacak sorusu da yanıt buldu. Çukur’da Yamaç ölmeyecek. Yamaç’ı o sudan bu sefer Mahsun kurtaracak. Karakuzular Çukur’u almaya resmen geri geliyor ve Karakuzular ile Koçavalılar muhteşem sahneleriyle Çukur’u geri alacak.

2 yıl sonrası gösterilecek!

Çukur final son sahnesi de çekildi. Damla ve Cumali’nin de çocukları gösterilecek. 2 yıl sonra Çukur daha temiz bir yer olacak ve Damla Cumali çocuğuyla Çukur’da herkesin bir bebeği olmuş olacak ve Çukur efsanesi yaşayacak.

Göstermelik cenaze sahnesi de çekildi!

Çukur finaline yakışır geri dönüşleri bol bol izleyeceğiz final bölümünde. Özellikle ilk 30 dakika Yamaç ölmüş gibi gösterilecek ve Yamaç Koçavalı için cenaze namazı tertip edilecek. Lakin Yamaç Koçavalı mahsun aracılığıyla kurtarılmış olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün