Diziler

Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım)

Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım), Dizi haberleri kategorimizde Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım)

Çukur dizisi geliyor.. Son dönemlerin en fazla konuşulan dizi yapım şirketlerindne birisi olan Ay Yapım’dan yeni bir dizi projesi daha açıklamaldu. Yapımcı firma dizi projelerini ardarda duyurarak 2017-2018 de tv ler de adeta Ay yapım rüzgarı eseceğini bizlere ilan etti. İşte son dizi projesi Çukur ile ilgili bilgiler..

Çukur Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi: Başarılı projelerde imzası bulunan Ay Yapım Atv kanalı için yeni ve iddialı yeni bir dizi projesinin adını açıkladı. Hareketli sahneleri ve macera dizileri ile akıllara kazınan onca dizisinden sonra Aras dizisinin nasıl bir yapım bulunacağı da merak konusu halini aldı.

Atv de yayına girecek ve aksiyon türünde olacak olan yeni dizinin adı ”Çukur” olarak netleştirildi. Yeni sezona yeni projelerle bir adım önde girmek isteyen Atv ve Ay Yapım, Aras ve Küçük Cinayetler adlı iki yeni projesiyle 2017-2018 de ekranda Ay yapım rüzgarı estirecek gibi görünmekte.. Ekim de başlayacağı beklenen Çukur’un başrollerinde Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal veAras Bulut İynemli bulunacak.

Çukur dizisi oyuncu ve cast çalışmaları sürdürmekte, sizlerde dizide oynamak isteğe göre yapımcı firma ile irtibata geçebilirsiniz. Çukur dizisinin halen kanalı atv ama yayın tarihi, yönetmeni ve senaristi gibi ayrıntı kısmın netleşmediğini aktarabiliriz. Çukur DİZİSİ OYUNCULARI da netleşmeye başladı.

Ekim ayında Atv de olacak olan Çukur’un başrollerinde Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal veAras Bulut İynemli bulunacak. Yeni dizi Çukur, yeni sezonda ekran macerasına Atv kanalında ekranlara gelecek. Kesin olmayan bilgilere göre Eylül veya Ekim de dizinin başlaması bekleniyor. Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Çukur Dizisi Fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz.

Ekranların bi hayli beğeni alan ikilisi Kaan Urgancıoğlu ve Tuba Büyüküstün aynı dizide mi oynayacak?

Kaan Urgancıoğlu’nun yeni sezonda Ay Yapım projesiyle ekranlarda bulunacağını ilk kez  duyurmuştu. Kaan Urgancıoğlu yeni sezonda Ay Yapım’ın ‘Aras’ dizisiyle karşımıza çıkacak. Kaan Urgancıoğlu’na dizide Tuba Büyüküstün’ün eşlik etmesi bekleniyor. Güzel oyuncuya teklifin gittiği, teklife ise olumlu baktığı bilgisine ulaşıldı.

Çukur dizisinin Konusu

Aras, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli yaşamından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Aras’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Aras’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Aras biranda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün