Diziler

Çukur hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Çukur final yapmıyor! İkna edildi! Yeni Çukur geliyor!

Çukur hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Çukur final yapmıyor! İkna edildi! Yeni Çukur geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Çukur final yapmıyor! İkna edildi! Yeni Çukur geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Çukur final yapmıyor! İkna edildi! Yeni Çukur geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Çukur final yapmıyor! İkna edildi! Yeni Çukur geliyor!

Show TV bi hayli beğeni alan dizisi Çukur’da büyük sürprizler var! Yayına girdiği her hafta reyting rekorları kıran ve 4. sezonuyla final yapma kararı alan Çukur yoluna devam edecek! Show TV hiç örneği olmayan bir işe imza atacak! Çukur dizisini devam edecek fakat değişik bir konseptle!

Çukur şok veda!

Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Çukur sürprizler var! Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstüne aldığı, başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi yıldız isimlerin olduğu Çukur sezon sonu final kararı almıştı! Lakin Çukur’dan gelen sevindirici haber bugün takipçilerini sevdirdi!

Çukur olacak Aras!

Çukur dizisi pazartesi akşamları yeni ismiyle yoluna devam edecek! Aras dizisi olarak sürecek Çukur’da sürpriz isimlerle yoluna devam edecek! Aras ismiyle yine aynı mahalle farklı oyuncularla yeni bir konu anlatacak. Aras dizisi için Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli, Vartolu Erkan Kolçak Köstendil, Cumali’si Necip Memilli, Aliço’su Rıza Kocaoğlu ve Akın Koçavalı’sı Burak Dakak Aras dizisiyle anlaşmaya vardı! 5 yıldız isim yine Çukur’da geçecek Aras dizisinde bulunacak!

Herkes ölecek!

Sezon sonunda 5 isim hariç herkes Çukur’da ölecek! Bu hafta şok ayrılıkla üzen Çukur pazartesi bir ölüm daha yaşanacak! Çukur’da bi hayli beğeni alan karakter Celasun sonrası takipçilerini kahreden ölüm gerçekleşiyor!

Karaca Çukur’a veda ediyor!

Çukur dizisinde bu pazartesi Karaca Çukur’a elveda diyecek. Celasun’u öldürek maskeli, bu sefer Karaca’ya kıyacak! Çukur’un Karacası pazartesi günü diziye elveda diyecek. Ece Yaşar birden çok diziden başrol teklifi yağıyor ve ay yapım Ece Yaşar’ı başka bir proje de hemen kullanacak!

Ece Yaşar Ay Yapım projesinde!

Ece Yaşar, bu hafta Çukur’a elveda diyecek fakat yeni dizisi şimdiden hazır! Ece Yaşar, bir gençlik dizisinde başrol oynayacak. Yine Ay yapım imzasıyla ekranlara gelecek dizide Ece Yaşar kadın başrol olarak dizinin çekimlerine katılmak için erken veda ediyor!

Maskeli’yi bir kişi görecek!

Maskeli Adam, Celasun sonrası Karaca öldürmesi sürpriz isim ifşalayacak. Şans eseri oradan geçen Yasmin, Maskeli kimliğini gören ilk kişi olacak! 2 hafta içinde Maskeli Adam ortaya çıkacak ve ölerek Çukur’a elveda diyecek! Yasmin Akın Koçavalı bu sürede en büyük destekçisi olacak!

İçerde, Çukur ve Aras!

Ay yapım 5 sezondur pazartesi akşamları Show TV reyting keyfini yarıda bırakmayacak! Aras dizisi Çukur dizisinin aynısı olacak. Koçavalılar ve isimler değişecek mi halen bilinmemekte fakat hikaye yine aynı kahvede İstanbul ve Aras isimli bir çocuğunun İstanbul’u alma sevdası yayına girecek. Çukur öncesi hazır olan hikayeyi yine Gökhan Horzum kaleme alacak!

Aras dizisi Çukur yerine 2021 – 2022 sezonunda Show TV’de bulunacak!

ilan365.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün