Diziler

Çukur Karaca öldü mü! Ece Yaşar Çukur dizisinde ayrıldı mı?

Çukur Karaca öldü mü! Ece Yaşar Çukur dizisinde ayrıldı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur Karaca öldü mü! Ece Yaşar Çukur dizisinde ayrıldı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur Karaca öldü mü! Ece Yaşar Çukur dizisinde ayrıldı mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur Karaca öldü mü! Ece Yaşar Çukur dizisinde ayrıldı mı?

Çukur Karaca elveda bölümü! Çukur dizisi bir veda daha gerçekleşti. Geçen günlerde Celasun vedasını geçiremeyen Çukur hayranları Karaca ölümüyle şok oldu! Yayına girdiği her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisi Karaca ayrıldı!

Çukur Karaca öldü mü?

Finale haftalar kala Çukur dizisinde bir ayrılık daha yaşandı! Çukur dizisinin en bi hayli beğeni alan ismi Karaca ölerek diziye veda etti! Çukur Karaca kişiliği en son diziden ayrılmak istiyordu. Lakin Karaca amcanın sırrını öğrenerek ifşa oldu ve Amca Cumali elinde ölerek diziye veda etti! Lakin Karaca kişiliğini canlandıran Ece Yaşar diziden neden çıktığı yaşandı!

Ece Yaşar Çukur dizisinden neden ayrıldı?

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Çukur dizisinde beklenmedik ayrılık gerçekleşti. Çukur dizisince Ece Yaşar ölerek diziye veda etti! Lakin Ece Yaşar Çukur dizisinden neden ayrıldığı yaşandı! Bir çok teklif yağan Ece Yaşar Ay yapım teklifini kabul etti!

Çukur Karaca ölüm sahnesi

Çukur dizisinde Karaca kişiliğini canlandıran Ece Yaşar yeni diziye imza attı! Ece Yaşar başrollerinde sürpriz bir isimle yeni dizide başrol oldu. Ay yapım imzasıyla yayına girecek yeni dizinin kadın başrol oyuncusu Ece Yaşar oldu!

Çukur dizisinden geçtiğimiz hafta Celasun yeni dizisi yaptıran Ay Yapım 4 sezondur büyüleyen Ece Yaşar’ı da kaçırmadı ve Çukur sonrası bir projesinde başrol oynatma kararı aldı!

Çukur 5. sezon olacak mı?

Çukur hayranları 5. sezon olacak mı olmayacak mı sorusunu yanıt arıyor! Yayına girdiği 4 sezondur pazartesi akşamları reyting birincisi dizisi Çukur 5. sezon gelebilir! Çukur 5. sezonuyla rekorlar kırmaya devam edecek gibi görünmekte! Şu an için Aras projesiyle uğraşılıyor fakat heran Çukur 5. sezonuyla ekranlara gelebilir!

Çukur Karaca Ece Yaşar sevgilisi var mı?

Çukur dizisinde rekorlar kıran Karaca kişiliği Ece Yaşar halen bilinen bir sevgilisi yok. Bir dönem Azer Kurtuluş kişiliği canlandıran Cihangir Ceyhan ile adı aşk söylentilerine çıkmış fakat ispatlanamamıştı. Ece Yaşar 4 sezondur Çukur dizisinde babası rolünde Selim Koçavalı oynadığı Öner Erkan ile aşk söylentileri çıkmış fakat bu aşkta ispat edilmemişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün