Bilgi

Çukur’a veda edecek isim belli oldu! Ölümü kimin elinden mi olacak?

Çukur’a elveda diyecek isim belirlendi! Ölümü kimin elinden mi olacak?, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur’a elveda diyecek isim belirlendi! Ölümü kimin elinden mi olacak? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur’a elveda diyecek isim belirlendi! Ölümü kimin elinden mi olacak? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur’a elveda diyecek isim belirlendi! Ölümü kimin elinden mi olacak?

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi isimlerin paylaşımı yaptığı Çukur dizisi mayıs sonu final yapacak. Büyük final öncesi dizide heyecan dolu gelişmeler de yaşanmaya sürdürmekte. Lakin bu uğurda bi hayli beğeni alan karakterler de birer birer Çukur’a veda ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; final öncesi Çukur’a elveda diyecek bir isim daha belirlendi. Durumlar bu şekilde idrak edince seyirciler de Çukur’a kim veda ediyor? Ölümü kimin elinden mi olacak? araştırmaya başladı. İşte diziden ayrılacak o isim…

Çukur’a geçtiğimiz hafta ilk bölümden bu yana seyirci karşısına çıkan Celasun veda etmişti. Yamaç’a yardım etmesinin bedelini ağır ödemişti. Bunu öğrenen Amca, pusu kurdurarak Celasun’u öldürttü. Karaca ile yeni bir hayat düşleyen Celasun’un ölümü, dizinin takipçilerini de bir hayli üzdü. Kubilay Aka’nın vedası bir hayli acı oldu. İşte bu vedalara bir yenisinin daha ekleneceği yaşandı.

Çukur dizisine kim elveda diyecek?

Çukur dizisinde baştan beri hikayede bulunan bir başka karakter elveda diyecek. Final öncesinde yaşanacak bu veda, diziyi takip edenleri de üzecek. Çünkü oyunculuğu ile sosyal platformda da çok konuşulan, büyük bir hayran kitlesi edinen genç bir isim diziden ayrılacak.

Birsen Altuntaş, twitter hesabından Karaca’nın sezon finaline haftalar kala projeye ölerek veda edeceğini açıkladı. Peki Karaca’ya hayat veren Ece Yaşar’ın ölümü kimin elinden olacak?

Bunu halen bilmiyoruz ama Celasun’un ölümü; Karaca’yı bir hayli etkileyecek. Yani Karaca bununla baş edemeyebilir. Veyahut Cumali Amca, Celasun’a kıydığı gibi Karaca’veya kıyabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün