Diziler

Çukur’da 2 Oyuncu Birden Ölerek Veda Ediyor!

Çukur’da 2 Oyuncu Birden Ölerek Veda Ediyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur’da 2 Oyuncu Birden Ölerek Veda Ediyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur’da 2 Oyuncu Birden Ölerek Veda Ediyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur’da 2 Oyuncu Birden Ölerek Veda Ediyor!

Show Tv’nin reyting birincisi dizisi Çukur’da gelecek hafta ölen isim de belirlendi! Finaline haftalar kalan dizide her hafta bir oyuncu ölerek diziye veda etmeye sürdürmekte.

Ara Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi oyuncuların olduğu Çukur diziis finale yakalaştı. Finale yaklaştıkça dizide her hafta bir oyuncu ölerek diziye veda etmeye devam ediyor.

Çukur dizisi bu hafta yine heyecan dorukta bir bölümle ekranlara gelecek. Dizde bu hafta yine art arda ölümler yaşanacak.2 oyuncu birden diziye elveda diyecek. Bugüne kadar birden fazla oyuncunun girip çıktığı dizide finale yaklaştıkça dizinin kilit adamları ölmeye sürdürmekte.

2 OYUNCU BİRDEN ÇIKIYOR

4 sezondur ekranlara gelen dizide geçtiğimiz haftalarda sırasıyla önce Kunilay Aka’nın oynadığı Celasun, ardından Genco Özak’ın oynadığı Kulkan Erdenet ölerek veda etmişti. Ardından da dizinin Karaca’sı Ece Yaşar diziye veda etmişti

2 KARAKTER BERABER ÖLECEK

Gelecek hafta da Çukur’da kimin öleceği belirlendi. Ay Yapım imzalı dizinin 126. bölümde bu sefer diziye usta oyuncu elveda diyecek. Dizinin Cumali amcası Emmi’yi öldürecek. Çukur’da bu hafta Müfit Kayacan’ın hayat verdiği Cumali amca karkateri, Kadir Çermik’in hayat verdiği Emmi’yi öldürecek.

Diziye bunun bunun yanında Uğur Yıldıran’ın oynadığı maskeli adam da ölerek elveda diyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün