Bilgi

CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir kimdir? Öldü mü?

CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir kimdir? Öldü mü?, arayışı içine giren okurlarımız için CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir kimdir? Öldü mü? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir kimdir? Öldü mü? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir kimdir? Öldü mü?

CZN Burak öldü mü? CZN Burak, Burak Özdemir vefat mı etti! Tam Kapanma ilk günü CZN Burak öldü iddiası sosyal platformyı salladı! Peki CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir yaşıyor mu? CZN Burak öldümü son dakika!

CZN Burak öldü mü? Burak Özdemir vefat mı etti!

CZN lakaplı Burak Özdemir öldü iddiası sosyal platformyı salladı! CZN Burak yaşımını yitirdi haberleri sonrası CZN sosyal platform ekibine ulaştık. Bu ayın yine sosyal platform katledilenlerin içinde CZN Burak yer alıyor. CZN Burak yaşıyor ve öldü haberleri gerçeği yansıtmıyor! 

Burak Özdemir kimdir?

Sosyal medya fenomeni Czn Burak paylaşımlarıyla dikkat çekmeye sürdürmekte? Peki, Czn Burak kimdir? Burak Özdemir nerelidir? Burak Özdemir kaç yaşında? Burak Özdemir nasıl fenomen oldu? Burak Özdemir’in ailesi sosyal platform paylaşımlarıyla alakalı neler dile getiriyor? İşte detaylar…

Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları aracılığıyla milyonlarca insana ulaşmayı başaran Burak Özdemir, fenomen haline dönüştü. Esasen Hataylı olan Burak Özdemir, 1995 İstanbul doğumludur. Dede mesleği olan kebapçılığı sürdüren Özdemir, babasıyla birlikte çalışıyor. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı restoranın sahibi olan Özdemir ailesi, lezzetli ve kaliteli yemekleriyle İstanbulluların yoğun ilgisine mazhar olan bir işletme. İnstagram hesabı üzerinden restmiktarda yaptıkları yemekleri paylaşmaya başlayan Burak Özdemir’in amacı fenomen olmak değilmiş.

Tamamen kendi akışı içinde ilerleyen süreç, milyonlarca kişi aracılığıyla beğeniyle takip edilmesine neden olmuş. Burak Özdemir’in sosyal platformdaki ünü işletmecisi oldukları Hatay Medeniyetler Sofrası’nın da büyümesini sağlamış. Burak Özdemir, ailesinin ilk etapta sosyal platformya eğlence gözüyle baktığını, ciddiye almadığını itiraf ediyor. Çocukken fazla yaramaz ve dik başlı olduğunu söyleyen Burak, aşçılık mesleği aracılığıyla hayata tutunmuş. Yemek yapmanın kendisi için bir tutku olduğunu dile getiriyor.

CZN ne demek? Neden CZN?

Czn isminin çıkış öyküsünün temelindeyse; babasıyla yaşadığı bir tartışma olduğunu anlatıyor. Okula gitmediği için babasıyla tartışan Burak, kendi ayakları üzerinde durmaya karar vermiş. Bu nedenle de restmiktardan ayrılarak Osmanbeydeki bir fabrikada çalışmaya başlamış. Orada 100-150 kişilik bir fabrikada yemek yapan Burak, etrafındaki insanlar aracılığıyla neden babanın yanından ayrıldın eleştirilerine muhatap olmuş.

Babasına ait Cizono şirketi yer alıyormuş. Fabrikadakiler Burak’a, Cizono’nun oğlu diyormuş. Cizono’nun kısaltılmışı olan Czn lakabı da o zaman yaşamına girmiş. Şu anda babasının kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen Burak Özdemir, sosyal platformyı gelir elde etmekten ziyade sevdiği işi milyonlara ulaştırmanın aracı olarak gördüğünü belirtiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün