Bilgi

Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran Eriksen’in sağlık durumu nasıl?

Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran Eriksen’in sağlık durumu nasıl?, arayışı içine giren okurlarımız için Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran Eriksen’in sağlık durumu nasıl? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran Eriksen’in sağlık durumu nasıl? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran Eriksen’in sağlık durumu nasıl?

Euro 2020 B grubunda Danimarka ile Finlandiya içinde oynanan karşılaşma ertelendi. UEFA aracılığıyla yapılan bilgilendirmede acil bir tıbbi müdahaleye deneyle maçın ertelendiği açıklamaldu. Peki Danimarka Finlandiya maçı neden ertelendi? Kalbi duran eriksenin sağlık durumu nasıl?

Euro 2020 B grubu maçında Danimarka ile Finlandiya yüz yüze geldiği sırada Danimarka’nın yıldız futbolcusu Christian Eriksen bir anda yere yığıldı. Yıldız futbolcunun kalbinin durduğu öğrenilirken saha içinde gerçekleştirilen ilk müdaheledenin ardından sedye ile sahadan çıkarıldı ve hastaneye kaldırıldı. Peki Eriksen öldü mü? Eriksen’in sağlık durumu nasıl? Euro 2020 Danimarka Finlandiya maçı ne zaman oynanacak?

Dikkat! Bisiklet Yarışı İçin Yarın Hangi Yollar Kapalı Olacak?

Dikkat! Bisiklet Yarışı İçin Yarın Hangi Yollar Kapalı Olacak?

DANİMARKA FİNLANDİYA MAÇI NEDEN ERTELENDİ?

Euro 2020 B grubunda Danimarka ve Finlandiya içinde oynanan maçta 43. dakika oynanırken Yıldız futbolcu Christian Eriksen, Taç çizgisine yakın bir noktada yere yığıldı. Maçın hakemi hemen oyunu durdurarak futbolcunun yanına hareket ederken sağlık personelleri de sahaveyavet edildi. Sağlık ekibi saha içinde Yıldız futbolcuya Kalp masajı yapmaya başladı. 29 yaşındaki futbolcunun etrafında çember oluşturan takım dostları ise görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Yaklaşık 15 dakika süren kalp masajının ardından eriksen sedye ile sahadan götürüldü. Yaşanan acı olay ardından UEFA’nın sosyal platform hesabından bir açıklama yapılarak maçın ertelendiği açıklamaldu.

CHRİSTİAN ERİKSEN’İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

UEFA bir son dakika açıklaması yaparak hastaneye götürülen Christian Eriksen’in sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Saha içinde kalp masajı yapıldıktan sonra hastaneye götürülen futbolcunun durumu ile ilgili yapılan bilgilendirmede hastanede tedavi altında olduğu ve durumunun stabile olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün