Bilgi

Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim?

Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Dardanel Ton skandal Euro 2020 paylaşımı tepki çekti! Dardanel Ton kimin, sahibi kim?

Ton balığı ürünleri ile tanınan Dardanel Ton şifrketi Türkiye İtalya Euro 2020 maç öncesinde sosyal platformdan yaptığı paylaşımla büyük tepki topladı. Dardanel Ton’un Instagram hesabından yapılan paylaşımda makarnalı ton balığı fotoğrafının üzerine “Bu akşam makarnaya koyuyoruz” yazıldı. Dardanel Ton’un Euro 2020 paylaşımı sosyal platformda cinsiyetçi yer alırken fazla sayıda sosyal platform kullanıcısı tepki gösterdi. Peki Dardanel Ton kimin? Dardanel Ton sahibi kim?

DARDANEL’İN EURO 2020 PAYLAŞIMINA TEPKİ

Dardanel Ton’un sosyal platform hesabından yapılan Euro 2020 paylaşımında “EURO 2020 Turnuvasında A Milli Futbol Takımımıza yürekten başarılar dileriz” denildi. Kısa zaman zarfında bu paylaşıma sosyal platformdan tepki yağarken ünlü firma paylaşımı kaldırmak zorunda kaldı.

dardanel-ton-skandal-euro-2020-paylasimi-tepki-cekti-dardanel-ton-kimin-sahibi-kim

DARDANEL TON’UN SAHİBİ KİM?

Skandal Euro 2020 paylaşımı ile sosyal platformnın gündemine oturan Dardanel Ton’un sahibi kimdir nereli kaç yaşında sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Dardanel Ton’un sahibi Niyazi Önen, Çanakkale’de 1950 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Evli ve iki çocuk babası olan Niyazi Önen Dardanel şifrketinın kurucusu ve bunun yanı sıra şu andaki sahibidir. Dardanel Ton’un bunun yanında Niyazi Önen’in Dardenia ve Mister No isimli firmaları da bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Niyazi Önen, Dardanel şifrketinı 1984 senesinde kurulmuştur. Türkiye’nin ilk konserve ton balığı üreticisi olan Dardanel, Çanakkale’de kurulmuştur şirketin şu anda merkezi ve fabrikası yine Çanakkale’de bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün