Bilgi

David Garrett kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

David Garrett kimdir? Kaç yaşında? Nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için David Garrett kimdir? Kaç yaşında? Nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız David Garrett kimdir? Kaç yaşında? Nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

David Garrett kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Guinness Rekorlar Kitabı sahibi David Garrett büyülüyor. 2008 senesinde Dünyanın en bi hayli hızlı kemancısı ünvanını alan, İda Haendel, İtzhak Perlman gibi kabiliyetleriyle çalışan virtüözü TRT ekranlarında konseri yayınlandı.

David Garrett kaç yaşında?

1980 Almanya Aachen doğumlu Davit Garrett, 4 yaşından bu yana babasının aldığı kemanla çalışmalar sonucu 5 yaşında çalmayı öğrendi.

Lübeck Academy Of Music’te ders almaya başlayan Garrett, 12 yaşında geldiğinde keman virtüözü Ida Haendel ile çalışmaya başladı.

Başarıyla birlikte 17 yaşında Zubin Mehta şefliğinde Hindistan’ın bağımsızlığına kavuşması için yapılan konserde yer aldı ve 1999 senesinde New York’a dönerek Itzhak Perlman ile çalıştı.

Şu an dünyanın en ünlü Virtüözü olarak anılan David Garrett eşsiz keman esintileri rekorlar kırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün