Diziler

Demet Özdemir’in Yeni Projesi Belli Oldu

Demet Özdemir’in Yeni Projesi Belli Oldu, arayışı içine giren okurlarımız için Demet Özdemir’in Yeni Projesi Belli Oldu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Demet Özdemir’in Yeni Projesi Belli Oldu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Demet Özdemir’in Yeni Projesi Belli Oldu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile drama  dizisinde oyunculuğunu ispatlayan genç oyuncu Demet Özdemir yakın günlerde hayranları ile tekrardan bir araya gelecek. 

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları çok sevinecek

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları çok sevinecek

Demet Özdemir, başrolünü Şükrü Özyıldız’la paylaşacağı yeni filmi Aşk Taktikleri’nin çekimleri için çok yakında zamanda yeniden sette yerini alacak. Çekimleri hemen hemen bir ay sürecek film Netflix’te yayına girecek
Yeni yapımın çekimleri ise Haziran ayının sonunda başlıyor.

Ünü Türkiye ile sınırlı kalmayan genç isim Demet Özdemir, bir çok projeye imza attı. Erkenci Kuş dizisi ile oyunculuğunu ispatlayan Özdemir sınırlarını aşarak, önceden bir çok yapımda oynamasına rağmen asıl patlamasını Can Yaman ile başrolünü paylaşımı yaptığı Erkenci Kuş dizisiyle yapmıştı dizi ile Türkiye’de değil yurt dışında da adını duyuran Özdemir, romantik komedi türündeki Erkenci Kuş’tan sonra bir dramda oynamak istediğini açıklamıştı.
Genç isim, TV8’de yayına giren ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından bir araya getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile isteğini gerçekleştirmişti. Özdemir, bu dizide oynadığı Zeynep kişiliği ile yıldızını iyice parlatmıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir, dizisi bir süre önce final yaptı. Demet Özdemir o günden bu yana herhangi bir çalışmada yer almıyor, tatil yapıyor. Lakin genç oyuncu çok yakında zamanda yine sete çıkmaya hazırlanıyor.
Demet Özdemir, başrolünü Şükrü Özyıldız’la paylaşacağı yeni filmi Aşk Taktikleri’nin çekimleri için çok yakında zamanda yeniden sette yerini alacak. Filmin çekimleri 30 Haziran’da ekranlara gelecek. Çekimleri hemen hemen bir ay sürecek film Netflix’te yayına girecek. Şimdiden Demet Özdemir hayranları ise bu haber karşısında bi hayli sevindi. 

Yapımcılığını O3 Medya’nın yapımcılığını üstüne aldığı Aşk Taktikleri’nin konusunu Pelin Karamehmetoğlu konu alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak var.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün