Biyografi

Deniz Olgaç Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Deniz Olgaç kimdir?, Deniz Olgaç kaç yaşında?, Deniz Olgaç evi nerede?, Deniz Olgaç nerelidir? Deniz Olgaç ev adresi?, Deniz Olgaç kaç yaşında?, Deniz Olgaç nerede oturuyor?, Deniz Olgaç nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Deniz Olgaç hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Aralık.1985 senesinde doğan Deniz Olgaç şu an için 36 yaşında ve Yay burcundandır. Deniz Olgaç doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Tiyatro OyuncusuModelSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Deniz Olgaç Kimdir? – Deniz Olgaç Evi Nerede? – Deniz Olgaç Nerede Oturuyor?

Deniz Olgaç Kimdir?, evi nerede?

Deniz Olgaç, 15 Aralık 1985 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Üniversiteyi ABD‘de (University of California, Los Angeles) UCLA’da oyunculuk üzerine okudu. Üniversitede okurken Los Angeles’de bir giyim şifrketi olan “Olivaceous” ile model olarak çalıştı.

15 yaşındayken modellik yapmaya başlayan Deniz Olgaç, TV dizisi ve gelin dergileri, Mavi Jeans ve Fiat otomobil reklamlarında rol aldı. İstanbul‘da, ‘Bilgi Sahnesi’ adlı bir tiyatroda oynadı.

30 Ağustos 2014 tarihinde moda tasarımcısı Gülay Erkal Trafo Bodrum Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdiği defilede Deniz Olgaç da podyuma çıktı elbise sergiledi.

Filmleri ve Dizileri :
2007 – Hepsi bir (Dizi)
2009 – No Ofsayt (Sinema Filmi)
2009 – Dabbe 2 (Sinema Filmi)
2010 – Ortak (Sinema Filmi)
2011 – Good Old Days (Kısa film)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün