Kamu ve Özel İş İlanları

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Denizbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Denizbank iş ilanları, iş başvurusu, Denizbank personel alımı haberleri paylaşımımızda. Denizbank ülke geneli birden çok şubesinde güvenlik görevlisi alımı yapacak. Denizbank güvenlik görevlisi alımı iş ilanları paylaşımımızda!

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Denizbank kurulduğu 1997 senesinden bu yana hizmet veren ülkemizin en büyük özel bankaları içinde bulunmaktadır. Günümüz itibari ile 761 şubesinde, 12,4 milyon müşteriye hizmet veren bir banka olan Denizbank bi hayli büyük ve köklü bir banka olup birden fazla şubesinde eleman gereksinimi olan bir bankadır.

Denizbank’ın ihtiyaç duyduğu meslek grupları içinde güvenlik personelleri de bulunmaktadır. Bankanın güvenliğini sağlamak maksadıyla bankanın ihtiyaç duyduğunu güvenlik personellerinin alımı için Denizbank şubeleri ihtiyaç duydukları zamanlarda, işe alınacak bireylerde aranan özellikleri, maaş, yan hak ve sosyal haklar ile alakalı bilgileri, çalışma koşulları ve çalışacak kişiden beklenen görevler ile alakalı bilgiler iş ilanında söylenmektedir.

Bu iş ilanına başvuran bireylerin bu ilanda gösterilen özelliklere sahip olması ve kendisinden beklenen görevlerini yerine getirmesi ve çalışma koşullarına ayak uydurması beklenmektedir.

Civarınızda güvenlik görevlisi alımına gereksinimi olan bir Denizbank şubesi internet üzerinden güvenlik görevlisi iş ilanı yayınlamışsa bu iş ilanına sizden istenen bilgi ve belgeler ile başvuru yapabilir ve Denizbank bünyesinde çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Denizbank Güvenlik Görevlisi İş İlanı

Denizbank bünyesinde güvenlik görevlisi olmak isteyen adayların en az lise mezunu olması ve silahlı özel güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Denizbank güvenlik personeli alım ilanına başvuru yapacak olan adayların bankanın internet adresinde bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve bu site üzerinden belgelerini paylaşarak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

Denizbank’ta çalışacak olan güvenlik görevlisi,

  • En az lise mezunu olmalıdır
  • Özel güvenlik sektöründe deneyim sahibi olursa tercih edilme noktasında büyük avantaj elde eder
  • Güler yüzlü, soğukkanlı, enerjik ve nazik hareket etmelidir
  • Dış görünümüne önem göstererek çevresine pozitif enerji vermelidir
  • Askerliğini yapmış yahut askerlikten muaf olmalıdır
  • B sınıfı sürücü belgesiyle aktif araba kullanabilmelidir
  • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi
  • Minimum 6 ay deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere
  • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık
  • 20-38 Yaş içinde erkek veya bayan adaylar

Belirtilen şartlar, işe başvurma hakkını size verir; fakat başvurduğunuz işe garanti bir biçimde alınacağınızı belirlemez. Bunun için değişik noktalara da bakıldığını bilmelisiniz. Evvela iyi bir diksiyon, size çok büyük bir avantaj katar; eğer diksiyon hususunda sıkıntı yaşıyorsanız, kitap okuyabilir yahut konuşması çok düzgün olan spikerleri dinleyebilirsiniz.

İş Tanımı: Özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde alınan her türlü güvenlik tedbirinin birinci hedefi suç girişimlerine karşılık caydırıcılık sağlamaktır. Caydırıcılığın sağlanamaması halinde yaşanan olaylara, yasalarda özel güvenlik personellerine tanınan yetkiler ve yükümlülükler çerçevesinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Denizbank Mülakat Aşaması

denizbank güvenlik görevlisi alımı

denizbank güvenlik görevlisi alımı

Mülakat, Denizbank’ta güvenlik görevlisi olma adına gerçekleştireceğiniz çabanın son halkası olup; işe alınıp alınmayacağınızı belirler. Mülakat günü, ayrı bir hassasiyet içinde giyinin ve giydiğiniz renklerin neyi temsil ettiğine dikkat edin! Ayrıca soğukkanlı olmayı da unutmayın; zira size sorulacak olan sorular, sizi hem test etmeye hem de tanımaya yönelik olacaktır.

Denizbank personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin içinde katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün