Diziler

Deren Talu Deniz Kızı Oldu!

Deren Talu Deniz Kızı Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Deren Talu Deniz Kızı Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Deren Talu Deniz Kızı Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Deren Talu Deniz Kızı Oldu!

Blu Tv için çekilen Doğu dizisinin 8. bölümüne Deren Talu konuk oldu. Güzelliği dillere destan oyuncu son olaral Akıncı dizisinde yer almıştı. Defne Samyeli’nin 24 yaşındaki güzelliği ile ünlü olan kızı Deren Talu oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

Deren Talu son kez Blu Tv’de yayına giren Doğu Demirkolun dizisi Doğu’nun 8. bölümüne konuk oldu. Bir deniz kızını canlandıran oyuncu yine fiziği ve güzelliği ile kendisine hayran bırakacak.

Doğu dizisinin hem yönetmenliğini hem başrolünü Doğu Demirkol üstlenirken oyuncu ekibinde bulunan Ege Kökenli, Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz gibi isimler yer alıyor.

DOĞU DİZİSİ KONUSU NE?

Doğu’nun asıl hayali komedyen olmak. Ancal ailesinin baskısıyla bilgisayar mühendisliği okuyan Doğu, herkese rağmen komedyenlik için çabalamaktadır. Bu uğurda geçirdiği maceraların yansıtıldığı dizis Blu Tv’de yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün