Biyografi

Didem İnselel Kimdir? Evi Nerede?

Didem İnselel Kimdir? – Didem İnselel Evi Nerede? – Didem İnselel Nereli?

Didem İnselel kimdir?, Didem İnselel kaç yaşında?, Didem İnselel evi nerede?, Didem İnselel nerelidir? Didem İnselel ev adresi?, Didem İnselel kaç yaşında?, Didem İnselel nerede oturuyor?, Didem İnselel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Didem İnselel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 13.Temmuz.1976 senesinde doğan Didem İnselel şu an için 45 yaşında ve Yengeç burcundandır. Didem İnselel doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Didem İnselel Kimdir?, evi nerede?

Didem İnselel, 13 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Uğur Didem İnselel’dır. İki kız kardeşi mevcuttur. Tarabya Özel Dost Lisesinden mezun oldu. Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda ve Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nde eğitim aldı.

Lise senelerından beri reklam filmlerinde oynadı. Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü’nde okurken haber merkezlerinden başlayıp, kamera arkasında bir çok birimde çalıştı. Okul bittikten sonra Kanal D Ana Haber Merkezi’nde staj yaptı. 6-7 ay “Ateş Hattı” gibi programlarda çalıştı. Daha sonra bir reklam yapım şirketinde işe başladı ve 3-4 yıl kadar devam etti.

Didem İnselel, 1999 senesinde Melodi Programı’nda sunuculuk yaptı. Didem İnselel, Mart 2010 ayında KANAL D’de başlayan “Ne Yapmalı” adlı çiçeği burnunda bir programı Fatih Portakal ile birlikte sundu.

2003 senesinde ilk oynadığı ve yönetmenliğini Şerif Gören ile Orhan Oğuz’un yaptığı “Serseri Aşıklar” adlı televizyon dizisinde Nurseli İdiz, Salih Güney, Müjde Ar, Yeşim Büber, Levent Üzümcü, Yeliz Tozan, Nilüfer Açıkalın, Fadik Sevin Atasoy, Gökhan Mumcu, Uğur Kıvılcım, Yosi Mizrahi, Fatma Belgen, Ali İpin, Ayten Erman, Didem Balçın ile birlikte rol aldı.

2007 – 2010 senelerı içerisinde “Kavak Yelleri” dizisinde Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Sarp Apak, Ceren Moray, Lale Mansur ile beraber oynadı.

2013 – 2014 senelerı içerisinde “Beni Böyle Sev” dizisinde Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Burcu Altın, Bala Atabek, Umut Kurt, Eda Ece, Mert Turak, Burcu Biricik, Yusuf Akgün, Selen Uçer, Altan Gördüm, Lale Mansur, Güven Kıraç, Zafer Algöz ile beraber rol aldılar.

2014 yılı geldiğinde ise Fox TV ekranlarında oynayan “O Hayat Benim” dizisinde Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Keremcem, Sinan Albayrak, Zerrin Sümer, Cem Özer, Süleyman Atanısev, Ahu Sungur, Oya Başar, Serkan Şenalp, İclal Aydın, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ayçin İnci, Zeynep Eronat, Larissa Gacemer ile beraber rol aldı.

2017 senesinde Fox Tv‘de oynayan ve başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan‘ın paylaştığı “Dayan Yüreğim” dizisinde 24 Şubat 2017 akşamı, 4’üncü bölümünden beri Ayşegül Atik de diziye dahil olup Cansel Elçin‘in annesi Türkan kişiliğini canlandıracaktır. Dizide bunun bunun yanında Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Bülent Alkış, Tuncer Salman, Mehmet Aslan, Ayşegül Atik gibi oyuncular da rol almaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Dayan Yüreğim (İnci Şanal) (TV Dizisi)
2016 – Sonsuz Aşk (Sinema Filmi)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Ayşe (Seda’nın Annesi)) (TV Dizisi)
2015 – Toz Bezi (Aslı) (Sinema Filmi)
2014 – O Hayat Benim (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Beni Böyle Sev (İnci) (TV Dizisi)
2012 – 6 Mantı (Leyla) (TV Dizisi)
2011 – Sen De Gitme (Neşe) (TV Dizisi)
2009 – Kahramanlar (Zeliha) (TV Dizisi)
2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Gönül Kaygısız) (TV Dizisi)
2006 – Sahte Prenses (Neslihan Sanlı) (TV Dizisi)
2006 – Re (Kısa Film)
2006 – 29-30 (Eda) (TV Dizisi)
2004 – Camdan Pabuçlar (TV Dizisi)
2003 – Serseri Aşıklar (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün