Biyografi

Didem Soydan Kimdir? Evi Nerede?

Didem Soydan Kimdir? – Didem Soydan Evi Nerede? – Didem Soydan Nereli?

Didem Soydan kimdir?, Didem Soydan kaç yaşında?, Didem Soydan evi nerede?, Didem Soydan nerelidir? Didem Soydan ev adresi?, Didem Soydan kaç yaşında?, Didem Soydan nerede oturuyor?, Didem Soydan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Didem Soydan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 01.Nisan.1984 senesinde doğan Didem Soydan şu an için 37 yaşında ve Koç burcundandır. Didem Soydan doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Didem Soydan Kimdir?, evi nerede?

Türkiye’nin en iyi mankenlerinden

Didem Soydan, 1984 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk‘tan göç etmiş bir ailenin çocuğudur. Didem Soydan çocukluğundan beri her yaz tatilinin büyük bir kısmını Arnavutluk’ta geçirmiştir.

Üniversite senelerında çalıştığı Diesel adlı mağazada 2004 senesinde modacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede bir çok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildi. Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin bir çok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. İstanbul’da gerçekleştirilen moda haftaları kapsamı içindeki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en fazla tercih ettiği modeller içerisinde yer aldı.

Didem Soydan, modellik işine girmeden önceki işinde yani Diesel mağazasında sonradan modacı olan Umut Eker ile birlikte çalışıyorlardı.

1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.

Şarkıcı Can Bonomo ile olan ilişkisi medyada yankı uyandırdı. Haziran 2016‘da ayrıldılar.

2012 senesinden beri de dizi filmlerde oynamaya başladı.

5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian’ın albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde bulunan “Yalnızlık” şarkısına çektiği klipte Didem Soydan da rol aldı.

2015 senesinde “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Kariyerine ABD‘de devam etmek isteyen Didem Soydan, Temmuz 2016’da Newyork‘daki bir modellik ajansıyla anlaşma imzalayarak oraya yerleşti.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi)
2014 – Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi)
2013 – Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi)
2013 – Aramızda Kalsın (Yelda)(TV Dizisi)
2012 – Uçurum (TV Dizisi)
2012 – Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu