Biyografi

Dilan Çiçek Deniz Kimdir? Evi Nerede?

Dilan Çiçek Deniz Kimdir? – Dilan Çiçek Deniz Evi Nerede? – Dilan Çiçek Deniz Nereli?

Dilan Çiçek Deniz kimdir?, Dilan Çiçek Deniz kaç yaşında?, Dilan Çiçek Deniz evi nerede?, Dilan Çiçek Deniz nerelidir? Dilan Çiçek Deniz ev adresi?, Dilan Çiçek Deniz kaç yaşında?, Dilan Çiçek Deniz nerede oturuyor?, Dilan Çiçek Deniz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Dilan Çiçek Deniz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 28.Şubat.1995 senesinde doğan Dilan Çiçek Deniz şu an için 26 yaşında ve Balık burcundandır. Dilan Çiçek Deniz doğum yeri ise Sivas olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?, evi nerede?

2016 senesinde “Bodrum Masalı” dizisinde oynadı.

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’da doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Ege Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşı karşıya geldirmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşı karşıya geldirmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı. 17 yaşındayken Liselerarası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü aldı.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 senesinde Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. Olmuştur. 2015 senesinde Miami’de gerçekleştirilen Kainat güzellik müsabakasında ülkemizi temsil etti.

2015 senesinde Dilan Çiçek Deniz, başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Berk Atan, Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Miray Akay ve Burcu Özberk’in bulunduğu, yapımcılığını Süreç Film’in üstüne aldığı ”Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif’ kişiliğine hayat verdi.

Dilan Çiçek Deniz, 2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Merve Çağıran, Beste Kökdemir ile birlikte oynadılar.

2016 senesinde Kanal D’nin “Bodrum Lisesi” adlı yeni dizisinde başrolde olarak 2013 senesinin Survivor birincisi Hilmi Cem İntepe ile birlikte oynayacak. Dizinin adı daha sonra “Bodrum Masalı” olarak değiştirildi.

Dilan Çiçek Deniz, 18 Ağustos 2016 günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bodrum Masalı” adlı dizide Alperen Duymaz, Şevval Sam, Murat Aygen, Timuçin Esen, Hilmi Cem İntepe, Toprak Sağlam, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır, Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yereli, Zehra Yılmaz, Nazlı Kar, Basri Albayrak, Cemalettin Çekmece, Tülin Yazkan, Tugay Bahşi ile birlikte oynadı.

2017 senesinde yapımcılığını Ay Yapım üstüne aldığı ve yönetmenliğini Sinan Öztürk ile Özgür Sevimli’nin yaptığı “Çukur” adlı dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Ersoy ve Cahit Berkay rol almıştır.

Kitapları :
2010 – Güneşi Annem Sanırdım (şiir kitabı)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Çukur (Sena Koçovalı)(TV Dizisi)
2016 – Bodrum Masalı (Su) (TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Ebru) (TV Dizisi)
2015 – Güneşin Kızları (Elif) (TV Dizisi)
2013 – Balayı (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün