Bilgi

Dilan Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kim Neden Tehdit Etti?

Dilan Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kim Neden Tehdit Etti?, arayışı içine giren okurlarımız için Dilan Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kim Neden Tehdit Etti? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Dilan Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kim Neden Tehdit Etti? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Dilan Koç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kim Neden Tehdit Etti?

TikTok fenomeni Dilan Koç kimdir? Dilan Koç olayı ne? Sosyal medyanın gündemine oturan Dilan Koç neden tehdit edildi bi hayli merak konusu oldu.

Sosyal medya tüm canlılara dair halkı kin ve nefrete sevk ederek şiddet eğlemlerini yaymaya sürdürmekte. Bu sefer de genç bir TikTok fenomeni olan Dilan Koç’a ağıza alınmayacak korkunç tehdit mesajları yağdırıldı.

Sosyal medya fenomeni Dilan Koç paylaşımı yaptığı videoda yardım istedi. Dilan Koç’a “Sana tecavüz edip cesedini parçalara ayıracağız” diyerek korkunç tehdit mesajları atıldığı yaşandı.

Dilan Koç paylaşımı yaptığı videoda “Benim babam yok, öldü doğru bana sahip çıkamaz ama bana sahip çıkamaz ama siz bana sahip çıkın. Ben ölmek istemiyorum. Öldükten sonra sesimi duyurmanıza gerek yok. Bana şimdi yardım edin lüften” diyerek yardım istedi.

Dilan Koç Kimdir?

2001 senesinde Kars’ta dünyaya gözlerini açan Dilan Koç halen 19 yaşındadır. Dilan Koç sosyal platformda paylaşımı yaptığı içeriklerle fenomen olmuş ve yüksek takipçi sayısına erişmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün