Bilgi

Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor

Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Direkt Onaylanan, Sorgusuz Sualsiz, 10.000 TL Kredi Başvurusu Rekor Kırıyor

İhtiyaç kredisi kampanyasında yeni bir haber daha geldi. Son zamanlarda bi hayli fazla kampanyalar yapan Akbank, 10 bin TL’ye kadar Direkt onay alan, sorgusuz, sualsiz 10 bin TL kredi vereceğini açıkladı. Akbank kredi politikalarına göre banka bi hayli hızlı bir biçimde kredi onayı verecek. Akbank vereceği 10 bin TL kredilerde bireylerin kredi puanına göre işlem yapacak ve bu puanın üzerinden faiz oranları uygulayacak. Kredi başvuruları Akbank Direkt uygulaması üzerinden Direkt kredi seçeneği ile yapılabilecek. Bankanın paylaşımı yaptığı şartlar ve başvuru aşamaları şu biçimde. 

Akbank’tan 10 bin TL kredi 

Akbank, ekonomik zorluk yaşayan bireylere 10 bin TL kredi olanağı sağlıyor. Sizlerde eğer Akbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız bankanın kredi şartlarına uygun olmanız ile birlikte, acil nakit gereksiniminizı bu banka ile giderebilirsiniz. Akbank uygun faiz oranları ile birlikte siz değerli okurlarımıza 36 ay vadeli 10 bin TL kredi anında onay verecektir. Bu bankanın özelliği olan Anında kredi özelliğini kullanan müşteriler de bi hayli tatmin. Sizlerde Akbank’tan onaylı kredi için şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. 

Esnafa ilaç olacak o ödemeler başlıyor! Başvuran esnaflar faydalanacak, kaçırmayın

Esnafa ilaç olacak o ödemeler başlıyor! Başvuran esnaflar faydalanacak, kaçırmayın

Kredi şartları

Bankadan kredi kullanacak olan bireyler, kredi şartlarını da düşünüyor. Bankadan onay almak isteyenler ilk kez yüksek bir kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Kredi puanı zayıf olan banka kredi kredi sicilinde sorun olan olan bireyler onay alamayacaklardır. Banka bunun bunun yanında banka müşterisi olan bireylere onay vermek istiyor. Kredi sonucu uygun olan bireyler, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli bu kredileri alacakları gibi, internet üzerinden yapacakları başvuru ardından hemen sonuca ulaşacaklardır. Şimdi dilerseniz bu şartlara uygun olan bireylerin nasıl başvuru yapacaklarından söz edelim…

Başvuru nasıl yapılır?

Kredi kullanmak isteyenler, Akbank müşterisi olması durumunda kredi nakit başvurularını online yapabileceklerdir. Online olarak yapılacak olan bu kredi nakit başvurularında siz değerli okurlarımıza anında sonuç verilecektir. Kredi sonucu uygun olan bireyler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yaptıklarında onaylanan tutar kadar kredilerini sorgusuz sualsiz hesaplarına atacaklardır. Bu bireylerin internet bankacılığı şifresi ile giriş yapması yeterli gelmektedir. Eğer bankanın müşterisi değilseniz de banka siz değerli okurlarımıza daha kolay kredi nakit başvuru yöntemi sunuyor. SMS ile anında kredi sonucunuzu öğreneceksiniz. SMS ile kredi nakit başvurusu yaptığınız zaman banka 5 dakikada size kredi sonucunu söyleyecek. KREDİ yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 4425 numarasına gönderin. Kredi onayı alırsanız, banka mesaj atacak ve ne kadar kredi onayı aldığınızı gösterecektir. Sistemsel bir sıkıntı yoksa, kredi nakit başvurusu ardından 5 dakika olmadan siz değerli okurlarımıza kredi sonucu gelir. Bu mesaj ve kimliğinizle birlikte onaylı kredinizi kullanmak için en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün