Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır 22 yaşında Şeyhmus Turfan genç intihar etti

Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır 22 yaşında Şeyhmus Turfan genç intihar etti, arayışı içine giren okurlarımız için Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır 22 yaşında Şeyhmus Turfan genç intihar etti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır 22 yaşında Şeyhmus Turfan genç intihar etti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır 22 yaşında Şeyhmus Turfan genç intihar etti

Diyarbakır’da intihar! Diyarbakır’da son dakika intihar haberi! Diyarbakır’da 22 yaşındaki genç intihar etti! Gece yarısı gelen haberde Diyarbakır’da intihar eden kişi kim adı ne merak ediliyor!

Türkiye’de İzmir kahvehanede işletmeci Erdal Şenözpek, Mersin kokoreçci Murat Gümüş ve Antakya’da 8. kattan atlayan vatandaş sonrası Diyarbakır’da 22 yaşındaki genç intiharı tüm Türkiye yasa boğdu.

Diyarbakır’da intihar kim etti?

Son Dakika Diyarbakır haberlerinde, sosyal platformda Diyarbakır’da 22 yaşında bir gencin intihar ettiği haberi geliyor. 

Diyarbakır intihar eden birinin 22 yaşında olduğu bilinmekte ve başka bir bilgi yer almıyor.

Diyarbakır’da Şeyhmus Turfan isimli kişi kendini iple tavana asarak intihar etti.

Diyarbakır Kayapınar beldesine bağlı Huzurevleri Semtinde yaşanan intihar olayı sonrası vefat eden Şeyhmuş Tufan abisi buldu.

Turfan’ın cenazesi Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün