Diziler

Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı!

Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı!, arayışı içine giren okurlarımız için Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Dizi Başlamadan Aşkı Gerçek Oldu! 2 Başrol Aşka Yelken Açtı!

Start Tv’de ekranlara gelecek yeni yaz dizisi Ada Masalı merakla bekleniyor. Ada Masalı dizisi seyirciye içleri ısıtacak bir aşk hikayesi izlettirmeyi planlarken aşk gerçeğe dönüştü.

Yaz dönemine girmemizle ekranlarda yaz dizileri boy göstermeye başladı. Bu senenin yaz dizileri şuana dek adlarından pek bashettiremedi. Lakin içlerinden biri adından daha başlamadan söz ettirmeyi başardı.

Star Tv ekranlarından seyirci ile bir araya gelecek olan Ada Masalı dizisi daha başlamadan aşka boğdu. Dizinin önce Menajerimi Ara dizisinde reklamı yapılmış ve konuk olarak yer almışlardı. Orada Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz içinde bir çekim olduğu iması verilmiş ve sosyal platformda gündem olmuştu. O çekim gerçek oldu.

Merakla beklenen Ada Masalı dizisinin başrol oyuncuları Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan uyumu daha fragmandan gözler önüne serilmiş, Menajerimi Ara dizsinde iyice pekiştirilmişti. Gelen haber kanallarına göre iki içinde ki elektrik yeni bir aşka dönüştüi.

Ayça Ayşin Turan önceden de birlikte oynadığı partnerleri ile aşk yaşaması ile bilinmektedu. İlk olarak adı Özcan Deniz ile ardından ise Altınsoylar dizisinde ki rol arkadaşı Aras Aydın ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ayça Ayşin Turan şimdi de Ada Masalı dizisinde ki partneri Alp Navruz ile ilişki yaşamaya başladı.

Alp Navruz’un da sevgilisi Ebru Şam’Dan ayrıldığı haberleri bir önceki günlerde magazine düşmüştü. 1,5 senedir birlikte olan ikilinin ayrılık nedeninin nedeni de Ayça AYşin Turan olduğu öne sürüldü. Birbirlerini takipten çıkaran ikilinin bu ayrılığının Ada Masalkı çekimlerine denk gelmesi iddiaları kuvvetlendirdi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden üzen ayrılık! Başrol veda etti! Gözyaşları sel oldu aktı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün