Biyografi

DjMilko (Günay Başaran) Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

DjMilko (Günay Başaran) kimdir?, DjMilko (Günay Başaran) kaç yaşında?, DjMilko (Günay Başaran) evi nerede?, DjMilko (Günay Başaran) nerelidir? DjMilko (Günay Başaran) ev adresi?, DjMilko (Günay Başaran) kaç yaşında?, DjMilko (Günay Başaran) nerede oturuyor?, DjMilko (Günay Başaran) nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için DjMilko (Günay Başaran) hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Mart.1987 senesinde doğan DjMilko (Günay Başaran) şu an için 34 yaşında ve Balık burcundandır. DjMilko (Günay Başaran) doğum yeri ise Haskovo, Bulgaristan olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise DJDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

DjMilko (Günay Başaran) Kimdir? – DjMilko (Günay Başaran) Evi Nerede? – DjMilko (Günay Başaran) Nerede Oturuyor?

DjMilko (Günay Başaran) Kimdir?, evi nerede?

DjMilko (Günay Başaran), 5 Mart 1987 tarihinde Haskovo, Bulgaristan’da doğmuştur. İlköğretimi, Nikola Yonkov Vaptsarov İlköğretim Okulu’nda bitirdi. Ailesi ile birlikte Bulgaristan’dan, anavatanı Türkiye’ye göç ederek, Gebze’ye yerleştiler. 2018 senesinde Türk vatandaşı oldu. Lise öğrenimini Gebze’de bitirdi.

DjMilko (Günay Başaran), 2005 senesinde kendi organizasyonlarını düzenleyerek DJ’liğe ilk adımını attıktan sonra kendini geliştirerek işinde uzman müzik yaşantısına başladı. Bulgaristan, Almanya, İstanbul ve Bodrum’da DJ olarak çalıştı.

Kısa bir oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, 2015 senesinden beri çeşitli reklam filmlerinde, bir çok dizi ve sinema filmi projesinde rol almıştır. İlk dizi deneyimini 2015 senesinde Kanal D ekranlarında yayına giren Kurtlar Vadisi Pusu ile yaşayan Günay Başaran’ın (DjMilko) bulunduğu dizi ve filmler aşağıda açıklanmıştır.

2020 senesinden beri koronavirüs sebebiyle pandemi sürecinde evde kaldığı süreci de boş geçirmemeye çalışıyor. Yeni projeler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Filmleri ve Dizileri :
– Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (ATV)
– Paramparça (Star TV)
– Poyraz Karayel (Kanal)
– Makas Filmi (Trt1)
– Ölene Kadar (ATV)
– Filinta (Trt1)
– Oldu mu Şimdi? (Sinema Filmi)
– Kurtlar Vadisi Pusu (Kanal D)
– Yeter (ATV)
– Çukur (Show TV)
– Lise Devriyesi (Trt1)
– Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
– Bizim Hikaye (Fox TV)
– Can Evim (ATV)
– Arka Sokaklar (Kanal D)
– Hep Yek 4 (Sinema filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün