Biyografi

Doğan Bayraktar Kimdir? Evi Nerede?

Doğan Bayraktar Kimdir? – Doğan Bayraktar Evi Nerede? – Doğan Bayraktar Nereli?

Doğan Bayraktar kimdir?, Doğan Bayraktar kaç yaşında?, Doğan Bayraktar evi nerede?, Doğan Bayraktar nerelidir? Doğan Bayraktar ev adresi?, Doğan Bayraktar kaç yaşında?, Doğan Bayraktar nerede oturuyor?, Doğan Bayraktar nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Doğan Bayraktar hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Ağustos.1995 senesinde doğan Doğan Bayraktar şu an için 26 yaşında ve Aslan burcundandır. Doğan Bayraktar doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Doğan Bayraktar Kimdir?, evi nerede?

Fox Tv‘de oynayan “Savaşçı” adlı Tv dizisinde Üstçavuş Selçuk kişiliğini canlandırmaktadır.

Doğan Bayraktar, 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Nişantaşı Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri bölümü öğrencisidir. Üniversite eğitimini esnasında Erkan Özerman’ın gerçekleştirdiği 2015 senesinde Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katılan Doğan Bayraktar, Second Runner seçilmiştir.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv‘de oynamaya başlayan Limon Film’in yapımcılığını üstüne aldığı, konusunu Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak‘ın yaptığı “Savaşçı” adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Savaşçı (Üstçavuş Selçuk) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu