Fragmanlar

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 2. Fragmanı izle

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayına girecek mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TV8 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 27 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları seneler geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm sözcükleri seyircisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile dünyaya geldiğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden bir araya getirilen konusuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

Gerçek bir hayat hikayesi!

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/0a12gg61T80?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=36″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün