Diziler

Doğduğun ev kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi?

Doğduğun ev kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Doğduğun ev kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Doğduğun ev kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Doğduğun ev kaderindir Mehdi Neden Yok Diziden Çıktı mı geri gelecek mi?

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Doğduğun Ev Kaderindir dizinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun hikayesinden bir araya getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı bayrak oturmaktadır. Her çarşamba Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 25 Aralık 2019 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Mehdi’nin sürpriz bir biçimde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Diziden Neden Çıktı?

OGM Pictures imzası taşıyan Doğusun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi 2. sezondur dizisinin başrolünde yer almaktaydı. İlk sezon Zeynep’le olan aşkıyla seyircilerin gönlünde taht kuran Mehdi, ardından Zeynep’e karşı tutumuyla seyirciler aracılığıyla büyük tepki toplamıştır. Mehdi kişiliğine hayat veren tecrübeli oyuncumuz İbrahim Çelikkol’un ise sürpriz bir biçimde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Dizinin sevenleri bu duruma bi hayli üzülmüş ve nedeni merak etmişlerdir. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi önümüzdeki bölüm diziye veda edecektir ve oyuncumuzun diziden ayrılmasındaki neden ise senaryo gereğidir yani Mehdi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hikayesi bittiği için ayrılmaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız Roman’dan bir araya getirilen dizi, 2 sezondur Tv8 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Başrollerinde, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün bulunduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sürpriz bir biçimde Mehdi kişiliğinin ayrılacağı duyulmuştur. Usta oyuncu İbrahim Çelikkol’un hayat verdiğim Mehdi kişiliğinin Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ayrılmasında ki neden öyküsünün bitmiş olmasıdır. Yani Mehdi kişiliği diziden senaryo gereği ayrılacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Tekrar Diziye Gelecek Mi?

İlk bölümden beri karşımızda olan Mehdi kişiliği, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusudur. Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi Mehdi kişiliği, diziden hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Dizinin sevenleri, Mehdi kişiliğinin neden ayrıldığıyla birlikte tekrar diziye gelip gelmeyeceğini de merak etmiştir. Bu konu ile ilgili halen kesin bir bilgi bulunmasa da, Mehdi kişiliği tahminimize göre tekrar Doğduğun Ev Kaderindir dizisine gelmeyecektir çünkü Mehdi, diziden hikayesi bittiği için ayrılacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi

35 yaşındaki Mehdi’nin bir tamirhanesi mevcuttur ve orda çalışmaktadır. Çocukken zor şeyler yaşayan ve bunları hâlâ aşayaman Mehdi kadınlara karşı hep mesafeli durmuştur. Daha sonra Zeynep’le tanışan ve ailesinin tepkisine rağmen evlenen Mehdi’nin Ailesi Zeynep’e çok Kötü davranmış ve onu sürekli olarak aşağılanmışlardır. Aynı zamanda Mehdi’nin Kibrit adında evlatlık edindiği bir de kızı mevcuttur. Mehdi evlendikten sonra çok değişmiş Zeynep’in kıyafetlerine, hatta çalışmasına bile karışır hale gelmiştir. Daha sonra Zeynep ve Mehdi boşanmıştır, fakat Mehdi hala Zeynep’in peşindedir ve onu çok sevmektedir. Zeynep’in Barış’la yaklaştığını gören Mehdi bu duruma çok öfkelenir ve gizlice Zeynep’i takip eder. Kısa olaraksı Mehdi Özünde iyi birisi olan fakat poblemlerinı şiddetle halletmeye çalışan biridir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi’nin neden Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrıldığını ve tekrar diziye gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün