Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan)

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir? Zeynep’in ablası (Gülcan Arslan)

TV8’de yayınlanmakta olan ve yayın yaşamına heyecanlı bir biçimde devam eden Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir hayat öyküsünü konu edinirken, diziye de yeni bir karakter dahil oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi seyircileri diziye yeni müdahil olan Nesrin kişiliğini bi hayli merak etti ve araştırmaya başladı. Bizde siz değerli okurlarımıza bu yazımızda Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin kişiliğinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Karakteri

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Karakteri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin kişiliği, Zeynep’in ablasıdır. Yaşadıklarından ötürü hayat onu kuvvetli, başarılı, zeki ve dayanıklı bir kadın haline getirmiştir. Gelişi ile tüm dengeleri sarsacak olan Nesrin kişiliği, taşıdığı sırların hepsini ortaya dökecek ve gergin bir ortam oluşmasına neden olacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin Kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin kişiliğine hayat verecek olan tecrübeli oyuncumuz ise Gülcan Arslan’dır. Başarılı kadın oyuncumuz Gülcan Arslan’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve dizi takipçileriimiz adına konumuzun ilerleyen bölümünde da Gülcan Arslan’ın yaşamından ve bilgilerinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Gülcan Arslan’ın yaşamına ilişkin bilgilerin tümü haberimizin devamında..

Gülcan Arslan Kimdir?

Gülcan Arslan KimdirGülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılı Sakarya doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi alması ile birlikte 2004 senesinde oyunculuğa başlamıştır. Yaklaşık 3 yıl tiyatro ile ilgilendikten sonra 2007 senesinde kamera önü oyunculuğuna başlamış ve ilk deneyimini de Sardunya Sokak dizisindeki Canan kişiliği ile yaşamıştır. Oyunculuğu ile bi hayli beğeni kazanan Gülcan Arslan, en son ise karşımıza 2019 senesinde Zengin ve Yoksul dizisindeki Nihal kişiliği ile çıkmıştır. 2021 senesinde yani günümüzde ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin kişiliği ile gündeme gelecektir.

Gülcan Arslan’ın Yer Aldığı Diziler

2007 – Sardunya Sokak (Canan)
2008 – Hepimiz Birimiz İçin (Mine Pekmezci)
2008 – Sınıf (Zehra)
2008 – Gurbet Kuşları
2009 – Kafkas
2009 – Kahramanlar (Figen)
2011 – Herşeye Rağmen (Leyla Açıkalın)
2011 – Bir Çocuk Sevdim (Mine)
2013 – Arka Sokaklar (Leyla Candaş)
2014 – Günahkar (Saliha Tezhanlı)
2015-2016 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Fahriye Sultan)
2017 – Ölene Kadar (Beril Karalı)
2019 – Zengin ve Yoksul (Nihal Taştan)

Gülcan Arslan’ın İnstagram Hesabı

Gülcan Arslan'ın İnstagram HesabıGülcan Arslan, instagramda aktif bir kullanıcıdır. Resmi instagram hesabını aktif olarak kullanan ve takipçileri ile sürekli olarak paylaşım yapan Gülcan Arslan’ın hesabında 644 gönderisi yer alırken, 146 bin kişiden fazla da takipçisi bulunmaktadır. Gülcan Arslan’ın resmi instagram hesabını daha yakında zamanda ve geniş bir şekilde bir biçimde incelemek isteğe göre @gulcanarslann kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Gülcan Arslan’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Gülcan Arslan 5 yılı aşkın bir süredir yapımcı olan Metin Anter ile birliktelik yaşıyordu. Lakin 5 yılın sonunda Gülcan Arslan ve Metin Anter çifti fikir ayrılıklarına düştüler ve geçtiğimiz aylarda ayrılma kararı verdiler. Şu anda ise Gülcan Arslan’ın bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin’in Kıyafetleri

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin'in KıyafetleriDoğduğun Ev Kaderindir dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çekecek olan Nesrin kişiliğinin de dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Nesrin kişiliği dahil olduğu zaman Nesrin kişiliğinin kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, mont, kaban, pantolon, ayakkabı ve takıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okurlarımıza sunacağız. Sizin de Nesrin kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bize sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Nesrin kişiliğinden ve Nesrin kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz Gülcan Arslan’dan söz etmek istedik. Sizin de konu ile ilgiliki görüş, düşünce ve sorularınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden bize iletmenizi bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün