Biyografi

Duygu Barazi Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Duygu Barazi kimdir?, Duygu Barazi kaç yaşında?, Duygu Barazi evi nerede?, Duygu Barazi nerelidir? Duygu Barazi ev adresi?, Duygu Barazi kaç yaşında?, Duygu Barazi nerede oturuyor?, Duygu Barazi nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Duygu Barazi hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1982 senesinde doğan Duygu Barazi şu an için 39 yaşında ve burcundandır. Duygu Barazi doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Duygu Barazi Kimdir? – Duygu Barazi Evi Nerede? – Duygu Barazi Nerede Oturuyor?

Duygu Barazi Kimdir?, evi nerede?

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Duygu Barazi, 1982 senesinde İstanbul‘da doğmuştur. Baba tarafından Gaziantepli olan Duygu Barazi, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Makyaj yapmayı ve giyinmeyi çok seven Duygu Barazi 10 yıl kabin memurluğu yapmıştır.

Duygu Barazi, Los Angeles’da yemek yerken Angelina Jolie ile tanışmış. Ünlü oyuncunun o dönem yeni filmi olan ‘Turist’ filmi için dublörlük teklifi ettiği Barazi, kabul etmiş ve filmde Jolie’nin dublörü olarak görev almış. Angelina Jolie’nin “Turist” adlı filminde ünlü oyuncuya dublörlük yaptığını açıklamıştır.

Duygu Barazi, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayına giren Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En kaliteli ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Duygu Barazi, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün