Biyografi

Duygu Çakmak Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Duygu Çakmak kimdir?, Duygu Çakmak kaç yaşında?, Duygu Çakmak evi nerede?, Duygu Çakmak nerelidir? Duygu Çakmak ev adresi?, Duygu Çakmak kaç yaşında?, Duygu Çakmak nerede oturuyor?, Duygu Çakmak nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Duygu Çakmak hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1995 senesinde doğan Duygu Çakmak şu an için 26 yaşında ve burcundandır. Duygu Çakmak doğum yeri ise Kocaeli olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Duygu Çakmak Kimdir? – Duygu Çakmak Evi Nerede? – Duygu Çakmak Nerede Oturuyor?

Duygu Çakmak Kimdir?, evi nerede?

Duygu Çakmak, 20 Mayıs 2021 – 1 Haziran 2021 tarihleri içerisinde Lübnan‘da düzenlenecek olan “Miss Europe 2021” güzellik müsabakasında Türkiye’yi temsil edecek.

Duygu Çakmak, 1995 senesinde Kocaeli’nde Tuncelili bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Bir ablası bir de küçük erkek kardeşi mevcuttur. İlkokulu İzmit’te Ulugazi okulunda ve liseyi de İzmit Lisesi’nde okudu. İstanbul’da ikamet etmektedir. Sakarya Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünde okudu, İstanbul Üniversitesi’nde pedagojik formasyon aldı. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Anabilim Dalı‘nda yüksek lisans eğitimi almaktadır.

İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen ve bundan öncekilerde amatörce modellik yapmaya çalışan Duygu Çakmak, 2019 senesinden beri işinde uzman olarak modellik yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Avni Kütükoğlu’ndan oyunculuk dersi aldı.

2019 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı, finalist oldu ve “Doğulu en iyi model” ödülünü aldı.

2020 Şubat ayında İstanbul‘da gerçekleştirilen “Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey” müsabakasında dereceye girdi.

Duygu Çakmak, 12 Kasım 2020 günü Arnavutluk‘un başkenti Tiran‘da organize edilen ve 43 ülkeden yarışmacıların bulunduğu ülkeler arası güzellik yarışması “Miss Globe” müsabakasında Türkiye’yi temsil etti. Ancak bir derece alamadı.

Duygu Çakmak, 20 Mayıs 2021 – 1 Haziran 2021 tarihleri içerisinde Lübnan‘da düzenlenecek olan “Miss Europe 2021” güzellik müsabakasında Türkiye’yi temsil edecek.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün