Biyografi

Duygu Demirdağ Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Duygu Demirdağ kimdir?, Duygu Demirdağ kaç yaşında?, Duygu Demirdağ evi nerede?, Duygu Demirdağ nerelidir? Duygu Demirdağ ev adresi?, Duygu Demirdağ kaç yaşında?, Duygu Demirdağ nerede oturuyor?, Duygu Demirdağ nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Duygu Demirdağ hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1987 senesinde doğan Duygu Demirdağ şu an için 34 yaşında ve burcundandır. Duygu Demirdağ doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Spiker olarak devam ettirmektedir.

Duygu Demirdağ Kimdir? – Duygu Demirdağ Evi Nerede? – Duygu Demirdağ Nerede Oturuyor?

Duygu Demirdağ Kimdir?, evi nerede?

CNN Türk’te, Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sağlamaktadır.Duygu Demirdağ, 1987 senesinde Bursa‘da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2008 senesinde mezun oldu. Londra, Middlesex University‘de “Medya ve İletişim Yönetimi” alanında yüksek lisansını yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca‘da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı.

Duygu Demirdağ, televizyonculuğa, üniversite senelerında, Line Media Group bünyesinde spiker ve program yapımcısı olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu, “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Giuseppe Tornatore‘nin efsane filmi ‘Stanno Tutti Bene’den; ilhamını, herkesin keyfini yerine getirme hayalinden alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gündemi akademisyenler, haberciler, sanatçılar ve iletişimcilerle konuştu, “Keyfimiz gerçekten yerinde mi diye?” sordu.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 senesinde katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakârlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı Protestoları, Van Depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal hadiseleri takip etti. Sahadan, stüdyoya geçiş yaptı. Gece Haberleri ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti. Seçim dönemlerinde ve siyasi partilerin kurultay süreçlerinde özel yayınlarla ekranda oldu. Gündem Özel tartışma programının moderatörlüğünü yaptı.

CNN TÜRK’te hafta içi bültenlerini ve Hafta Sonu Ana Haber bültenini sunuyor.

Duygu Demirdağ, CNN TÜRK televizyonunda, İnsanlık Hali programını hazırlayıp sunuyor. İngilizce ve İspanyolca moderatörlük yapıyor. Biyografi kitapları yazıyor.

Duygu Demirdağ, koşuyor, biyografi kitapları yazıyor, piyano çalıyor, iyi bir anlatıcı olmak istiyor, çocukları çok seviyor, yine koşuyor…
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün