Kamu ve Özel İş İlanları

Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Düzce Üniversitesi 17Öğretim Üyesi Alacak

Düzce Üniversitesi birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Şartları’nın alakalı maddelerine göre öğretim üyesi alımı yapılacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Gerekli bilgi ve belgeler www.personel.duzce.edu.tr adresinden temin edilebilir.

BAŞVURU EVRAKLARI:

  1. Islak İmzalı Başvuru Dilekçesi (Formu)
  2. Aday etkinlik puan listesi (Islak İmzalı) ( Adaylar aracılığıyla toplam puanı ve son 5 yılda alınan puanı gösterecek biçimde 2 ayrı liste düzenlenecektir.)
  3. Diplomaların E-DEVLET çıktıları yahut Noter Onaylı Fotokopileri (Üniversitemiz personeli Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık, Doçentlik Belgelerini noter yerine görev yaptıkları birimlerin Fakülte Sekreterlerine, Üniversitemiz dışından başvuru yapan adaylar evraklarını Noter yerine evrakların asıllarını ve fotokopilerini yanlarında getirmek suretiyle; Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’nda onaylatabileceklerdir.)
  4. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul aracılığıyla verilen denklik belgelerinin de başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.
  5. Yabancı dil sınavı sonuç belgesi. 5) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve e – devletten alınan adli sicil kaydı. 6) Profesör kadroları için 6 (altı) adet, Doçent kadroları için 4 (dört) adet USB Bellek. (Lütfen güvenliğiniz için USB belleğinizi değiştirilmeye karşı şifreleyiniz.)

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün