Biyografi

Ebru Şancı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ebru Şancı kimdir?, Ebru Şancı kaç yaşında?, Ebru Şancı evi nerede?, Ebru Şancı nerelidir? Ebru Şancı ev adresi?, Ebru Şancı kaç yaşında?, Ebru Şancı nerede oturuyor?, Ebru Şancı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ebru Şancı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 31.Ağustos.1983 senesinde doğan Ebru Şancı şu an için 38 yaşında ve Başak burcundandır. Ebru Şancı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Ebru Şancı Kimdir? – Ebru Şancı Evi Nerede? – Ebru Şancı Nerede Oturuyor?

Ebru Şancı Kimdir?, evi nerede?

Ebru Şancı31 Ağustos1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası ölmüş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 senesinde başladığı Üniversiteyi Londra Regent College’de okumuştur. 2006’da New York’a taşındı ve New York Üniversitesinin ‘’Oyunculuk ve Drama’’ Bölümünde okuyarak bitirmiştir.

17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik müsabakasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye’ye gelip burada mankenliğe başladı.

2001 senesinde Londra’ya taşındı. 2006’da New York’a taşındı. 2010 senesinde ise Türkiye’ye döndü. Londra’dayken 2002’de yaşamını değiştiren adamla yani Libya önderi Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi’yle tanıştı ve üç yıl aşk yaşadı. Onun aracılığıyla Londra Regent College’de okudu. Ebru Şancı daha sonra Galatasaray’ın başarılı kalecisi Fernando Muslera‘yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Şancı’nın adı İbrahim Tatlıses‘in oğlu İdo’yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Şancı’nın adı Alparslan Türkeş‘in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı.

Ebru Şancı, bundan öncekilerde Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı‘yla da aşk yaşamıştı.

Fashıon One’da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

2013 senesinde “Yağmurdan Kaçarken” adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir’de gerçekleştirilen sade bir törenle evlendi. Çift, düğünü ise Belçika‘daki bir şatoda yaptı. 14 Ekim 2016 tarihinde Mila ve Ceylin adlarında ikiz kızları oldu. 31 Ağustos2020 tarihinde Kürşad Fırat adını verdikleri bir oğlu oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Ceza (Arzu) (sinema)
2013 – Yağmurdan Kaçarken (dizi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün