Biyografi

Ecem Aka Kimdir? Evi Nerede?

Ecem Aka Kimdir? – Ecem Aka Evi Nerede? – Ecem Aka Nereli?

Ecem Aka kimdir?, Ecem Aka kaç yaşında?, Ecem Aka evi nerede?, Ecem Aka nerelidir? Ecem Aka ev adresi?, Ecem Aka kaç yaşında?, Ecem Aka nerede oturuyor?, Ecem Aka nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ecem Aka hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1990 senesinde doğan Ecem Aka şu an için 31 yaşında ve burcundandır. Ecem Aka doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuModel olarak devam ettirmektedir.

Ecem Aka Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Ecem Aka, 1990 senesinde İzmir’de doğmuştur. Esasen İzmirli olan şu an İstanbul’da ikamet eden Ecem Aka, Atatürk Meslek Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.

2015 senesinde yayına giren 3. Sezon İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmış, sıraya alınmış fakat ona sıra gelmeden sezon bitmiştir. İstanbul’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.

Ecem Aka, evlidir ve bir çocuğu mevcuttur. Temel ile Dursun İstanbul’da isimli filmde hemşire rolünde oynadı.

Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü vizyona giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan’ın oynadığı ve Deniz Denizciler’in yönetmenliğini yaptığı ve konusunu yazdığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde rol aldı.

Ecem Aka, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Türk Lokumu (Sinema Filmi)
2015 – Temel ile Dursun İstanbul’da (Hemşire) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu