Diziler

EDHO dizisine Kurtlar Vadisi yıldızları geliyor! Sırp Rıdvan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölümde geliyor!

EDHO dizisine Kurtlar Vadisi yıldızları geliyor! Sırp Rıdvan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölümde geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için EDHO dizisine Kurtlar Vadisi yıldızları geliyor! Sırp Rıdvan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölümde geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız EDHO dizisine Kurtlar Vadisi yıldızları geliyor! Sırp Rıdvan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölümde geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

EDHO dizisine Kurtlar Vadisi yıldızları geliyor! Sırp Rıdvan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 191. bölümde geliyor!

EDHO dev transfer! Yayına girdiği her akşam reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kurtlar Vadisi bomba ismi katılıyor! Sırp Rıdvan kişiliğiyle rekorlar kıracak EDHO 191. bölüm fragmanı gelmedi fakat şimdiden merak konusu oldu! EDHO’da sürprizler bitmiyor!

EDHO Tipi, Haşmet Façalı ve Baba Doğan yok!

ATV popüler dizisi EDHO yeni bölümü yayınlandı. EDHO yeni bölümde Tipi, Haşmet Façalı ve Baba Doğan yoktu! Ekranların en bi hayli beğeni alan üç ismi yeni bölüme virüs sebebiyle yer alamadılar! Hem Façalı Haşmet, hem Tipi hem Doğan baba 2 hafta diziden ayrılacak. Ayrıca dizinin Miko’su Mikail Kır virüs sebebiyle yeni bölümde yer alamadı! Lakin EDHO öyle isimler katılıyor ki yer yerinden oynacak. EDHO’ya Kurtlar Vadisi bomba isim katılıyor!

Ali Sürmeli çıkmadı!

En çok Doğan Baba kişiliği geceye damga vurdu. Ali Sürmeli kadroda korona sebebiyle yine ara verdi. Özellikle hastalık yaşayan Ali Sürmeli kişiliği Doğan baba anadoluya gitti ve Haşmet Façalı Ankara’da ilişkileri sürdürecek bir kaç haftaya tedbir amaçlı hepsi dönecek!

Hakan Boyav EDHO’da!

Kurtlar Vadisi dizisinde Kara kişiliğini canlandıran ve 3 sezondur Payitaht Abdülhamid dizisinde bulunan Hakan Boyav EDHO’ya katıldı! Hakan Boyav, Payitaht çekimlerini tamamlayarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı! Hakan Boyav dizide oynayacağı karakter merak ediliyor!

Hakan Boyav sette Sırp Rıdvan mı olacak?

EDHO çok tehlikeli ve acımasız bir karakter olacak Sırp Rıdvan kişiliği için Hakan Boyav mı oynayacak yoksa Kurtlar Vadisi Kara kişiliğini gibi iyi bir adam mı gelecek merak ediliyor. İlk gelen bilgilere göre Hakan Boyav çekimlere başladı fakat Sırp Rıdvan o mu değil mi merak ediliyor! Hakan Boyav başka bir rolle geliyor!

Ali İpin Sırp Rıdvan oldu!

Kurtlar Vadisi Kirve kişiliği Ali İpin Sırp Rıdvan kişiliğini kazandı!

Ömür Façalı EDHO ayrılacak!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Ömür Façalı veda edeceğiz. Çocuğunun okulu sebebiyle setlere ara vermek isteyen Ömür Façalı diziden gidecek. Senarist Ömür Façalı ayrılığını güzel ikna etti ve sezon finalinde Ömür Façalı ölerek diziden çıkacak. Fizyoterapist Pınar ve İlyas aşkı yeni sezonda ekranlarda olacak!

Yaman Korkmaz gelecek sezon imzayı attı!

Behzat, İlyas ve Yaman dostluğu geliyor! Yaman Korkmaz, yeni sezon imzası atan EDHO ile anlaşma imzaladı ve dizinin yeni başrolleri içinde Yaman Korkmaz kişiliği bulunacak.

Cevdet kim?

Sırpları ve diğer düşmanları kadroya katan EDHO’da Cevdet kişiliği 7. sezonda gelecek. Cevdet kişiliği için muhteşem bir jön ekranalara gelecek fakat artık Cevdet abi kişiliği Sırp Rıdvan ölmeden diziye katılmayacak.

EDHO dizisine Kurtlar Vadisi Ersoy kişiliği ve İskender Büyük kişiliğinin de 7. sezonda katılacağı bilgileri geliyor fakat halen bir imza yok!

Yayınlanma Zamanı: 20 Nisan 2021, 21:44

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün