Diziler

Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti

Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti, Dizi haberleri kategorimizde Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti

Ekin Koç adını uzun süredir merak edenleriniz olmuştur. Demet Özdemir ile birlikte oynadıkları Fox tv dizisi Sana Bir Sır Vereceğim de bi hayli başarılı idiler. O günden bu yana Demet Özdemir yürüdü gitti birden çok dizi çekti ama Ekin Koç Kösem dizisi de dahil farklı roller alsa da parlayamadı bir türlü derken beklenen bilgi geldi. Babamın Kozası Dizisi başrolünde Ekin Koç var çünkü..

Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Most Production’un Kanal D için hazırladığı yeni dizi projesi bugün belirlendi. Ekin Koçun başrolde oynayacağı dizinin adı ”Babamın Kozası” olarak netleştirildi. Lakin dizinin isminin önümüzdeki günlerde değişik bir isme geçişi olabilir.

Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Yapımcılığını Gül Oğuz/Most Production’un üstüne aldığı dizide başrolleri Ahmet Mümtaz Taylan ile Ekin Koç paylaşacak. Başrol için bayan oyuncu adayları ise birden fazla olduğu için şuan için kesin bir bilgi yok. Geçen sezon Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de I. Ahmet’i canlandıran Ekin Koç, yeni sezondaki tekliflerin içinden Most Most Production’un yeni projesi Babamın Kozası’nı seçti.

Babamın kozası kod adıyla açıklamalan dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye ve tüm oyuncularla anlaşılmaya çalışılıyor. Cast aşamasında olan dizinin ekibi bir süre sonra çekimlere ekranlara gelecek. Mahinur Ergun’un konusunu kaleme aldığı Babamın Kozası yeni sezonda Kanal D ekranlarında seyircisiyle bir araya gelecek.

Ekin Koç’un Yeni Dizisi Babamın Kozasında başarılar diliyoruz. Babamın Kozası Dizi Oyuncuları Kimler? Konusu Özeti fragmanı ve tüyoları ile ilgili ayrıntı kısmı önümüzdeki günlerde siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Ekin Koç Babamın Kozası dizisinden önce Muhteşem Yuzyıl Kösem dizisinde oynamış ve 1. Ahmeti canlandırmıştı.

Ekin Koç Kimdir, 21 Haziran 1992 Antalyada doğan yakışıklı oyuncumuz birden çok dizide rol almıştır. Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda bulunan yer almıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu