Elif Ece Uzun Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Elif Ece Uzun kimdir?, Elif Ece Uzun kaç yaşında?, Elif Ece Uzun evi nerede?, Elif Ece Uzun nerelidir? Elif Ece Uzun ev adresi?, Elif Ece Uzun kaç yaşında?, Elif Ece Uzun nerede oturuyor?, Elif Ece Uzun nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Elif Ece Uzun hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Ağustos.1983 senesinde doğan Elif Ece Uzun şu an için 38 yaşında ve Aslan burcundandır. Elif Ece Uzun doğum yeri ise Bolu olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Elif Ece Uzun Kimdir? – Elif Ece Uzun Evi Nerede? – Elif Ece Uzun Nerede Oturuyor?

Elif Ece Uzun Kimdir?, evi nerede?

2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos 1983 tarihinde Bolu’da doğmuştur. Annesi Gürcistan-Batum’lu, babası aslen Rize, Çayeli’lidir. Adapazarında büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Sonra ortaokulun kalan kısmını İzmit’te okudu. Turizm Meslek Lisesine İzmit’te devam ederken yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe başladı. 1 yıl sonra Ertan Kayıtkent ve Fevziye Çamel defilesine çıktı. Bu defilenin sonrasında Bebek lakabı kendisine takıldı.

Elif Ece Uzun, 2003 senesinde bir yıl boyunca iletişim sanatları akademisinde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgü, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star Tv de bir show programı sunmaya başladı. Sonra kanal 1’de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında yer aldı. Sinan Çetin’in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı.

2015 senesinde Mısır’a giderek dalış ve yüzme sertifikası almak için 1 aylık kampa girdi.

Elif Ece Uzun, iş adamı Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. 1 Haziran 2014 tarihinde evleneceklerdi fakat araya ayrılık girdi.

2016 senesinde 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter‘in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – N’apcaz Şimdi? (Hemşire)(Sinema Filmi)2012
2010 – Gecekondu (Kendisi)(Tv Programı)
2008 – Görev Kıbrıs (Elif)(Sinema Filmi)
2005 – Aşk Her Yaşta (Tv. Dizisi)
1998 – Yeşil Elma (Kendisi)(Tv Programı)
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker