Diziler

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir)

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir), Dizi haberleri kategorimizde Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Dizide Kim Kimdir)

Trt1 ekranlarında çok yakında zamanda yeni bir dizi başlıyor.. Adı Elimi Bırakma Dizisi. Üstelik son transferi de Fazilet hanım ve kızları dizisinden yakışıklı oyuncu Sinan oldu. Alp Navruz Fazilette oynadığı Yağız kişiliğindeki başarılı rolünden hemen sonra Elimi bırakma dizisinde başrollerden birisi oldu. Yönetmenliğini Sadullah Celen’in yapacağı, kadrosunda bulunan Batuhan Ekşi, Cemre Gümeli, Seray Gözler ve Dolunay Soysert’in olduğu dizi ”Elimi Bırakma”  yakında zamanda başlıyor.

Alp Navruz ve Serkan Çayoğlu deyim gerisini siz hesaplayın, ekranın en yakışıklı isimlerinden olan ve genç kızların hayallerini süsleyen yakışıklı jönlerden birisi olan Serkan Çayoğlu yeni dizisi ile yeni sezonda Trt1 ekranlarında olmaya hazırlanıyormuş. Trt1 artık güzel dizilere sahip ve bi hayli yüksek miktarda izlenme ve reyting alıyor. Yeni dizinin adı da Elimi Bırakma olacakmış.

Serkan Çayoğlunun başrolde oynayacağı Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları kimler olacak hangi başroller var merak edenler için bi hayli kuvvetli iyi bir oyuncu kadrosu bulunacağını ve iddialı bir yapım bulunacağını şimdiden müjdeleyelim. Her ne kadar diğer başroller belli olmasa da kadın başrol oyuncusunun kim olduğunu halen öğrenemesek de Elimi Bırakma Dizisi Oyuncuları belli bi hayli yazacağız buraya..

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncularında başka kimler olacak Alp Navruzun başroldeki birlikte oynayacağı kadın oyuncu kim bildiğiniz üzere önceden Fazilet hanım ve kızları dizisi ile bi hayli büyük bir başarı yakalamıştır Alp Navruz. Bakalım yeni dizi projesi olan Elimi Bırakma Dizisinde benzer bir başarıyı bu kez Trt1 ekranlarında yakalayabilecek mi bizlerde düşünüyoruz.

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncularından belli olanlar bi hayli kadrosu ve karakterleri belli bi hayli siz değerli okurlarımıza yazacağız. Lakin bir gerçek var ki son haftalarda dizi başrol oyuncuları uyumlu değilse kısa bir sürede erken final kararı alabiliyorlar. Bundan dolayı Elimi Bırakma Dizisinin tutması ve uzun süre devam etmesi için bi hayli uyumlu bir kadın başrol olması şart bizce..

Elimi Bırakma dizisinin yönetmenliğini Sadullah Çelen yapacak. Oldukça işinde uzman olan yönetmene güven tam, bi hayli kaliteli bir dizi çıkacağı şimdiden belli diyebiliriz.. Elimi Bırakma Dizisi büyük ihtimalle Eylül 2018 de ekranlara gelecek. Zaten yeni sezon deyince akla okulların açılacağı dönem geliyor ve kanallar hummalı bir dizi başlangıçları yapıyorlar.

 

Elimi Bırakma Dizisi Başrolü Alp Navruz Kimdir? Almanya’da 31 Mart 1987 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu 1,88 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Ülkemizde ilk dizi deneyimini Zeytin Tepesi isimli dizide yaptı. Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi adlı diziyle zirveye çıktı. Ayaz kişiliğini canlandırmış ve tüm ülkece tanınmaya başlamıştır.. Serkan Çayoğlunun ardından yer aldığı dizileri ise şöyle: Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi, Hayatımın Aşkı ve son kez Börü dizisi.

Elimi Bırakma Dizisi ile ilgili bilgiler ve yeni oyuncu isimleri belli bi hayli buraya yazacağız. Elimi Bırakma Dizisi Konusu Özeti ve Fragmanı çıkınca ilk kez buradan siz değerli okurlarımıza duyuracağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Elimi Bırakma Dizisinde Başrol Alina Boz Karakteri

Elimi Bırakma Dizisinde Canan Karakteri: Öğretmen olarak atama bekleyen Cenkin eski sevgilisidir. Cenke tutkuyla bağlıdır..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün