Diziler

Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu?

Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu?

Kanal 7’de günlük yayına giren Emanet dizisi sezon finali yaparak ekran macerasına ara vermişti. Dizinin sezon finali yapması ardından ise bazı ayrılıkların yaşanacağı iddiaları gündeme geldi. Dizinin yeni sezonunda ilkbahar kişiliğine hayat veren Gülay Özdemir ayrılacağı söyleniyor. Peki Emanet İkbal ayrıldı mı? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu?

Kanal 7’nin sezon finali yapan dizisi Emanet gündemde konuşulmaya sürdürmekte. Özellikle bu sezon hafta içi her gün yayına giren bölümleri ile seyircileri ekran başına kilitlemeyi Başaran dizinin yeni sezonun merakla bekleniyor. Lakin sezon finali sonrası dizide bazı isimlerin ayrıldığı da söyleniyor. Peki Emanet İkbal ayrılıyor mu? Emanet dizisi Gülay Özdem ayrılıyor mu?

KANAL 7 EMANET İKBAL AYRILACAK MI?

Kanal 7’de yayına giren Emanet dizisinin sezon finali ekranlara gelmiş ve 3 aylık bir araya girmişti. Özellikle dünden bu yana dizi ile alakalı olarak Kanal 7 emanet İkbal ayrıldı mı ayrılacak mı sorularının yanıtı araştırılıyor. Emanet yeni bölüm fragmanında İkbal morgda görüntülenirken İkbal kişiliğinin öldüğü Anlaşıldı. Peki Emanet dizisi İkbal neden ayrıldı? ikbal’i kim öldürdü?

emanet-ikbal-ayrildi-mi

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

EMANET DİZİSİ GÜLAY ÖZDEM NEDEN AYRILDI?

Günlük dizi olmasına rağmen iyi bir reyting yakalayan emanet dizisinde Gülay Özdem ayrılığı seyirciler de şok etkisi yarattı. Konak’ta yaşanan itiş kakış ardından ikbal kanlar içinde yerde kalırken yeni bölüm fragmanında ise morg görüntüsü çekildi. İkbal dizinin kötü karakterleri içinde yer alıyordu ve önceden benzer bir sonu Kevser’e yaşatmıştı. Artıkİlkbal kişiliği için yolun sonu görünürken Emanet dizisi Gülay Özdem neden ayrıldı sorusunun yanıtı da dizinin seyircileri aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Elde edilen bilgilere göre Emanet dizisi hususunda rolü biten Gülay Özdem Bu nedenle diziden ayrıldı ve yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün