Biyografi

Emin Günenç Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Emin Günenç kimdir?, Emin Günenç kaç yaşında?, Emin Günenç evi nerede?, Emin Günenç nerelidir? Emin Günenç ev adresi?, Emin Günenç kaç yaşında?, Emin Günenç nerede oturuyor?, Emin Günenç nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Emin Günenç hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Temmuz.1994 senesinde doğan Emin Günenç şu an için 27 yaşında ve Aslan burcundandır. Emin Günenç doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Emin Günenç Kimdir? – Emin Günenç Evi Nerede? – Emin Günenç Nerede Oturuyor?

Emin Günenç Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında yarışacak.

Emin Günenç, 23 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Esasen Tekirdağ Şarköylüdür. 8 yaşında futbola başlayan Emin Günenç, 18 yaşına kadar futbol oynadı, sakatlanınca bırakmak zorunda kaldı. Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu.

Spor yapmayı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Emin Günenç, 6 sene fitness ve 1 senedir de crossfit yaptı.
Emin Günenç, üniversite eğitimi tamamlanınca, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk kursuna katılmasının arkasından Hilal Saral’dan kamera önü oyunculuk, Craft Atölyeden temel oyunculuk, şan, diksiyon eğitimi aldı.

Profesyonel olarak modellik de yapan Emin Günenç, 2015’te Show TV ekranlarında yayına giren Ezra dizisinde ve 2016’da çekilen Coca Cola reklamında oynadı. 2020 senesinde Kanal D’de yayına giren “Bir Annenin Günahı” dizisinde oynadı.

Emin Günenç, bundan öncekilerde de Survivor’a başvurmuş, fakat 2019 senesinde Survivor TürkiyeYunanistan müsabakasında aday aşamasında kalıp yedek listede beklemiştir.

Survivor 2021 müsabakasında gönüllüler takımında yarışacak olan Emin Günenç, 9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 müsabakasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sfakatay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.

Emin Günenç, 31 Ocak 2021 tarihinde diz sakatlığı nedeni ile doktor tavsiyesiyle diskalifiye oldu.

Filmleri ve Dizileri
2020 – Bir Annenin Günahı (Tv Dizisi)
2015 – Ezra (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün