Biyografi

Emrach Uskovski Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Emrach Uskovski kimdir?, Emrach Uskovski kaç yaşında?, Emrach Uskovski evi nerede?, Emrach Uskovski nerelidir? Emrach Uskovski ev adresi?, Emrach Uskovski kaç yaşında?, Emrach Uskovski nerede oturuyor?, Emrach Uskovski nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Emrach Uskovski hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Temmuz.1992 senesinde doğan Emrach Uskovski şu an için 29 yaşında ve Yengeç burcundandır. Emrach Uskovski doğum yeri ise Slovakya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Emrach Uskovski Kimdir? – Emrach Uskovski Evi Nerede? – Emrach Uskovski Nerede Oturuyor?

Emrach Uskovski Kimdir?, evi nerede?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programındadır.

Emrach Uskovski, 7 Temmuz 1992 tarihinde Slovakya’da doğmuştur. Annesinin şarkıcı Emrah’ın hayranı olması bundan dolayı adını Emrach olarak koymuşlardır. 2006 senesinde ailesinin işi bundan dolayı Babaeski’ye gelip yerleştiler. Liseyi Türkiye’de Babaeski’de okudu. Sonra üniversite için İstanbul’a geldi.

2012 senesinde başladığı İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okumaktadır. Ana dili Slovakçadan başka Türkçe, İngilizce ve Çekçe bilmektedir.

Emrach Uskovski modellik ve yaptığı foto modellik dışında 2014 senesinde Kardeş Payı, Merhamet, Kiraz Mevsimi adlı dizilerde küçük rollerde oynamıştır.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de yaşamını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kardeş Payı
2014 – Merhamet
2014 – Kiraz Mevsimi

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün