Biyografi

Emrah Karaduman Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Emrah Karaduman kimdir?, Emrah Karaduman kaç yaşında?, Emrah Karaduman evi nerede?, Emrah Karaduman nerelidir? Emrah Karaduman ev adresi?, Emrah Karaduman kaç yaşında?, Emrah Karaduman nerede oturuyor?, Emrah Karaduman nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Emrah Karaduman hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Kasım.1987 senesinde doğan Emrah Karaduman şu an için 34 yaşında ve Akrep burcundandır. Emrah Karaduman doğum yeri ise Samsun olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise BesteciMüzisyen olarak devam ettirmektedir.

Emrah Karaduman Kimdir? – Emrah Karaduman Evi Nerede? – Emrah Karaduman Nerede Oturuyor?

Emrah Karaduman Kimdir?, evi nerede?

2016 senesinde Aleyna Tilki‘nin Cevapsız Çınlama şarkısının aranjörlüğünü yaptı.

Emrah Karaduman, 4 Kasım 1987 tarihinde Samsun’da doğmuştur. İlk zamanlarında Samsun’da çeşitli yerlerde çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındı. İstanbul’da Kadıköy’de bir barda çalışırken Hande Yener’in sahne ekibine dahil olarak uzun zaman onun orkestrasında klavye çalmıştır.

Emrah Karaduman, daha sonra Hande Yener‘in çeşitli şarkılarının bunun yanında Demet Akalın, İrem Derici, Emir Sevinç, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise Açıkgöz dahil olmak üzere çeşitli şarkıcıların şarkıları besteledi ya da düzenlemelerini yaptı.

Emrah Karaduman, 2015 senesinde ilk albümü “Toz Duman”ı çıkardı.

2016 senesinde Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama şarkısının aranjörlüğünü yaptı.

Albümleri :
2016 – Cevapsız Çınlama (Single)
2015 – Toz Duman

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün