Tavsiyeler

En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi 2021 Çok Kullanılanlar

En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi 2021 Çok Kullanılanlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi 2021 Çok Kullanılanlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi 2021 Çok Kullanılanlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Bebek Arabası Tavsiyesi 2021 Çok Kullanılanlar

İçindekiler

En İyi Bebek Arabası

En İyi Bebek Arabası. Bebek arabası her anne baba için en mühim eşyalardan biridir. Bebeğiniz büyüyene kadar uzun seneler boyunca kullanılmak istenen eşyalardan bir tanesi de bebek arabasıdır. Bu nedenle seçiminde titizlikle davranılan bebek arabaları hususunda şimdilerde hizmet veren birden fazla marka var. Bu markaların ise birbirinden farklı özelliklerde, birden çok ürünü yer alıyor.

Bu nedenle anne ve babalar bebekleri için hem düşük fiyatlı bebek arabası hem de ergonomik bebek arabasları ile alakalı geniş bir şekilde bir araştırma içerisine giriyorlar. Siz de hangi bebek arabasını almalıyım diye soruyor ve en iyi bebek arabası modellerini inceliyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için en kullanışlı bebek arabası modellerini araştırmaya koyulduk ve bir araya getirdik. Şimdi gelin bu modelleri hep birlikte gözlemleyelim.

 • En İyi Bebek Arabası
  • Tommybaby Eagle Travel Sistem Bebek Arabası
  • Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası
  • Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası
  • Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası
  • Maclaren Atom Bebek Arabası
  • Kraft Leon Travel Bebek Arabası
  • Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası
  • Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası
  • Chicco Goody Kendi Kendine Katlanan Bebek Arabası

En İyi Bebek Arabası Markası

En kaliteli bebek arabası markası hangisi? Bebek arabası önerileri paylaşımımızda incelediğimiz modeller içinde en iyi markanın Chicco olduğunu göze çarpıyor. Elbette Chicco’nun iyi olması diğerlerinin kötü olduğu manasına gelmiyor. Diğer markaların bebek arabaları da yüzlerce ebeveyn aracılığıyla kullanılıyor.

Tommybaby Eagle Travel Sistem Bebek Arabası

en iyi bebek arabası hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Bebek arabasi önerileri listemizin ilk sırasında Tommybaby Eagle Travel yer alıyor. Eğer düşük fiyatlı bir model arayışı içindeyseniz bu model sizin için uygun olabilir Bir bebek arabasından beklentilerinizi en iyi biçimde karşılayabilecek olan Tommybaby Eagle Travel Sistem Bebek Arabası, alüminyum iskeleti ve hafif tasarımı ile anne ve babaların tercihleri içinde yer alıyor.

Kolay katlanabilir bir yapıda olan bebek arabası; emniyet kemeri, 360 derece dönebilen tekerlekleri, ayarlanabilen sırt desteği, frenleme mekanizması ve çeşitli koruyucu sistemleri aracılığıyla bebeğinizle birlikte son derece sorunsuz bir gezinti deneyimine neden olacaktır.

Tommybaby Eagle Travel Sistem Bebek Arabası son derece geniş bir iç hacme ve ekstra nefes alabilen yatağa sahip.

Bu da bebeğinizin bi hayli rahat bir biçimde yolculuk etmesini sağlar. Tam kapanabilen körüklü tente aracılığıyla de bebeğibizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Ebeveynlerin bebek arabaları ile alakalı en büyük beklentilerinden birisi olan alt sepette son derece geniş bir yapıya sahiptir. Ürünün fiyatı ise 600-700 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası

bebek arabası önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Ekonomik fiyatı ve kullanışlı yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası, bebeklerin ve evebeynlerin gereksinimlerini en iyi biçimde karşılamaya çalışıyor.

Travel sistem bir bebek arabası olan Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Hem sürücüye bakan hem de bebeğin dışarıyı izlemesini sağlayan çoklu pozisyona sahip koltuk tipi ile son derece ergonomik bir yapıya sahiptir.

Tam yatabilme özelliği ile bebeğinizin uykusun da rahat etmesine olanak tanıyan Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası oto koltuğu ile de uyumludur. Puset, port bebe, yağmurluk ve bebek bakım çantasını içeren bu ürün alüminyum kasadan oluşturulmuş olan bir üründür.

Yenidoğandan bu yana kullanılabilen ürün tam kapanabilir tenteye sahiptir. Bu da bebeği çevresel etkilerken korumak için son derece mühimdir.

Tek noktadan frenleme sistemine sahip olan üründe bardak tutucu, geniş alt sepet bulunmaktadır. Ürün; gri, kahverengi, krem, mavi ve siyah renkler ile satışa sunulmaktadır. Ürünün fiyatı ise 1699 TL’dir.

Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası

bebek arabası tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Son derece dayanıklı ve şık bir ürün olan Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası, bi hayli hafif yapıya sahip olan bir üründür. Özel alışımı ile çift kat metal kasaya sahip olan ürün özel geriye yatak dizaynı ile bebeğinizin pusetin içinde rahat bir biçimde oturmasını sağlamaktadır. Bunun yanında bebeğin ağırlığının ise araba içinde eşit dağıtılması ve sürüşün kolay bir hale gelmesi sağlanır.

Kolay bir biçimde sökülüp takılabilen bir ürün olan Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası, kolay kemer sistemi ile de bebeğiniz için güvenilir bir sürüş oluşturmaktadır. Çift taraflı kullanım özelliği olan bebek arabası yüksek ve geniş sepeti ile anne ve babaların gereksinimlerini en iyi biçimde karşılamaktadır. Ürünün ağırlığı 7.3 kg olup maksimum taşıma kapasitesi 15 kg2dır. Doğumdan bu yana 48 aya kadar kullanılabilmektedir. Ürünün fiyatı ise 829 TL’dir.

Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası

en iyi bebek arabası markası
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

%100 alüminyum şaseden bir araya gelen bu müthiş bebek arabası geniş ve rahat iç hacmi ile bebeklerin rahat etmesini sağlıyor. 13 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan ürün ergonomik taşıma kolu ile ebeveynlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Ultra lüks iç pede sahip olan Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası 3 nokta emniyet kemerine sahiptir. Kemerlerinin üzerinde bulunan omuz koruma pedleri ise bebeklerin canının acımasını engel olmaktadır.

Bir bebek arabasında olması gereken en mühim özellik kolay açılabilir ve kapanabilir bir yapıya sahip olmasıdır. Bu nokta da son derece başarılı olan Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası 1 saniye de tek el ile açılabilen bir yapıdadır.

Ön ve arka tekerlekleri son derece basit bir biçimde çıkarabilen bebek arabası araç bagajlarına da sorunsuz bir biçimde sığmaktadır. Aracın en mühim özelliği ise geceleri kolay fark edilmesini sağlayan reflektörlere sahip olmasıdır. Bunun yanında kaza riski en aza inmektedir. Ürünün fiyatı ise 1899 TL’dir.

Maclaren Atom Bebek Arabası

en iyi bebek arabası yorumları
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Maclaren Atom Bebek Arabası, yüksek segmentte bir bebek arabasıdır. 25 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan Maclaren Atom Bebek Arabası 5.4 kg ağırlığında son derece hafif ve ergonomik bir bebek arabasıdır. Doğumdan bu yana kullanılabilen oturma ünitesine sahip olan Maclaren Atom Bebek Arabası, travel set olarak kullanılabilmektedir.

Bu nokta da popüler bir ana kucağı markası olan Maclaren aynı zaman da ana kucağı formunda da kullanılabilmektedir. Omuz pedleri, iç ped, saklama çantası, emniyet kayışı ve yağmurluktan bir araya gelen bir içeriğe sahip olan ürün UPF 50 korumalı su geçirmez bir tenteye sahiptir.

Nefes alabilen bir kumaşa sahip olan ürün rahatlıkla çıkarılabilir ve yıkanabilir. Tekerleklerinin her birinde süspansiyon sistemi bulunan ürünün tekerlekleri 360 derece dönebilmekle birlikte rahat bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Ürünün altında bulunan geniş sepet ebeveynlerin gereksinimlerini en iyi biçimde karşılamasını sağlamaktadır.

Lakin ana kucağı çift yönlü bir biçimde kullanılamamaktadır. Ürünün fiyat ise 3.184 TL ile 3.873 TL içinde değişkenlik göstermektedir.

Kraft Leon Travel Bebek Arabası

bebek arabasi tavsiyesi 2021
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Ergonomik bir şık bir yapıya sahip olan Kraft Leon Travel Bebek Arabası, doğum bu yana kullanılabilen bir bebek arabasıdır. Portbebe ve iki yönlü bir biçimde kullanılabilmektedir. Oturma ünitesinin bu özelliği ürünün kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Ayarlanabilir tentesiyle bebeğinizi rahatça görmenize olanak tanıyan bu ürün özel süspansiyonları aracılığıyla güvenilir bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Katlanabilir oturma ünitesi ile tek tıkla kolay bir biçimde katlanabilen bebek arabasının içinde ayak örtüsü, yağmurluk gibi ekstra ürünler çıkmaktadır.

Taşıma, sallama ve yatış olarak 3 farklı kullanımı bulunan ürün araç koltuğu olarak da kullanılabilmektedir. Bu da ekstra oto koltuğu almanıza gerek kalmadan tek ürünle birden fazla ihtiyacın karşılanabilmesini sağlamaktadır.

Kraft’ın en şık ve en kullanışlı ürünlerinden bir tanesi olan Kraft Leon Travel Bebek Arabası gri, kırmızı, mavi ve siyah gibi farklı renk seçenekleri ile üyelerine sunulmaktadır. Ürünün fiyatı ise 2899 TL’dir.

Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası

bebek arabası markaları
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Alüminyum gövde yapısı ile üyelerinin karşısına çıkan Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası doğumdan bu yana kullanılabilen son derece şık ve ergonomik bir bebek arabasıdır.

Farklı pozisyonlara ayarlanabilen sırt dayanağı ile bebeklerin rahat bir biçimde oturmalarını veya uzanmalarını sağlamaktadır. Yüksekliği ayarlanabilen itme kolu aracılığıyla sürücüsüne kullanım kolaylığı sağlayan ürün, tam kapanabilen tenteye sahiptir.

Tekerleklerin havalı bir yapıya sahip olması ekstra konfor ve sürüş kolaylığı sağlamaktadır. Bunun bunun yanında ayarlanabilir süspansiyon sistemi de ürünün kolay ve sorunsuz bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.

Tek noktalı fren sistemi ile bebeğinizin güvenli bir biçimde bebek arabasında seyahat etmesini sağlayan bu ürünün maksimum taşıma kapasitesi 15 kg şeklindedir.

360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerleklere sahip olan Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası’nın ağırlığı ise 13.5 kg şeklindedir. Sabit pozisyon, taşıma koltuğu ve oto koltuğu olmak üzere 3 farklı pozisyonda kullanılabilir olan ürünün ECE R44/04 belgesi bulunmaktadır.

Bebeğin sorunsuz bir biçimde oturabilmesi ve yatabilmesi için elstra dolgun iç ped kullanılmıştır. Ürünün fiyatı ise 2259 TL’dir.

Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası

bebek arabası markası en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Chicco’nun en fazla tercih edilen bebek arabalarından bir tanesi olan Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası, travel sistem bebek arabalarına göre çok daha kolay bir kullanıma sahiptir ve portatif bir yapıdadır.

Çoklu sırt ayar kademesi olan Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası, geniş alışveriş sepetine sahiptir. Bunun bunun yanında ayak örtüsü ve yağmurluğu da bulunan bebek arabası travel sistem gibi rahat bir deneyim sağlamaktadır.

Tam yatabilen ve ekstra büyüyen tente aracılığıyla bebeklerin daha güvende olmasını sağlayan ürünün katlanması son derece basittir. 5 noktalı emniyet kemerine sahip olan emniyet kemeri ile güvenilir bir bebek arabası olan Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabasının tutma sapı ayarı bulunmamaktadır.

Bunun bunun yanında ürünü çift yönlü olarak kullanabilmekte olabilecek değildir. Özellikle günlük kullanım için son derece uygun bir ürün olan Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası çok daha bi hayli hızlı ve özgür bir biçimde hareket edebilmenizi sağlar.

Doğumdan bu yana 22 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan bebek arabasının ağırlığı ise yalnızca 7.5kg’dır. Bunun bunun yanında ürünün fiyatı ise 1.425 TL’dir.

İlginizi Çekebilir | En İyi Çay Makinesi

Chicco Goody Kendi Kendine Katlanan Bebek Arabası

bebek arabası tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Adından da anlaşılabileceği gibi en mühim özelliği kendi kendine katlanabilir olması olan bebek arabası özellikle tek başına seyahat edecek olan neler için son derece ergonomiktir.

Bir elinde bebeği bir elinde ise bebek arabasını katlama derdi olmadan otomotik olarak katlanan bebek arabası birden fazla ebeveynin sürekli olarak tercih edebileceği bir bebek arabası türüdür.

Doğumdan bu yana kullanılabilen Chicco Goody Kendi Kendine Katlanan Bebek Arabası, tek bir hareket ile katlanabilmektedir.

Tamamen yatırılabilen bir sırtık destek ayarı olan bebek arabasının geniş bir koltuğu bulunmaktadır. Bu doğrultuda hem ebeveynlerin hem de bebeklerin tüm ihtiyaçları en iyi biçimde karşılanmaktadır.

Ürünün ağırlığı ise yalnızca 6.9 kg kadardır. Üstelik 22 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Alışveriş sepeti de bulunan ürünün fiyatı ise 2.519 TL’dir.

Siz de bebeğiniz ve kendiniz için en uygun bebek arabasını arıyorsanız yukarıda sözü edilen bebek arabası modellerini geniş bir şekilde bir biçimde inceleyerek kendiniz ve bebeğinize en uygun olanı basit bir şekilde tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün