Tavsiyeler

En İyi Bebek Kanguru 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar

En İyi Bebek Kanguru 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Bebek Kanguru 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Bebek Kanguru 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Bebek Kanguru 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Bebek Kanguru

Bebeğinizi güvenle taşılayabilmek için en iyi bebek kanguru modeli hangisi? Bebeğinizle dışarıda vakit geçirmenize olanak sağlayan kangurular rahat yapısı ile hem bebeğiniz hem de sizin için büyük rahatlık sunuyor.

Uzun yürüyüşler, market alışverişleri veya günlük aktivitelerinizde bebeğiniz ile yan yana olmanıza olanak sağlamanın bunun yanında bir çok artısı da mevcut. Farklı boyut ve çeşitteki kangurular bebeğinizin rahatı kadar onu taşıyan siz için de bi hayli mühimdir.

Kangurular bebeğinizin dışarıdayken de daha huzurlu hissetmesine imkan tanırlar. Hem de her zaman onlar ile birlikte olmanızı ve onları daha kolay görmenizi sağlarlar. Öne ve arkaya takılacak biçimde farklı kanguru çeşitleri mevcuttur.

Farklı kanguru çeşitleri içinde en iyi bebek kanguru hangisi, en iyi bebek kanguru önerileri gibi talep ve sorularınız için listemizi bir araya getirdik! Anne tavsiyelerinden ve en fazla tercih edilen bebek kangurularından yola çıkarak hazırladığımız bu listemizde umarım bebeğiniz ve kendiniz için en iyi bebek kanguru ürününü bulacaksınızdır.

Baby Boroosh

en iyi bebek kanguru hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Baby Boroosh New Age Stars Black yeni doğan bebekler için de uygun bir dizayna sahiptir. Bebeğiniz ile birlikte büyüyen %100 pamuklu ve ergonomik bir dizayna sahip olduğu için seneler boyunca kullanabilirsiniz. Bebeğinizin doğal anatomik yapısını desteklerken gelişimine de destek olur ve omurgasını dik tutmasına yardımcı olmaktadır.

Ayarlanabilir koltuğu ile bebeğiniz büyüdükçe rahatlıkla ayarlamanıza imkan sunar. Böylelikle bebeğiniz ne kadar büyürse büyüsün rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 110 cm’e kadar tüm bebekler için kullanmanıza imkan sunar. Yeni doğan bebeklerin omzuna baskıyı engellemek için alt omuz askı klipsleri bulunmaktadır. Bebeğinizin 6.ayına kadar bu klipsleri tercih ederek bebeğinizin omurgasını korumanıza yardımcı olmaktadır.

Yıldızlı tasarımı ve ergonomik boyutu ile kolay taşıma olanağı sunar. Bunun bunun yanında gizli bölmesi ile bebeğinizi emzirmenize de olanak sağlar. Bacak kenarlarında bulunan dolgu aracılığıyla bebeğiniz otururken bacaklarının yara olmasını ve sürtünmesini de önüne geçer. Başlık kısmı ile bebeğinizi güneşten ve dış etkenlerden koruyabilir, daha rahat uyumasını da sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatı ile anneler aracılığıyla en iyi bebek kanguru olarak görülen Baby Boroosh New Age Stars Black Bebek Kanguruyu listenize ekleyebilirsiniz.

Hanbebe Bebek Kanguru

bebek kanguru tavsiyesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Hanbebe Bebek Kanguru Arı modelini 3.aydan bu yana bebeğiniz için kullanabilirsiniz. Maksimum 12 kg taşıma kapasitesine sahip olan bebek kanguru uygun fiyatı ve deseni ile ebeveynlerin en beğendiği ve en iyi bebek kanguru olarak gördüğü modeldir. Arı deseni ile şirin bir görüntü oluşmasına imkan tanır.

İç yüzeyinde kullanılan kumaş aracılığıyla bebeğinizin terlemesini önüne geçer. Geniş ve dolgulu omuz askıları ile bebeğinizi daha kolay ve rahat biçimde taşımanıza imkan tanır. Uygun fiyatı ile kısa dmühim kullanıma uygun olarak tasarlandığı için değerlendirebileceğiniz bir modeldir.

MamadusBaby Her Yöne Ergonomik Kanguru

bebek kanguru onerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Doğumdan bu yana kullanabileceğiniz MamadusBaby Her Yöne Gezegenler Ergonomik Kanguru ile bebeğinizi anne karnındaki duruşu ile taşıyabilirsiniz. Önde, yanda ve sırtta taşıma olanağı sunduğu için diğer kanguru modellerinden ayrılır. Yenidoğan aparatı ile 20 kg’a kadar 0-4 yaş içindeki tüm bebekleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin M şeklinde kanguruda oturmasına imkan tanır. Böylelikle bebeğinizin kalça, pelvis ve omurga gelişimini desteklerken zarar vermez. Askıları aracılığıyla de bebeğinizin ağırlığını sırt ve bel içinde dengeli bir biçimde dağıtır, böylece daha kolay taşıyabilirsiniz ve beliniz ağrımaz. Omuz askıları bölümünde bulunan destek süngerleri ile daha sorunsuz bir taşıma sunar.

%100 hava geçiren pamuktan üretilen iç astarı aracılığıyla bebeğiniz gün boyu rahat eder. Dikim yerlerinde kullanılan Coats iplikler aracılığıyla daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanımlar için uygundur. Makinede 30 derece ile yıkayabileceğiniz MamadusBaby Her Yöne Gezegenler Ergonomik Kanguru şık ve keyifli deseni ile bebeğinizin de ilgisini çekecektir.

Kullanım kolaylığı ve gezegen desenleri ile anneler için en iyi bebek kanguru olarak gösterilen MamadusBaby Ergonomik Kanguruyu bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Elele Motto Air Ergonomik Kanguru

hangi bebek kanguru en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Elele Motto Air Ergonomik Kanguruyu bebeğinizin doğumundan 12 kg olana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 5 farklı kullanım pozisyonu olduğu için bebeğinizin ve sizin daha fazla rahat etmenize olanak sağlar. Anneye bakar pozisyon, öne bakar pozisyon, yatar pozisyon ve arkada öne doğru ve arkaya doğru bakar pozisyon seçenekleri bulunur. Böylelikle bebeğinizi olduğunuz ortama ve yaptığınız işe göre konumlandırabilir ve rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Upf 50+ korumalı başlığı ile bebeğinizin başını güneşten korurken gün içinde daha da rahat etmesini sağlar. Özellikle güneşin bebekleri ve sağlığını etkilediği düşünülürse bi hayli korunaklı bir alan sunar. Aynı zamanda rüzgardan ve yağmurdan da muhafaza edilmesinı sağlar. Bunun bunun yanında bebeğinizi emzirirken de kullanabileceğiniz bu başlık size özel bir alan da sunar.

Özel dokuma keten kumaştan üretilen yapısı ile bebeğinizi terletmez ve cildinin hava almasını sağlar. Sahip olduğu çift kilit sistemi aracılığıyla bebeğinizi daha güvenilir biçimde taşımanıza da olanak sunar. Anne adayları ve ebeveynler için en iyi bebek kanguru alternatiflerinden biridir. Uygun fiyatı ve şık tasarımı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

Tommybaby Fierra Bebek Taşıyıcı Kanguru

bebek kanguru en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tommybaby Fierra Bebek Taşıyıcı Kanguru 3,5 kg’dan 12 kg’a kadar taşıma olanağı sunar. 5 farklı taşıma pozisyonu sunduğu için bebeğiniz ile sizin daha rahat etmenizi sağlar. Bebeğinizin ağırlığını omuz, sırt ve kalçanıza dengeli biçimde dağıtarak günlük kullanımlarda daha rahat etmenizi sağlar.

Ayarlanabilir dolgulu kemeri aracılığıyla bebeğinizin ağırlığını omuzdan sırta doğru dağıtır. Aynı zamanda bebeğinizi taşırken emzirebilme olanağı da sunduğu için anne adayları ve anneler için bi hayli kullanışlıdır. 50+ upf korumalı başlığı ile bebeğinizi güneşten ve rüzgardan korur ve bebeğinizin başını destekler. Böylelikle bebeğinizin boynu ağrımaz. Sıkma yapmadan makinede 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Neko Wrap Sling

en iyi bebek kanguru 2021
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Neko Wrap Sling Gri alışılmış bebek kangurularından değişik bir yapıya sahiptir. %100 pamuklu interlok kumaştan üretildiği için bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre ayarlayabilirsiniz. Esnek yapısı aracılığıyla kolay kullanım olanağı sunar ve kullanıma bağlı olarak esnekliğini kaybetmez. Yaz mevsimi dhail 4 mevsim kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

Yeni doğandan 14 kg’a kadar olan bebeklerinizi rahatlıkla taşımanıza imkan sunar. Kendiniz bağlayarak kullanabileceğiniz bir üründür, kendinize en uygun biçimde kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ile de anneler aracılığıyla en iyi bebek kanguru olarak görülen yeni stil bir kanguru modelidir. Oturaklı kangurulara göre daha hafif ve kullanışlı olduğu için de gün içinde daha rahat biçimde kullanabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri de bulunan Neko Wrap Sling kangurunun yanında aynı kumaştan bere ve kese de verilmektedir. Renk seçenekleri ile kombinlerinize de rahatlıkla uydurabileceğiniz bir kanguru olarak karşımıza çıkmaktadır.

EGGBABY Ergonomik Kanguru

hangi bebek kanguruyu almaliyim
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Türk patent onaylı olan Eggbaby Ergonomik Bebek Kangurunun iç astarı %100 pamuktur. Bunun yanında bebeğinizin cildi nefes alırken pişik olmaz. Çift kilitli bel kemeri aracılığıyla bebeğinizin daha güvende olmasını sağlar. Omuz bölümünde bulunan destek süngerleri ile bebeğin ağırlığını sırtınıza eşit biçimde dağıtırken gün içinde daha rahat taşımanızı sağlar.

Bebeğiniz için en iyi bebek kanguru modeli hangisi, annelerin ve babaların bebek kanguru önerileri neler sorularına yanıt vermeye çalıştık. Bebeğiniz ve kendiniz için daha fazla içerik okumak istiyorsanız, en iyi pişik kremi, en iyi bebek arabası yazılarımıza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün