Tavsiyeler

En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar

En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Bebek Telsizi Hangisi? 2021 Öneriler Markalar ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Bebek Telsizi

Bebeğinizi takip etmek için en iyi bebek telsizi hangisi? Bebek telsizi ebeveynlerin bebek sürecinde en sık tercih ettiği şeylerden biridir. Özellikle bebeğin ayrı bir odaya geçmesi ile önem kazanan bebek telsizleri bebeğinize her an ulaşmanızı sağlar.

Çekim değeri ile birbirinden farklılaşan bebek telsizleri farklı model ve özellikledir. Bu zamanda bebek telsizi almanızı kolaylaştırmanızı sağlamak maksadıyla ebeveynlerin en sık tercih ettiği bebek telsizi modellerini sizin için bir araya getirdik. Keyifli okumalar!

 • En İyi Bebek Telsizi ve Tavsiyeler
  • Weewell Wma420 Dijital Bebek Telsizi
  • Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi
  • Weewell Wmv815 Dijital Bebek Izleme Cihazı
  • Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi
  • Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi
  • Bebevo Vm903 Bebek Monitörü
  • Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası
  • Vtech- Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi

Weewell Wma420 Dijital Bebek Telsizi

en iyi bebek telsizi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Geniş çekim mesafesi ile öne çıkan Weewell Wma 420 Dijital Bebek Telsizi berrak ses değeri sağlar. Evin içinde dolaşırken bile bebeğinizi rahatlıkla duyabilirsiniz. İnterkom özelliği aracılığıyla bebeğiniz ağladığında odaya varmadan onu sesinizi ileterek bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Tamamen dijital olduğu için çekim gücü, şarj süresi gibi sinyal ve özellikleri de kontrolünü yapabilirsiniz.

İçinde bulunan melodiler ile bebeğinizi sakinleştirebilir ve ona uyku ortamı da sağlayabilirsiniz. Kompakt tasarımı aracılığıyla evin içinde sorunsuz bir biçimde telsiz ile gezmenize de olanak sağlamaktadır. Bebek Güvenliği Teknolojileri’nde birincilik kazanan Weewell ebeveynler için ekstra bir güvence de sağlamaktadır. 300 metre mesafeye kadar olan çekim gücü ile bebeğinize her an her yerden ulaşabilir ve sesini duyabilirsiniz.

Okuma Önerisi | En İyi Bebek Maması

Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi

en iyi bebek telsizi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Klasik sesli telsizlerden farklılaşan Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi her an bebeğinizi duymanızı ve görmenizi sağlar. 260 metre çekim mesafesi bulunan bebek telsizi ile bebeğiniz odasında uyurken bile onu rahatlıkla kontrolünü yapabilirsiniz. Ayarlanabilir ses aktivasyonu modu ile 12 ile 24 saat boyunca telsizi şarj etmeden kullanabilirsiniz.

Ekstra olarak gece görüşü ve termostat özellikli kamerası ile bebeğinizi 7/24 sorunsuz bir biçimde gözlemleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan 8 farklı ninni ile bebeğinizi rahatlıkla uyutabilirsiniz. Pek çok özelliği bir arada sunan Bebevo Görüntülü Bebek Telsizi kullanım kolaylığı ve sunduğu ekstra imkanlar ile birden fazla ebeveyn aracılığıyla tercih edilmektedir.

Weewell Wmv815 Dijital Bebek Izleme Cihazı

bebek telsizi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

2,4 LCD ekranı ile öne çıkan Weewell Wmv815 Dijital Bebek İzleme Cihazı bebeğinizi 7/24 izlemenizi sağlar. Açık alanda 300 metreye kadar çekim mesafesi bulunan Weewell anneler aracılığıyla en iyi bebek telsizi olarak görülmektedir. Otomatik gece görüş aktivasyonlu kamerası ile bebeğinizi karanlıkta bile rahatlıkla izleyebilirsiniz. Geliştirilmiş dijital kablosuz teknolojisi ile berrak bir iletişim kurmanıza da olanak sağlar.

Yüksek çözünürlüklü LED ekranı aracılığıyla bebeğinize istediğiniz zaman rahatlıkla bakabilirsiniz. Geliştirilmiş mikrofon ve hoparlörü ile sesinizi doğal hali ile bebeğinize ileterek bebeğinizin daha kolay sakinleşmesini de sağlar. Genelde telsizlerde yaşanan ses sorununi önleyerek daha kolay ve etkili bir kullanım sunar. İçerisinde bulunan sakinleştirici ninniler ile de bebeğinizi uyutabilir ve sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

360 derece dönebilen kamerası ile bebeğinizi her açıdan rahatlıkla görmenizi sağlar. Aynı zamanda WOX modu ile şarj tasarrufu yaparak telsizi daha uzun süre kullanmanıza da imkan tanır. Bebek telsizi modelleri içinde en iyilerden birisi olan Weewell Wmv815 Dijital Bebek İzleme Cihazı ile bebeğinizin her zaman yanında olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir | En İyi Biberon Hangisi?

Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi

bebek telsizi önerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Geliştirilmiş DECT teknolojisine sahip Philips Avent Scd501/00 Dect Bebek Telsizi sesi %100 net ve kesintisiz olarak iletir. Aynı zamanda da %100 gizlilik sağlayarak olası problemlerin önüne geçer. Parazitlenmeye karşı geliştirilen DECT teknolojisi aracılığıyla bebeğiniz sizin sesinizi net ve doğal hali ile duyar ve daha kolay sakinleşir.

24 saate varan çalışma süresi ile size gün içinde büyük kolaylık sağlar. Elektrik ve pille çalışabilen sistemi aracılığıyla uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımında bulunan gece ışığı aracılığıyla bebeğinizi rahatlatır ve karanlıkta dahi daha rahat ve huzurlu uyumasını sağlar.

Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi

bebek telsizi en iyisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Weewell Wma370 Dijital Bebek Telsizi 300 metre çekim mesafesi ile öne çıkmaktadır. İletişim alanının dışına çıkıldığında ikaz sinyali vererek ebeveynleri ikazr. Aynı zamanda ses kontrolü ile de sesi rahatlıkla ayarlamanızı sağlar. Klasik bebek telsizlerinden vazgeçemeyen annelerin tercihlerinden biridir.

Kullanışlı kemer klipsi aracılığıyla gün içinde rahatlıkla yanınızda taşımanıza imkan tanır. Böylelikle günlük işlerinizi yaparken bile telsizi yanınızdan ayırmazsınız ve bebeğinizin sesini her an her yerden duyabilirsiniz. Uygun fiyatı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bebek telsizi birden fazla kullanıcı aracılığıyla önerilmektedir.

Bunu da okuyabilirsiniz! | En İyi Bebek Arabası

Bebevo Vm903 Bebek Monitörü

en iyi bebek kamerası
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Yüksek çözünürlüklü LCD ekrana sahip Bebevo Vm903 Bebek Monitörü geniş açılı kamerası aracılığıyla bebeğinizi her zaman rahat görmenizi sağlar. Açık alanda 300 metre, kapalı alanda ise 60 metre çekim mesafesi bulunur. Ayarlanabilir Sesli Aktivasyon Modu aracılığıyla bebeğiniz uyuduğu zamanlarda kendisini uyku moduna alarak pili daha idareli kullanır. Böylelikle telsizi daha uzun süre kullanabilmenize de imkan tanır.

Gece görüşü kamerası aracılığıyla bebeğinizi 7/24 sorunsuz bir biçimde izleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan 8 adet farklı ninni aracılığıyla bebeğinizi uzaktan bile uyutabilir, sakinleştirebilirsiniz. 7 farklı dil seçeneği bulunan Bebevo Vm903 Bebek Monitörü 16 ile 24 saat arası kesintisiz çalışabilmektedir.

Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası

en iyi bebek telsizi kamerası
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Brawi Gece Görüşlü Kablosuz Bebek Izleme Kamerası 1080P Full HD hareketli kamerası ile bebeğinizi her açıdan rahatlıkla görmenize imkan tanır. Çift yönlü ses iletimi aracılığıyla de telefonunuzla bile kontrol etmenize olanak sağlar. Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulaması ile bebeğinizi 7/24 her yerden kontrolünü yapabilirsiniz.

Bebek telsizlerine göre çok daha düşük fiyatlı olan bebek izleme kamerası ile istediğiniz görüntüyü kaydedebilirsiniz. Pek çok aktif üyenin aynı anda kullanmasını sağlayan bir sisteme de sahiptir. Böylelikle aile bireyleri rahatlıkla bebeğinizi test edebilir.

Vtech- Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi

bebek kamerası en iyisi telsiz
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Uygun fiyatı ile öne çıkan Vtech Bm1100 Dijital Bebek Telsizi Dect teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Böylelikle herhangi bir parazitlenmeye izin vermeden sesin berrak bir biçimde karşı tarafa ulaşmasını sağlar. Güvenli ve parazitsiz bir biçimde dijital yayın olanağı sunar. Tasarımında bulunan taşıma halkası ile de gün içinde telsizi rahatlıkla taşımanıza imkan tanır.

Üzerinde bulunan ses ve pil göstergeleri ile telsizin durumunu kontrolünü yapabilirsiniz. Pek çok anne adayı ve anne aracılığıyla sevilerek tercih edilen Vtech Bebek Telsizini evin içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. En kaliteli bebek telsizi tercihlerinden birisi olan Vtech Bebek Telsizi ekstra bir özellik aramayan anneler için bi hayli ideal ve basit kullanımlı bir üründür.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün