En İyi Davlumbaz Hangisi? Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları

En İyi Davlumbaz Hangisi? Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Davlumbaz Hangisi? Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Davlumbaz Hangisi? Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Davlumbaz Hangisi? Tavsiye ve Kullanıcı Yorumları

İçindekiler

Davlumbaz Tavsiyesi

En kaliteli davlumbaz hangisi? Davlumbazlar son dönemin en popüler mutfak eşyaların birisi. Geçmişte daha çok aspiratörler kullanılırken, modern mutfaklarda artık davlumbazlar hem tasarımları hem de performansları sebebiyle yer alıyor. Bunun yanı sıra sizlerden gelen en iyi davlumbaz hangisi, davlumbaz alırken nelere dikkat edilmeli, davlumbazın özellikleri nasıl olmalı gibi soruları da yanıtsız bırakmak istemedik. Bu nedenle en iyi davlumbaz modellerini ve en fazla satın alınan modelleri siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik! Keyifli okumalar.

Lakin öncedensinde daha bilinçli ve balakalı bir alışveriş yapabilmeniz için davlumbaz alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunu siz değerli okurlarımıza birkaç maddeyle açıklayacağız.

Davlumbaz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Davlumbaz alırken dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan birisi davlumbazın ölçüsüdür. Mutfakta davlumbaz için ayırdığınız alan ne kadar? Eğer mutfağınızın ölçüsüne göre bir davlumbaz almazsanız daha ardından, mobilya ustasıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
 • Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da davlumbazın ses düzeysi. Bildiğiniz gibi davlumbaz ve aspiratör gibi ürünlerin sesi biraz fazla. Eğer gürültüsüz bir davlumbaz istiyorsanız, alacağınız ürünün ses düzeysine dikkat etmelisiniz.
 • 3. madde olarak da alacağınız modelin, motor gücü ve saatlik hava akış debisine bakmalısınız. Debi dediğimiz şey, davlumbazın bir saatte ne kadar havayı içerisine çektiğinin değeridir. Yani davlumbazınızın debisi ne kadar yüksekse o kadar yemek buharını çekecektir.
 • Peki davlumbazı nereden almalısınız? Biz genelde, ailecek ev eşyalarını e-ticaret sitelerinden alıyoruz. Hatta bir önceki günlerde bir fırın siparişi verdik. Bosch marka bir fırında, 1 haftada elimize ulaştı. 1 gün sonra servis gelip fırının kurulumunu yaptı. Diğer yandan Bosch mağazasında 200 TL daha fazla bir fiyatı mevcuttu. Bu nedenle e-ticaret siteleri tercih edilebilir.

En İyi Davlumbaz Modelleri

Davlumbaz almanız ve en iyi seçimi yapabilmeniz için dikkat etmeniz gereken noktaları siz değerli okurlarımıza dile getirdik. Şimdi de her fiyat aralığından, en iyi ve en fazla yorum alan davlumbaz modellerini gözlemleyelim.

 • En İyi Davlumbaz
  • KUMTEL Dp6-s Piramit Davlumbaz
  • Bosch Dwk065G60T İnox Ankastre Davlumbaz
  • Siemens Lc65ka670t Davlumbaz
  • VESTEL AD-6001 X İnox Ankastre Davlumbaz
  • Beko Adc 61620 Inox Duvar Tipi Davlumbaz
  • Samsung NK24M3050PS/UR Ankastre Davlumbaz
  • Bosch Dwk065g20t Eğimli Davlumbaz
  • Hoover Hech 616 X Duvar Tipi Inox Davlumbaz

Luxell Dp6-s Piramit Davlumbaz

en iyi davlumbazen iyi davlumbaz

Listemizin ilk sırasında Kumtel marka piramit bir davlumbaz yer alıyor. Bu davlumbazı seçme nedenlerimizden en mühimsi fiyatı oldu. Çünkü bu fiyat aralığında, iyi bir davlumbaz bulmak ciddi anlamda zor. Gelin ayrıntı kısmını gözlemleyelim.

Cihazın şekli piramitken, duvar tipi bir davlumbaz olduğunu göze çarpıyor. Cihazın alanı ise 60 cm değerine sahip. Yavaş, orta ve bi hayli hızlı olmak üzere 3 tane çalışma düzeysi yer alıyor. Saatlik hava debisi ise 450 metre küp değerinde. Yani bu davlumbaz saatte 450 metre küp hacminde havayı çekebiliyor.

Siyah dizaynıyla gayet şık bir görünümü mevcut. Butonları mekanik olan davlumbazın ses düzeysi ise 56 dB değerinde. Motor gücü ise 190 watt.

Bu ürünü alacaksanız şunu önceden bilmeniz gerekiyor. Alacağınız ürün diğer modellerden biraz daha ucuz. Yani bu üründen 1000 TL’lik bir davlumbaz performansı beklemek yersiz olur. Lakin fiyatına göre performansı çok ama çok iyi. Kullanıcı yorumlarında da bunu görebilinmekte.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bosch Dwk065G60T İnox Ankastre Davlumbaz

en iyi davlumbaz markasien iyi davlumbaz markasi

Evet şimdi de çok şık bir davlumbazı inceleyeceğiz. Tabii ki Bosch marka olması sebebiyle de çok iyi olduğunu bir gerçek. Çünkü Alman teknoloji devi Bosch’un ürettiği ev ürünleri ciddi anlamda kaliteli oluyor.

Duvar tipi bir davlumbaz modeli ama eğimli ve siyah olması sebebiyle tasarımı ve görünüşü gerçekten harika. Cihazın alanı, yukarıdaki modelde olduğu gibi 60 cm.

Ses düzeysi biraz fazla ve 70 dB değerine sahip. Bu değerin fazla olmasının nedenlerinden birisi de çekim gücünün fazla olması. Yukarıdaki modelin debisi 450 metre küp değerine sahipken bu model 530 metre küp değerinde. Yani saatte 80 metre küp daha fazla havayı çekiyor.

Yine her modelde olduğu gibi bu modelde de 3 farklı hız düzeysi yer alıyor. Kontrol şekli dokunmantik. Yani ışık ayarını ve güç düzeylerini dokunmatik ekran aracılığıyla yapıyorsunuz. Eğer bacasız bir davlumbaz arıyorsanız, bacasız kullanım için de uygun.

Tek motorlu olan davlumbazın güç değeri 210 watt.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Siemens Lc65ka670t Davlumbaz

davlumbaz tavsiyesidavlumbaz tavsiyesi

Yine kaliteli bir marka olan Siemens ile yazımıza sürdürmekteuz. Bacalı ve bacasız kullanıma uygun olan bir model. Eğimli bir model olan Siemens, her modelde olduğu gibi 60 cm ölçülerine sahip.

21 kg net ağırlığı olan davlumbazın, 3 kademeli güç ayarı yer alıyor. Bu modelde ise ses düzeysi 67 dB değerinde. Gücü ve aydınlatmayı dokunmatık ekranıyla kontrol edebiliyorsunuz. Çalışırken maximum hava çekme debisi ise 540 metre küp değerinde.

Bu davlumbazın bi hayli şık olduğunu söylemek olabilecek, camlı bir model. Kullanıcı yorumlarına incelediğimizde yüzlerce kişi aracılığıyla aldındığını ve gayet iyi çalıştığını göze çarpıyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

VESTEL AD-6001 X İnox Ankastre Davlumbaz

davlumbaz onerileridavlumbaz onerileri

Vestel marka bir davlumbaz ile sürdürmekteuz. Cihazın alanı 60 cm iken ses düzeysi ise 63 dB değerinde. Cihazın şekli de piramit ve mekanik kontrol düğmeleri yer alıyor.

Eğer benim bütçem 1000 liradan az o kadar para vermek istemiyorum diyorsanız sizin için uygun bir model olduğunu aktarabiliriz.

Ürünün öne çıkan özelliklerinden birisi de, geri dönüş önleme sistemi teknolojisine sahip olması. Bu sistem yardımıyla yukarı çıkan hava, aşağı inmiyor. Diğer yandan dışarıdan gelebilecek kötü kokuların da gelmesi engelleniyor.

Saatlik hava debisi ise 291 metre küp değerine sahip Bir de paslanmaz çelik olması sebebiyle tercih edilebilir.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın

Beko Adc 61620 Inox Duvar Tipi Davlumbaz

en iyi davlumbaz markalarien iyi davlumbaz markalari

Beko marka bir davlumbaz, en iyi listemizde olmazsa olmazdı. D erinliği 41 cm olan davlumbazın genişlik ölçücü 59,8 cm. T tipi, camlı bir davlumbaz olması sebebiyle de şık bir görünüme sahip diyebiliriz. Yani piramit bir davlumbaz deği. Camın rengi füme ve bi hayli şık.

Maksimum çekiş gücü saatte 603 metre küp havayı çekiyor. Minimum ses değeri de 49 dB. 3 kademesi olan davlumbazın, 1 tane yağ fitresi yer alıyor. Bu filtrelerin bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ise pratiklik yönünden mühim.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Samsung NK24M3050PS/UR Ankastre Davlumbaz

en iyi davlumbaz hangisien iyi davlumbaz hangisi

Samsung’un ürettiği ev ürünleri gerçek anlamda çok iyi gücüne sahip. 3 farklı çalışma düzeysi olan ve piramit şeklinde bir davlumbaz. Her davlumbaz modelinde olduğu gibi bu modelde de 60 cm cihaz alanı yer alıyor.

Ortalam ses değeri 70 dB olan modelin kontrol tipi ise mekanik. Kullanıcı yorumlarına incelediğimizde ise fiyatına göre performansının gayet yeterli olduğunu göze çarpıyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bosch Dwk065g20t Eğimli Davlumbaz

davlumbaz tavsiyedavlumbaz tavsiye

Tek motorlu ve motorunun gücü 210 watt değerinde. Emiş gücü maksimum düzeydeyken saatte 530 metre küp hava çekiyor. Ses düzeysi ise 70 dB değerinde. Hem bacalı hem de bacasız kullanım için uyfgun bir model.

Ürünün eğik ve duvara monte edilebilir özellikte. Ürünün kontrol etmek için ise dokunmatık ekranını kullanabiliyorsunuz. Metal yağ filtresi bulunan modelin filtresini bulaşık makinesinde de yıkayabiliyorsunuz.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Hoover Hech 616 X Duvar Tipi Inox Davlumbaz

davlumbaz onerisidavlumbaz onerisi

Piramit şeklinde ve duvar tipi olan davlumbazın en düşük ses düzeysi 55 dB değerinde. Emiş gücü ise 400 metre küp. Her modelde olduğu gibi bu modelde de 3 düzeyli çekiş ayarı yer alıyor. Inox renginde olan davlumbazın garanti süresi ise 36 ay.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Davlumbazın Sesi Kaç dB Olmalı?

Davlumbazların sesi sahip olduğu motora göre değişmekle birlikte, uygun bir davlumbazın ses düzeysi 60 ile 70 dB değerinde olmalı diyebiliriz.

Davlumbaz mı İyi Yoksa Aspiratör mü?

Davlumbazlar tasarım olarak daha şık ürünler olduğu için, davlumbazların, aspiratörlerden daha iyi olduğunu aktarabiliriz.

Aspiratör ve Davlumbazın Çekim Gücü Kaç Olmalı?

Çekim gücünün saatte 400 metre küp değerinden fazla olması yüksek performans için gerekliliktir. Lakin bu durum davlumbazın fiyatına da etki edecektir.

En Sessiz Çalışan Davlumbaz Hangisi?

Listemizdeki en sessiz çalışan Davlumbaz 49 dB ses düzeysi ile Beko Adc 6120 modeli.

Davlumbaz Bacasız Olur mu?

Davlumbaz bacasız olur fakat bacasız kullanım için ekstra aksesuarlara ihtiyaç duyulabilir.

En Popüler Davlumbaz Markaları Hangileri?

En çok bilinen davlumbaz markalarının Bosch, Siemens, Vestel ve Arçelik olduğunu aktarabiliriz. Çünkü e-ticaret sitelerinde gördüğümüz kadarıyla bu markaların modelleri yüzlerce yoruma sahip.

En Fazla Yorum Alan ve Önerilerin Davlumbaz Hangisi?

En kaliteli davlumbaz listemizde en fazla yorum alan ve bi hayli beğeni alan davlumbaz modeli Siemens’in Lc65ka670t modeli. Yüzlerce yorumu gözlemleyebilirsiniz.

Evet sevgili okurlarımız eğer ankastre set satın alacaksanız, en iyi ankastre set yazımıza bakabilirsiniz. Sizler için en iyi davlumbaz hangisi, davlumbaz tavsiyesi ve davlumbaz alırken nelere dikkat edilmeli sorusuna yanıt verdiğimiz yazımızın sonuna geldik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün