Tavsiyeler

En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Elektrikli Süpürge 2021 Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

İçindekiler

En İyi Elektrikli Süpürge 2021

En kaliteli elektrikli süpürge. Elektrikli süpürgeler günlük yaşamda temizlik yaparken en fazla tercih ettiğimiz elektronik temizlik ürünleri içinde yer alıyor. Birçok kişi de elektrikli süpürge alırken internet üzerinden araştırma yapıyor. Google da kullanıcıların elektrikli süpürge tavsiyesi almak için geldiği en mühim kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Peki 2021 için En İyi Elektrikli Süpürge modeli hangisi? En kaliteli elektrik süpürgesi markaları nelerdir?

Evet, büyük ihtimalle siz de en iyi elektrik süpürgesi modelini bulmak için sitemize geldiniz. Peki en iyi elektrik süpürgesi, en fazla kullanılan elektrik süpürgesi modelleri nelermiş hemen incelemeye başlayalım.

Eğer özel olarak bir robot süpürge arıyorsanız, en iyi robot süpürge yazımıza inceleyebilirsiniz. Dikey süpürgeler için de en iyi dikey süpürge başlığı size yol gösterecektır.

Elektrikli süpürge tavsiye istiyorsanız doğru yerdesiniz!

En İyi Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Aşağıda bulunan “elektrikli süpürge tavsiyesi” konulu liste gereksiniminizı karşılar nitelikte ürünleri içermektedir. Philips, Xiaomi, Dyson, Rowenta gibi bir çok markayı listede gözlemleyebilirsiniz! Keyifli okumalar!

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi 2021

Elektrikli süpürgeler, şüphesiz evlerimizin en olmazsa olmaz makineleri. Her türlü tozu, pisliği temizlememiz hususunda kolay bir şekildelık sağlayan bu makineler, geçmişten bu yana bizlere temizlik hususunda bizlere yardımcı oldular. Eski nesil süpürgelerin çok sesli ve kullanışsız olmaları bizleri senelerca onlara mahkum bıraksa da, artık yeni nesil elektrik süpürgeleri bizlere kaliteyi ve konforu tam anlamıyla sunabilen makineler halini aldıler.

Bu yazıda söz edeceğimiz bir çok markaya elektrik süpürgesi yer alıyor. Tabi yeni teknolojiye sahip elektrik süpürgelerine listemizde yer vermeyi de ihmal etmedik. Şimdi hep birlikte en iyi elektrikli süpürge çeşitleri nelermiş gözlemleyelim.

En İyi Elektrik Süpürgesi Modelleri 2021

 • En İyi Elektrikli Süpürge

  • Xiaomi Mi Robot Vacuum
  • Xiaomi Mijia Robot Vacuum
  • Philips FC9323/07 PowerPro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Philips FC9751/07 PowerPro Max Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Philips Toz Torbasız Süpürge Fc9332/07
  • Philips XB9 145/ 07 Maratgon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
  • DYSON V10 Cyclone Absolute Dikey Şarjlı Süpürge
  • DYSON V8 Absolute Kablosuz Süpürge
  • Arnica Tesla Premium Rose 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Rowenta RO3 786 Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Süpürge
  • Schafer 25013 Roxy Dik Elektrik Süpürgesi 
  • Fakir Ranger Elektronic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum

En İyi Elektrikli süpürge 2021En İyi Elektrikli süpürge 2021

En kaliteli robot elektrik süpürgesi. Xiaomi, ürettiği diğer teknolojik ve son nesil ürünlerin yanında aynı zaman da elektrikli süpürge üretimi de yapan bir firma konumunda.

Mi Robot Vacuum adını verdiği son nesil bu elektrikli süpürge, Xiaomi çatısı altındaki en kaliteli elektrikli süpürgelerin başında geliyor. 0.45 litre toz kapasitesi yer alıyor. Tam olarak şarj edilirse 2.5 saatlik muazzam bir kullanış zamanının yanında mobil cihazunuz ile kontrol edebileceğiniz bir cihaz durumunda.

Yerden bir miktar yüksek koltuklarınız var ise sizin için uygun bir elektrikli süpürge diyebiliriz. Zaten son senelerın en iyi teknolojik gelişimlerinden bir tanesi de robot elektrikli süpürgeler. Evinizin haritasını çıkardığı için telefondan da konumunu takip edebiliyorsunuz. Ayrıca 1800 pa emiş gücüne sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Boşluk sensörü, toz sensörü, uzaktan kumanda, wifi desteği ve zamanlayıcı gibi son nesil ve teknolojik özelliklere sahip. Sessizlik hususunda ise bi hayli başarılı. Fiyat aralığından bahsedecek olursak üyelerine sunduğu yenilikçi özellikleri ile Xiaomi, 3.000-3.200 TL arası bir fiyat bandında satılmakta.

Ev temseyretmekten yorulanlar, çocuklarıyla ilgilemek zorunda olan ebeveynler için en iyi elektrik süpürgesi robot elektrikli süpürgeler diyebiliriz. Siz ev işlerini hallederken, süpürgeniz de evleri süpürmekle meşgul olacak! Yorumları okumak için buraya, güncel fiyatı görmek içinse aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı 958 Değerlendirme 4.9 Puan
Ağırlık (kg) 3.8
Aşılabilir Engel 20 mm
Boy 93 mm
Çalışma Modu Sayısı 3
Çalışma Süresi 160 dk
Derinlik 353 mm
Emiş Türü Kuru
En 350 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Halı, Sert Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 60
Siklon Filtre Var
Su Tankı Kapasitesi (L) 0.3 lt
Şarj Süresi 3 Saat
Toz Kapasitesi 0.45 lt

Xiaomi Mijia Robot Vacuum

en iyi elektrik süpürgesi 2021en iyi elektrik süpürgesi 2021

Xiaomi, yukarıda siz değerli okurlarımıza söz ettiğimiz Mi Robot ürününü daha da geliştirerek ve bu ürüne teknik özellik anlamında çiçeği burnunda özellikler katarak Mijia Robot ürünü geliştirdi.

Bu ürün, teknik ve donanımsal açıdan üyelerine ‘vay bee’ dedirtecek türden. Şöyle ki, tasarımsal açıdan siyah bir gövde ve renge sahip olan bu elektrikli süpürge; kullanıcılarını estetik açıdan bir hayli tatmin etmekte.

Akıllı yol planlama, LDS özelliği, 3 ayrı temizleme modu, 2100Pa emiş gücü, otomatik şarj etme özelliği, mobil uygulama üzerinden uzaktan kumanda etme, yol planlama gibi devasa ve son teknoloji özelliklere sahip.

Diğer ayrıntı kısmına de değinmeden geçmeyelim. Akıllı telefonunuzla eş zamanlı olarak çalışan bu cihazın girmesini istemediğiniz bir yer varsa sanal duvar çekerek engelleyebilirsiniz. Üstteki modelden de hatırlayabileceğiniz gibi ışın sensörleriyle tüm evin haritasını çıkartıyor ve buna göre hareket ediyor.

En kaliteli robot süpürge sıfatını kullanabileceğimiz bu elektrikli süpürgenin girip çıkmadığı yer yok. Çok kablolu bir kısım varsa tabi ki oralarda sorun yaşıyor. Lakin diğer yerlerde, halılarda -özellikle püsküllü halılarda- sorun yetaptan işini çözüyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Mijia; siz kullanıcılarını teknik özellik yönünden ciddi anlamda tatmin etmekte. Fiyat olarak ise 3.600 ile 3.800 TL içinde piyasalarda bulabileceğiniz bu elektrikli süpürge, hem tasarımsal hem de özellikler yönünden paranızın son kuruşuna kadar pişman olmayacağınız bir ürün.

Kullanıcı yorumlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Kullanıcı Puanı 259 Değerlendirme 4.8 Puan
Ağırlık (kg) 6
Aşılabilir Engel 20 mm
Boy 350 mm
Çalışma Modu Sayısı 3
Çalışma Süresi 120 dk
Derinlik 95 mm
Emiş Türü Kuru
En 350 mm
EPA/HEPA Filtre Var
Kullanım Alanı Düz Zemin
Pil Tipi Li-ion
Renk Siyah
Ses Seviyesi (dB) 40
Siklon Filtre Var
Su Tankı Kapasitesi (L) 0.3 lt
Şarj Süresi 1 Saat
Teknoloji Akıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi 0.3 lt

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi Philips

Şimdi ise philips marka elektrikli süpürgeleri bakacağımız Philips Elektrikli Süpürge Tavsiyesi kısmı başlıyor!

Philips FC9323/07 PowerPro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

en iyi süpürge markası 2021en iyi süpürge markası 2021

Philips, dünya teknoloji kamuoyunda adını ve şifrketinı ispatlamış ender oluşumlardan. Ürettiği bir çok değişik teknolojik ürünler ile çok fazla tercih edilen bu firma, elektrikli süpürge üretme ve pazarlama hususunda da piyasada bi hayli sözü geçen bir marka konumunda.

PowerPro, Philips’in ürettiği en son teknoloji ürünler içinde bulunmakta. Ayrıca Trendyol, HepsiBuraya gibi e-ticaret sitelerinin de en fazla satan elektrikli süpürge modellerinden birisi!

Cihazda toz torbası yer almıyor ama toz filtresi yer alıyor. Bundan dolayı toz filtresini belirli aralıklarla temizlemeniz lazım. Toz filtresini düzenli temizlerseniz sorun yaşatmayacak bir cihaz. Emiş gücü bi hayli iyi, halıyı süpürürken halı yerinden kalkabiliyor. O derece iyi bir elektrikli süpürge. Toz filtresine dikkat edildiği takdirde senelerce götürebilecek bir ürün.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tasarımsal açıdan geleneksel bir görünüme sahip olan bu süpürge, aslında göründüğünün aksine son teknolojik özellikler ile donatılmış. 750 W motor gücü, 79 db gibi çok az bir ses düzeyi, 1.5 litre kapasiteli toz haznesi ve metal teleskopik borusu gibi donanımlara sahip olan bu elektrikli süpürge; siz üyelerine temizlik anlamında gerekli tüm bileşenleri sunmakta.

Fiyat olarak ise piyasanın gerçekten en düşük fiyatlı ürünlerinden birisi olan PowerPro’ya, 500 TL ile 700 TL arası bir fiyata sahip olabilir ve evlerinize uzun seneler kullanabilirsiniz.

Ayrıca toz torbasız olması aracılığıyla de en iyi elektrikli süpürge modelleri listesinde kendisine yer buldu.

Kullanıcı yorumlarını okumak için buraya tıklayınız!

Kullancı Puanı 4400 Değerlendirme 4.6 Puan
Eco Özelliği Yok
Emiş Gücü Ayarı Yok
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 750
Renk Mor
Ses Seviyesi (dB) 79
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 1.5
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Yok

Philips FC9751/07 PowerPro Max Torbasız Elektrikli Süpürge

en iyi elektrik süpürgesi 2021en iyi elektrik süpürgesi 2021

Philips, yukarıda söz ettiğim PowerPro’yu hem tasarımsal hem de donanımsal açıdan daha da geliştirerek bizleri PowerPro Max ile karşılıyor. Tasarımsal açıdan çok güzel bir yeşil renge sahip olan Max, estetik açıdan kullanıcılarını kesinlikle tatmin etmekte.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Donanımsal açıdan ise 900 W güç, uzun ömürlü yıkanabilir filtre, entegre fırça, ufak başlık, sert zemin başlığı, 2 motore filresi toz kapasitesi gibi ekstra donanımlara sahip olan Max; müthiş sessizliği ile de sizleri kesinlikle gürültü anlamında asla rahatsız etmeyecek bir makine.

Fiyat olarak ise tam bir fiyat/performans ürünü olan Max, 1.300 TL ile 1500 TL içinde bir fiyata siz potansiyel alıcılarını beklemekte.

Kullanıcı yorumlarına bakmak buraya için tıklayınız!

Kullanıcı Puanı 1997 Değerlendirme 4.8 Puan
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü (watt) 900
Ses Seviyesi (dB) 75
Su Haznesi Yok
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok

Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

elektrikli süpürge tavsiyesi philips marathon ultimateelektrikli süpürge tavsiyesi philips marathon ultimate

Ve geliyoruz teknoloji devi Philips’in ev aletleri bölgesindeki en iyi ürünlerinden birisine…

Philips, ürettiği Marathon Ultimate ile evlerinize rahat ve kaliteli bir ürünü getirmeyi amaç edinmiş. Şöyle ki, görünümüyle son teknoloji bir alet olduğunu siz değerli okurlarımıza en başından ispatlayan Marathon, donanımsal açıdan da sizleri kesinlikle tatmin edecek türden bir süpürge.

Ahşap ve parkelerle birlikte, halılar, koltuklar, perdeler ve dolap ile masaların tozunu alırken kullanacağınız süpürge başlıkları da kutusuyla birlikte geliyor. Yani evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Sesi yok denecek kadar az ve en ufak parçacıkları, kiri, pisi dahi temizliyor. Gözlerinize inanamayacağınız nerede kuvvetli bir elektrikli süpürge. Kullanıcıların hepsi ama hepsi çok tatmin, eğer iyi bir elektrikli süpürge arıyorsanız çok uygun bir elektrikli süpürge.

78 db ses düzeysi, 899 W motor gücü, süper emiş gücü ve en iyi temizleme performansı, PowerCyclone 10 teknolojisi, H13 Alerji filtresi ve ultra başlıklarıyla Marathon; sizleri teknolojik açıdan kesinlikle tatmin edecek düzeyde üretilmiş.

Fiyat olarak ise 1700 TL ile 1800 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz Marathon ile, evlerinizin temizliğini rahat ve kaliteli bir biçimde yapabilecek ve temizlik gereksinimlerinizı sonuna kadar karşılayabileceksiniz.

Kullanıcı yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Güncel fiyatı görmek için ise aşağıda bulunan renki butona tıklayınız!

Kullanıcı Puanı 751 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco Özelliği Yok
Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 650
Ses Seviyesi (dB) 75
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 2,2
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Yok

En Çok Kullanılan En İyi Elektrik Süpürgesi

Aşağıda göreceğiniz model ise şu ana kadar karşı karşıya geldiğımız en fazla kullanılan elektrikli süpürgelerden birisi. Gelin gözlemleyelim.

Philips Toz Torbasız Süpürge Fc9332/07

en iyi elektrikli süpürge markasıen iyi elektrikli süpürge markası

Philips, diğer ürünlerine nazaran daha mütevazı olarak adlandırabileceğimiz bir ürün olan bu cihazı üreterek belki de bütçe hususunda sıkıntısı olan kimselere hitap etmeyi amaçlıyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Sade yapısı ve tasarımsal açıdan da yeterli tatmini sunan bu elektrikli süpürge, donanımsal açıdan da muadillerine göre geride kalmamakta. 650 W motor gücü, 79 db ses düzeysi, yeterli toz haznesi gibi teknik donanımlari bulunmakta.

İşinizi kesinlikle görecek bir makine olan bu ürün;fiyat yönünden da gerçekten sizleri üzmeyecek ve pişman etmeyecek. 800 ile 950 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu elektrikli süpürge, fiyat ve performans tandemini yakalayabileceğiniz bir makine.

Aşağıda bulunan tablo aracılığıyla de göreceğiniz üzere 1715 kullanıcı aracılığıyla değerledirilmiş ve 4.8 puana sahip bir elektrikli süpürge. En çok kullanılan elektrik süpürgesi modellerinden birisi olduğuna şüphe yok!

Kullanıcı Puanı 1715 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco Özelliği Yok
Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü (watt) 650
Ses Seviyesi (dB) 79
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 1.5
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Var

Philips XB9 145/ 07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz 2021hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz 2021

Philips; 650 W motor gücü, 78 db minimum ses düzeysi, 6.2 kg ağırlığı ve ufak aparat, başlıklarıyla siz değerli okurlarımıza donanımsal açıdan konforu yaşatabilmek adına ürettiği Marathon elektrikli süpürgesi ile evlerinize temizlik anlamında devrim yaşatmayı planlıyor.

Tasarımsal açıdan geleneksel görünümü olan fakat donanımsal açıdan kesinlikle son teknoloji bir makine olan bu süpürge, fiyat olarak ise siz kullanıcılarını sonuna kadar tatmine edebilecek düzeyde. 1800 TL ile 2000 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu süpürge, kalite ve konforu siz değerli okurlarımıza uygun fiyatıyla yaşatmayı planlamakta.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 317 Değerlendirme 4.8 Puan
Eco Özelliği Yok
Emiş Gücü Ayarı Yok
Toz Torbası Yok
Toz Haznesi Var
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi 2,2 L
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü (watt) 650
Ses Seviyesi (dB) 78
Su Haznesi Yok

En İyi Elektrik Süpürgesi Markaları

En kaliteli elektrik süpürgesi markaları içinde bulunan ve her geçen gün kendisini elektronik hususunda ve süpürge hususunda geliştiren Dyson’dan bahsetmemek olmaz. Dikey elektrik süpürgesi tavsiyeleri arayışında olanlar Dyson marka dikey elektrikli süpürgeleri tercih edebilir.

DYSON V10 Cyclone Absolute Dikey Şarjlı Süpürge

hangi süpürgeyi almalıyım 2021hangi süpürgeyi almalıyım 2021

Dyson, ürettiği V10 modeliyle siz elektrikli süpürge alıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmayı planlıyor. Eşsiz ve tamamen bağımsız tasarımı, son teknoloji donanımları ve tamamen şarjlı olması sebebiyle kullanım rahatlığı anlamında Dyson;gerçekten evinizi temizlerken hayran kalacağınız bir ürün.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Mini motoru ve şarj cihazı ile birlikte satın alacağınız bu süpürge, siz değerli okurlarımıza sert zeminlerde temizlik, 0.3 mikrona kadar ufak partiküllerin temizliği, halı üzerindeki minimal tozların temizliği gibi ekstra ve çok kullanışlı özellikle bahşetmekte.

Fiyat olarak ise tabi ki değerini ve konforunu fiyat aralıklarına da görülmektediran Dyson’a, 4.100 TL ile 4.300 TL içinde bir fiyata sahip olabilir ve rahat temizliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı 346 Değerlendirme 4.8 Puan
Çalışma Süresi 60 dk
Güç Değeri 25.2 V
Hepa Filtre Var
Islak / Kuru Kuru
Kullanım Şekli El Tipi
Renk Gri
Ses Seviyesi (dB) 87
Siklon Filtre Yok
Şarj Olma Süresi 3.5 Saat

DYSON V8 Absolute Kablosuz Süpürge

en iyi süpürge markası 2021en iyi süpürge markası 2021

Dyson, ürettiği bu V8 modeli ile kablosuz süpürge neslinin en teknolojik ve en yeni ürünlerinden birisiyle piyasaya girişini yaptı. Tasarımsal açıdan pratikliği ve konforu ile siz değerli okurlarımıza kullanımda müthiş bir rahatlık sağlayan bu süpürge, kablosuz olması sebebiyle de pratikliğini siz değerli okurlarımıza kesinlikle hissettirecek.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Güçlü emiş gücü, bi hayli hızlı açılan roller temizleme başlığı, yeniden üretilmiş nikel-kobalt alüminyum bataryası ve çok kullanışlı mini motoru ile teknik özellik yönünden siz değerli okurlarımıza yeterli tüm performansı sunacak olan Dyson V8, fiyat olarak ise 3100 TL ile 3300 TL içinde satın alabileceğiniz müthiş bir alet.

Ayrıca kullananlar aracılığıyla da çok yüksek puan almış. 190 kişi aracılığıyla değerlendirilen Dyson hemen hemen 4.7 puana sahip. En kaliteli elektrik süpürgesi modellerini listelediğimiz bu paylaşımımızdaki fiyat performans süpürgelerinden diyebiliriz.

Kullanıcı Puanı 190 Değerlendirme 4.7 Puan
Çalışma Süresi 40 dk
Hepa Filtre Var
Islak / Kuru Kuru
Kullanım Şekli Dikey
Renk Turuncu
Ses Seviyesi (dB) 82
Siklon Filtre Var
Su Haznesi Yok
Toz Kapasitesi 0.5 lt

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi Arnica Rowenta Fakir

Arnica Tesla Premium Rose 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

elektrikli süpürge önerisi 2021elektrikli süpürge önerisi 2021

Arnica, adını teknoloji piyasasında ev aletleri hususunda sürekli olarak duyduğumuz bir marka. Ürettiği Tesla süpürgesi ile de Arnica, siz kıymetli üyelerine son teknoloji bir ürün sunmayı hedeflemiş. Arnica Tesla’nın 750 W motor gücü bulunmakta. Ayrıca 70 db de minimum ses düzeysi sahip.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Hepa filtresi, 8 metrelik kablosu, şeffaf toz haznesi, 3’ü 1 arada emniyet sistemi ile Arnica, teknik açıdan yeterli bir düzeyde. Estetik açıdan da siz değerli okurlarımıza yeterli bütün tatmini yaşatacak bu ürün ,açık pembe rengi ile evinize de çok yakışacak.

Fiyat olarak ise tam bir fiyat performans ürünü olduğunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Arnica, 1000 TL ile 1200 TL içinde bir fiyata siz potansiyel alıcılarını stoklarında beklemekte.

Uygun fiyatlı elektrikli süpürge tavsiyesi arayışındaysanız Arnica bu gereksiniminizı karşılayabilecek bir süpürge.

Kullancı Puanı 2037 Yorum 4.6 puan
Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 750 Watt
Ses Seviyesi (dB) 70 Desibel
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 3.5 Litre
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Var

Rowenta RO3 786 Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Süpürge

hangi elektrikli süpürgeyi almalıyım 2021hangi elektrikli süpürgeyi almalıyım 2021

Rowenta, adını teknoloji piyasasında pek fazla duymasak da ürünleri ve değeri yönünden gayet yeterli bir marka. Ürettiği ev aletleriyle de ağır ağır evlerimizde görmeye başladığımız Rowenta, bu elektrikli süpürgesiyle de en fazla satılan ürünler içinde.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Estetik açıdan gayet minimal ve güzel dekore edilmiş bu üründe, tasarımın ne denli bir önemi olduğunu gayet açıkça görebilinmekte.

Teknik özellikleri içinde ise 750 W motor gücü, 79 db ses düzeysi, 1.5 litre toz kapasitesi yer alıyor. Turbo başlığı ve A sınıfı enerji gibi harika özelliklere sahip bu elektrikli süpürge; fiyat anlamında da kesinlikle tercih edebileceğiniz bir ürün. 800 ile 900 TL içinde değişen bir fiyata sahip olan Rowenta’yı elektrikli süpürge tavsiye listesine gönül rahatlığıyla koyduk. Siz de kullanıcı yorumlarına baktıktan sonra alıp, uzun seneler kullanabilirsiniz.

Kullancı Puanı 529 Değerlendirme 4.6 Puan
Eco Özelliği Var
Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Yok
Motor Gücü (watt) 750
Ses Seviyesi (dB) 79
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 1.5
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Var

Schafer 25013 Roxy Dik Elektrik Süpürgesi 

dikey süpürge tavsiyesidikey süpürge tavsiyesi

Schafer, ismi teknoloji piyasasında pek de duyulmamış bir Alman Teknoloji Firması. Özellikle ev aletleri anlamında sayısız ürün üreten ve son senelerda çok fazla ismini kulaklarımızda işittiğimiz bu marka, elektrikli süpürge üretme hususunda da piyasada atından söz ettirmekte. Ürettiği Roxy modeli ile siyah ve açık pembe renkleriyle iyi bir estetik görünüme sahip diyebiliriz.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Teknik özellikler yönünden da yeterli bütün bileşenlere sahip. 900 Watt motor gücüne sahip bu ürün, yıkanabilir toz hanesiyle de siz üyelerine donanımsal açıdan yeterli olanakları gayet iyi sağlıyor.

Fiyat olarak ise gerçekten piyasanın en uygun ve ucuz ürünlerinden birisi olan Schafer’e, 150-200 TL arası bir fiyata varabilirsiniz.

Düşük bütçeli alıcılar için uygun bir elektrik süpürgesi olduğu kesin. Bütçenizden taviz vermeden elektrik süpürgesi tavsiyemizden yararlanmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 900
Ses Seviyesi (dB) 78
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 1
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Var
Turbo Başlık Yok

Fakir Ranger Elektronic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

en iyi elektrik süpürgesien iyi elektrik süpürgesi

Fakir, tabi ki piyasanın en iyi bilinen en kuvvetli Alman teknoloji şirketlerinin başında geliyor. Ürettiği ev aletleri ile evlerimizde senelerdır bizlerle birlikte olan Fakir, ürettiği Ranger modeli ile en iyi elektrik süpürgesi arayışında olan herkese gerekli özellikleri sunmakta.

Tasarımsal ve estetik açıdan hafifliği ve güzel renk tonuyla sizleri tatmin edecek olan Ranger’ın özellikleri içinde; eco özelliği, yüksek emiş gücü yer alıyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Bunların bunun yanında hepa filtresi, 900 Watt motor gücü ve 77 db ses düzeysi de dikkat çeken özelliklerinden. 5 metrelik bir güç kablosu bulunan elektrikli süpürge istediğiniz her yöne rahatlıkla hareket ettirilebilir durumda. Ayrıca hassas mobilya aparato ile birlikte evinizde bulunan eşyaları basit bir şekilde temizleyebilirz.

Toz haznesinden söz etmek gerekirse 1,5 litrelik geniş bir toz kapasitesi yer alıyor. İyi diyebileceğimiz özellikleri içinde ise filtresinin yıkanabilir, süngerimsi yapıda bulunması.

Elektrikli süpürge tavsiye isteyenleri tatmin edebilecek bir gücüne ve fiyata sahip. Fiyat olarak ise 550 ile 700 TL içinde bir fiyata satın alabileceğiniz bir elektrikli süpürge.

Eco Özelliği Var
Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 890
Ses Seviyesi (dB) 77.8
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 1.5
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Turbo Başlık Var

Elektrikli süpürge tavsiyesi yazımızın sonuna geldik! Sizler için en iyi elektrik süpürgesi modellerini araştırmaya koyulduk ve değerlendirdik! 15sey.com olarak size hergün elektronik ürünlere ve hayata dair yardımcı olmaya çalışıyoruz!

Eğer ütü tavsiyesine gereksiniminiz varsa aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz! https://15sey.com/utu-tavsiyesi-onerileri-2020/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün