Tavsiyeler

En İyi Kapatıcı Hangisi? Öneriler Tavsiyeler ve Yorumlar

En İyi Kapatıcı Hangisi? Öneriler Tavsiyeler ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Kapatıcı Hangisi? Öneriler Tavsiyeler ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Kapatıcı Hangisi? Öneriler Tavsiyeler ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Kapatıcı Hangisi? Öneriler Tavsiyeler ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Kapatıcı

En kaliteli kapatıcı hangisi? Makyaj malzemelerinin demirbaşı olan kapatıcılar, doğru seçildiği takdirde istediğimiz kusursuz görünüme kavuşmak olabilecek olur. Kapatıcılarda kendi içinde kullanım alanlarına göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Bir kapatıcı gözaltı çizgilerinizi kapatmalı ve göz altına aydınlık görünümü vererek mor halkalara savaş açmalıdır.

Göz altı morluklarınızdan şikayetçiyseniz herhangi fondöten ne yazık ki etki etmez. Hatta göz altında bulunan ince çizgilerin içerisine dolarak kötü bir görünüme neden olabilir. Göz altı içinde tercih edeceğiniz en iyi kapatıcı tavsiyeleri için, 8 tane üründen bir araya gelen ve binlerce kadın aracılığıyla kullanılan kapatıcıları araştırmaya koyulduk.

Makyaj yapmayı seviyor veya günlük yaşamda her gün makyaj yapmanız gerekiyorsa sizleri en iyi kapatıcı yazımızla baş başa bırakıyoruz!

Kapatıcı Tavsiyesi

Evet bakacağımız kapatıcılara geçmeden önce hangi modellere bakacağımızı şimdiden görelim.

 • En İyi Kapatıcı ve Kapatıcı Tavsiyeleri
  • Yves Saint Laurent Touche Eclat Stylo
  • Lancome Effacernes
  • Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı
  • L’Oreal Paris Infaillible More Than Concealer
  • Maybelline New York Fit Me
  • Skinfood Kapatıcı Salmon Concealer
  • Görkito Kapatıcı
  • New Well Kapatıcı Liquid Concealer
  • Note Cosmetics Bb Kapatıcı
  • Farmasi Kapatıcı Full Coverage

Yves Saint Laurent Touche Eclat Stylo

en iyi kapatıcı hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Yves Saint Laurent aydınlatıcıyı makyaj çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz. 25 yıllık bir geçmişi olan aydınlatıcı uygulaması baş döndürücü etkide diyebiliriz.

Yaklaşık 8 saat boyunca ilk sürüldüğü andaki tesirini gösteren ürün bunun bunun yanında doğallığıyla da ön plandadır.

Muhteşem aydınlatıcı fiyatıyla ilk başta ön yargılı yaklaşmanıza neden olsa da kullanmaya başladıktan hemen sonra verdiğiniz ücreti gerçekten hak ettiğini gözlemleyebilirsiniz. Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo’u uygulamasını dilerseniz öne çıkarmak istediğiniz bölgelerde de kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir | En İyi Fondöten

Lancome Effacernes

kapatıcı tavsiyesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tüm cilt tiplerinde uygulanabilen kapatıcıyı biz çok beğendik. Lancome Effacernesuzun süre kalıcı göz altı kapatıcısı pürüzsüzlüğün anahtarı!

Sadece ufak bir miktarı bile yeterli olacaktır. Uygulama sırasında göz altınıza ve göz kapaklarınıza tampon hareketleriyle birlikte doğal görünüme varabilirsiniz.

Lancôme effacernes, öz altı kapatıcısı kullananlar ürünün tek başına bile yeterli olduğunu belirtmiş. Yoğun yaşamınızın göz altında oluşturduğu koyu halkaları ve ince çizgileri profesyonel olarak kapatır.

Özel formülünde bulunan Spf30 güneş koruması etkisiyle de kullanıcılarından 4.7 puan alarak çok beğenilmiştir. Hassas göz etrafında bile kullanıma uygun bir kapatıcı olduğunu söylemek olabilecek.

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

kapatıcı önerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Maybelline New York markasının hemen hemen tüm kozmetik ürünleri muhteşem etkiyi sunuyor. Bunun bunun yanında Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ile halen tanışmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. İncecik yapısıyla göz altı çizgilerini ve koyu halkaları ustaca kapatır.

Kapatıcı 10 renk seçeneği, uygun fiyatı, her yaşa uygulanabilmesi ile bizden tam not almıştır. Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı kullananlar cilt tonlarından bir ton koyusunu tercih ederek kontür yapmak için tercih etmektedir. Sünger ucuyla pratik bir biçimde uygulama fırsatı için hemen şimdi Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı sepetinize ilave edin!

Okuma Önerisi | En İyi Ağda Hangisi?

L’Oreal Paris Infaillible More Than Concealer

hangi kapatıcı en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

24 saat etkisiyle beklentilerinizi bi hayli fazla karşılayan ürün, L’Oreal Paris kullanıcıları mest etmiş!

Yok, artık 24 saat kalıcı kapatıcı mı olur? Dediğinizi duyar gibiyim…

Evet bal gibi de olmuş. L’Oreal Paris Tüm Yüze Uygulanabilir Kapatıcı – Infaillible More Than Concealer en iyi kapatıcılar listemizin en iyi üyelerinden olmuştur. Ürünün bu kadar sevilmesi ve tutulması ise tamamen kapatan, cildi kurutmayan esnek formülünden kaynaklıdır.

Uygulama yapmak için muhteşem biçimde hazırlanmış fırçası, en iyi kapatıcı donanımlarıyla mutlaka denemeniz gerekir. L’Oreal Paris kapatıcıher cilt tipine ve her yaş gurubuna uygundur.

Maybelline New York Fit Me

kapatıcı önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

En kaliteli kapatıcı hangisi, kapatıcı tavsiyeleri paylaşımımızda 2. kez Maybelline New York markasının bir diğer muhteşem kapatıcısını anlatacağınız.

Maybelline New York Fit Me doğal ve kusursuz sonuçlar için tercih edilmelidir. Özellikle sivilceli ve sorunlu bir cilt yapısına sahip olduğunuzu kafanızı yoruyorsanız hiç tereddüt etmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çünkü kapatıcı kızarıklıkları, kusurları ve sivilceleri gizleyerek en üst düzeyde bir performans sunuyor. Üstelik çok uygun fiyatı da stok yapmanız için harika bir fırsat!

Skinfood Kapatıcı Salmon Concealer

en iyi kapatıcı markası
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Kozmetik ürünlerin cildinize verdiği hastalıklardan şikayetçiyseniz siz değerli okurlarımız için harika bir ürün önerisiyle geldik.

Skinfood Kapatıcı – Salmon Concealer yoğun kapatıcı tesirini sevmeyen ve doğallıktan yana olanların vazgeçemediği kapatıcısı olmuştur. Organik ürün içeriği incelendiğinde;

 • Norveç somonu yağı
 • Omega-3
 • DHA ve EPA yağ asitleri
 • Hokkaido somonu özütü
 • Retinol
 • Sayısız besin özellikleri olduğu görülür.

Skinfood Kapatıcı yaşlanma zıtı özelliktedir. Ustaca koyu renk göz halkalarını rahatlatan bu kapatıcı, daha canlı genç görünüm için en idealidir.

Görkito Kapatıcı

en iyi kapatıcı markaları
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Bir Görkem Karman Abat markası olan Görkito bi hayli düşük fiyatlı Görkito Kapatıcıyı piyasaya sürmüştür. Rujları gibi bi hayli güzel ve etkili olan kapatıcıyla çok bi hayli beğeni alan marka, sünger aplikatörüyle rahatlıkla uygulanabilir. Görkito Kapatıcı uygulaması için cildinizin temizlenmiş olması ve nemlendirici veya makyaj bazıyla hazırlanmış olması gerekir.

Daha sonra aplikatörüyle birkaç nokta halinde sürülür ve nemli Görkito süngerle, tampon hareketlerle yayılır. Sonuç muhteşem ve eşitlenmiş bir cilt tonu olur. Görkito Kapatıcıkullananların yorumları içinde “Yıllardır esteelauder kullanırım, herkes çok övdüğü için denemek istedim.

Bu zamana kadar boşa para vermişim, dokusu sürüşü çok rahat. Saatlerce yüzde rengi değişmeden kalıyor. Çok beğendim.” gibi yorumlar mevcuttur.

3 Farklı renk seçeneği ve orta düzey de ki kapatıcılığıyla dilerseniz hemen şimdi satın alabilirsiniz. Sizlere son bir tavsiye; eğer kapatıcı özelliği yüksek bir ürün arıyorsanız uygulamayı 2 kat denemelisiniz.

New Well Kapatıcı Liquid Concealer

kapatıcı tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Şuana kadar tavsiye ettiğimiz diğer kapatıcılar içinden New Well Kapatıcı kullanıcı değerlendirmelerinden en düşük puan alan ürünü gelin yakında zamandan bakalım.

Ürün cildinizdeki bölgesel kızarıkları saklamaya yöneliktir. İnce yapısı kırışık engelleyici olarak tanımlansa da kullanıcıları çok iyi bir kapatıcı özelliğini alamamaktan yana şikayetçi!

New Well Kapatıcı kullananlar;

 • Sert yapısından dolayı kolay kolay dağılmadığını
 • Göz altında yağ bezelerine yol açtığunu dile getirse de, bi hayli uygun fiyatıyla denemek için tercih edilebilir.

Note Cosmetics Bb Kapatıcı

hangi kapatıcı en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Günlük kullanımda en üst düzeyde bir Bb kapatıcı arıyorsanız Note Cosmetics Bb Kapatıcıyı çok seveceksiniz. Besleyici ve cilt renginizi eşitlerken, nemlendiren özelliğiyle göz çevrenizde aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kapatıcı önerileri içinde tüm cilt tiplerinin kullanabileceği doğal içerikli ürün bunun bunun yanında 15 SPF içeriğiyle güneşe karşı koruma da sunuyor.

Note Cosmetics Bb Kapatıcıdaha doğal, canlı bir görünüm oluşturmak için parebensiz üretilmiş ve dermatolojik olarak test edilmiş. Özel formülünde bulunan buğday özü ve E vitamini aracılığıyla göz çevresini koruyan BB kapatıcı, cilt lekelerinin de görüntüsü büyük azaltarak beklenilen performansı sunar.

Farmasi Kapatıcı Full Coverage

hangi kapaticiyi almaliyim
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

1950 senesinden beri özellikle ürettiği kozmetik ürünlerle dikkat çeken Farmasi ürünleri, hem düşük fiyatlı hem de kolay ulaşılabilinirliği için tercih edilebilir.

Sık sık makyaj yapıyor ve sürekli olarak kapatıcı bitiriyorsanız Farmasi Kapatıcı – Full Coverage Likit Kapatıcı Light Ivory uzun süre size yetebilir. Muhteşem renk eşitleyici, kremsi dokusu aracılığıyla kolaylık uygulama sunarken, gözenek, çizgi veya kırışıklıkları profesyonel olarak gizlemede yol gösterecek kapatıcılar içindedır.

En kaliteli kapatıcı hangisi sorusunda akla gelebilecek olan ürün, bir kere kullanımdan sonra bir daha bırakamayanların tavsiyesi ile yayılmaktadır. Farmasi Kapatıcı kullananlardan aracılığıyla 4.2 puan alan ürün göz altı morluklarını kapatabiliyor. Gerek günlük yaşamda gerekse özel anlarda yanınızdan ayıramayacağınız kapatıcı özelliğindedir.

Evet sevgili okurlarımız, siz değerli okurlarımız için hazırladığımız en iyi kapatıcı hangisi, en kapatıcı markası hangisi, kapatıcı tavsiyeleri neler gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Umarız yardımcı olabilmişizdir. Keyifli alışverişler!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün