Tavsiyeler

En İyi Kıyma Makinesi 2021 Tavsiye ve Yorumlar Markalar

En İyi Kıyma Makinesi 2021 Tavsiye ve Yorumlar Markalar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Kıyma Makinesi 2021 Tavsiye ve Yorumlar Markalar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Kıyma Makinesi 2021 Tavsiye ve Yorumlar Markalar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Kıyma Makinesi 2021 Tavsiye ve Yorumlar Markalar

İçindekiler

En İyi Kıyma Makinesi Hangisi?

Mutfağınız için en iyi kıyma makinesi hangisi? Günümüzde bir çok, hazır paket etleri satın almakta ve ailelerimizle bu etleri tüketmekt. Özellikle hazır paket kıymaları çok fazla tüketmekle birlikte, bu paketlerin içinde bulunan kıymaların hangi süreçlerden geçtiği ile ilgili pek bir bilgiye sahip olamamaktayız. Üretim aşamasına hiçbir biçimde şahit olamadığımız bu kıymalar, farklı zamanlarda sağlığımız için tehlike oluşturabilmektedir.

Kıyma makinelerinin tümü, eti huniye doğru bastıran itici bir güç ve bir kesme bıçağı ile aynı temel parçalardan meydana gelir. Bu makineler elektrik ile çalışan yahuthut manuel çalışma prensibine sahip makineler olarak ikiye ayrılmaktadır.

Çok daha teknolojik makineler haline gelmiş bu ürünler, etlerinizi çok kısa bir sürede ve sağlıklı bir biçimde öğütebilmekte. Yediğiniz kıymanın bütün işlemlerine şahit olmak, belki de kıyma makinelerinin en büyük satın alınma sebebi olabilir. İşte biz de bu yüzden, evlerinizde yahuthut profesyonel olarak kullanabileceğiniz kıyma makinelerini sizin için sıralayarak; kendi etlerinizi öğütmede siz değerli okurlarımıza yardımcı olmak istedik.

Kıyma Makinesi Tavsiyesi

Listemize başlamadan önce ne tarz makineleri incelediğimizden de söz edelim. Her bütçe için uygun kıyma makinelerini araştırmaya koyulduk. İsterseniz endüstriyel kullanım için, isteğe göre ev için en iyi kıyma makinesi modellerini listemizde bulacaksınızdır. Endüstriyel derken; kasaplar ve restoranlardan bahsediyoruz. Diğer yandan bütçeniz için en iyi kıyma makinesi hangisi diyorsanız elektrikli ve manuel kıyma makinesi modellerini de araştırmaya koyulduk. Keyifli okumalar!

 • En İyi Kıyma Makinesi Tavsiyeleri
  • Penguen Manuel Kıyma Makinesi
  • TEFAL 9in1 Elektrikli Kıyma Makinesi
  • Penguen No:22 Manuel Et Kıyma Makinesi
  • TEFAL Kıyma Makinesi
  • Team Meat
  • Schafer Proexpert
  • Sarex Sr-2500
  • EMIR Güldüren Profesyonel Kıyma Makinesi
  • Alveored

Penguen Manuel Kıyma Makinesi

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Kıyma makinesi tavsiye listemizin ilk sırasında manuel bir kıyma makinesi yer alıyor. Penguen, ürettiği bu kıyma makinesi ile geleneksel kıyma makinelerinin yenilenmiş son model halini bizlere tanıtmakta. Manuel çalışma prensibine sahip olan bu ürün, görünüm olarak gümüş gri rengine sahip. Aynı zamanda salça makinesi olarak da kullanabileceğiniz bu ürün, kolay bir şekilde bir biçimde açılarak temizlenebilecek biçimde üretilmiştir.

Sabitleme seçeneği bundan dolayı da et ve salçalarınızı makineyi sabitleyerek dilediğiniz sürede öğütebilirsiniz. Fiyat olarak ise 120 TL ile 170 TL içinde değişkenlik gösteren bir fiyata sahip olan bu ürün, özellikle kıyma öğütme işlerinizi tamamıyla karşılayacak düzeyde.

TEFAL 9in1 Elektrikli Kıyma Makinesi

en iyi kıyma makinesi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Kıyma makinesi tavsiye listemize elektrikli bir model olan Tefal 9in1 ile sürdürmekteuz. Tefal, ürettiği 9in1 modeli ile kıyma makineleri içinde bi hayli mühim bir yere sahip. Elektrikli bir kıyma makinesi olan bu model, 4.5 kg’ya kadar et öğütebilme kategorisine sahip. Bunun bunun yanında, 2200 W gücündeki motoru ile etlerinizi bi hayli etkili bir biçimde öğütebileceğiniz bu makine, birden çok değişik kesme ve doğrama seçeneğini de bünyesinde barındırmakta.

Görünüm olarak ise siyah gövde ve gümüş gri ön panel renklerine sahip olan bu ürün, estetik açıdan bizleri tatmin etmekte. Fiyat olarak ise 1500 TL ile 1600 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün ile, artık kıymalarınızı elektrik aracılığıyla kısa bir sürede ve basit bir şekilde öğütebileceksiniz.

Penguen No:22 Manuel Et Kıyma Makinesi

kıyma makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Penguen, bir diğer üretimi olan No:22 model isimli kıyma makinesiyle karşımıza çıkıyor. Geleneksel görünümü ve gümüş gri rengi ile No:22, manuel bir kıyma makinesi olması sebebiyle beklentileri karşılamakta.

27,5 cm yükseliği ve 18 cm alanı ile özellikle büyük aileler aracılığıyla tercih edilen bu ürün, manuel bir makine olmasına karşın bi hayli hızlı ve atik bir biçimde etlerinizi öğütebilmekte. Fiyat olarak ise 200 TL ile 250 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu kıyma makinesi, uzun seneler sorunsuz kullanabileceğiniz bir ürün konumunda.

TEFAL Kıyma Makinesi

kıyma makinesi önerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tefal, ürettiği bir diğer kıyma makinesi modeli olan bu ürünle, çok fazla sevildi. Elektrikli bir kıyma makinesi olan bu ürün, görünüm olarak son derece modern ve şık görünmekte.

2000 w motor gücü ile etlerinizi çok kısa bir sürede sağlıklı bir biçimde öğütebilen bu cihaz, dakikada 2 hata 3 kg’ya kadar güç verebilmekte. Paslanmaz çelik ızgarası aracılığıyla de uzun ömürlük bir makine olan Tefal, 700 TL ile 800 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bir makine olarak sizleri stoklarda beklemekte.

Team Meat

kıyma makinesi en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Geliyoruz bir diğer manuel kıyma makinesine.. Oldukça geleneksel bir görünüme sahip bu kıyma makinesi, Team Meat aracılığıyla 10 No modeli olarak üretildi. Çevirmeli bir biçimde manuel olarak etlerinizi öğütebileceğiniz bu makine, dökümden üretilmesi sebebiyle uzun seneler sorunsuz bir biçimde kullanabileceğiniz bir kıyma makinesi konumunda.

Paslanmaması ve kalay ile kaplanması da cabası. Fiyat olarak ise 150 TL ile 200 TL civarı bir fiyata sahip olabileceğiniz Team Meat, kullanıcılarını bi hayli tatmin eden bir ürün olduğunu bizlere ispatlıyor.

Schafer Proexpert

kıyma makinesi tavsiyesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Ünlü Alman teknoloji devi Schafer, ürettiği Proexpert modeli ile elektrikli kıyma makineleri içinde önderliğe oynayan ürünlerden birisiyle karşımıza çıkmakta. Estetik olarak beyaz rengi ve gümüş gri ayrıntı kısmıyla bizleri etkileyebilen Schafer, donanımlarıyla da isminin hakkını veren bir performans ortaya koyuyor.

2000 W motor gücü ile etlerinizi iki farklı boyuttaki diskleri aracılığıyla öğütebilen bu makine, paslanmaz yapısıyla da uzun ömürlü bir ürün olduğunu bizlere ispatlamakta. Ekstra olarak sucuk, köfte ve sosis aparatlarına da sahip olan bu ürün, işlevselliğiyle de ön plana çıkıyor. Fiyata olarak ise 650 TL ile 700 TL civarında bir fiyata satın alabileceğiniz Schafer, sizleri Alman değeri ve uzun ömürlülüğüyle baş başa bırakıyor.

İlginizi Çekebilir | En İyi Espresso Makinesi Hangisi?

Sarex Sr-2500

kıyma makinesi önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Sarex, ürettiği bu kıyma makinesi ile hem uygun bütçeli hem de elektrikli bir makineyi bizlere sunabilmiş. Görünüm olarak sade yapısı ve şıklığı ile ön plana çıkan bu ürün, mutfağınıza yakışacak cinste. Güçlü 2000 W motoru ile etlerinizi ve bilimum salça türü gıdalarınızı çok keskin ve kuvvetli bir biçimde öğütecek bu makine, uzun ömürlülüğüyle de sizleri yakın günlerde üzmeyecek bir makine konumunda.

Fiyat olarak ise 350 TL ile 400 TL civarında bir fiyata sahip olabileceğiniz Sarex, elektrikli bir kıyma makinesi olmasına rağmen bi hayli düşük fiyatlı bir ürün olduğunu bizlere bi hayli fazla ispatlamakta.

EMIR Güldüren

en iyi profesyonel kıyma makinesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

EMIR, ürettiği bu kıyma makinesi ile özellikle ‘profesyonel’lere yönelik bir hedef kitle oluşturmuş durumda. Genelde işyerlerinizde kullanabileceğiniz bu makine, tabi ki bir elektrikli kıyma makinesi. Saatte 200 KG’ya kadar et öğütebilen bu makine, adeta kıyma makinelerinin dinamosu konumunda.

Yanında ekstra armağan olarak gelen sucuk aparatı aracılığıyla işlerinizi bir hayli kolaylaştıracak bu ürün, kuvvetli yapısı aracılığıyla işlerinizde siz değerli okurlarımıza çok yol gösterecek. Fiyat olarak ise 1800 TL ile 1900 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu makine, sizleri profesyonel yaşamınızda büyük bir yükten kurtararak uzun seneler işlerinizi kolaylaştıracak.

Alveored

profesyonel kıyma makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Alveo, ürettiği 32 NO model isimli bu makine ile özellikle profesyonel işletmelerin işlerinizi çok daha kolaylaştıracak bir ürüne imza atmış. Tamamen elektrikli bir kıyma makinesi olaran bu ürün, saatte 750 KG gibi devasa bir et öğütme özelliğine sahip durumda. 2,2 Kw motoru ile Türkiye’nin en iddalı motor güçlerinden birisine sahip olan bu kıyma makinesi, profesyonel işletmeniz için bi hayli faydalı ve yararlı olabilecek bir ürün.

Ekstra olarak yanında yedek ayna, bıçak gibi donanımları da olan bu makine, sifero döküm yapısıyla da uzun ömürlü bir yapıya sahip. Fiyat olarak 3900 TL ile 4000 TL civarından bir fiyata sahip olabileceğiniz Alveo ile artık işletmenizdeki tüm etleri bu profesyonel makine ile kuvvetli ve bi hayli hızlı bir biçimde öğütebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün