Tavsiyeler

En İyi Sakal Tıraş Makinesi 2021 Tavsiye Marka ve Yorumlar

En İyi Sakal Tıraş Makinesi 2021 Tavsiye Marka ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Sakal Tıraş Makinesi 2021 Tavsiye Marka ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Sakal Tıraş Makinesi 2021 Tavsiye Marka ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Sakal Tıraş Makinesi 2021 Tavsiye Marka ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Sakal Tıraş Makinesi

Sakalınıza şekil vermek, kesmek veya kısaltmak için en iyi sakal tıraş makinesi hangisi? Tıraş olmak, hiçbir biçimde kaçamadığımız angarya işlerimizden biri olma özelliğini taşır. Tıraş olmak zamanımızı aldığı gibi, bunu sürekli olarak olarak yapmamız gerekmektedir. Hala eski tip tıraş makinesi ve fırçalarının dünyasındaysanız, sürekli olarak olarak yeni tıraş bıçağı satın almanın çok pahalı olduğunu fark edebilirsiniz.

Sizlere iyi haberimiz şu ki, son senelerda iyice elektrikli tıraş makinesi devrimine girmiş durumdayız ve nispeten düşük maliyetle satın alabileceğiniz bazı tıraş makineleri gerçekten sizleri etkileyecek düzeyde tatmin edebilir. Keskin tıraşı, rahatlığı, uzun pil ömrü, çok kullanımlık düzelticileri ve uzun ömürlü tıraş makinelerini arıyorsanız, listemizde siz değerli okurlarımız için çok işe yarayabilecek modeller mevcut. Aşağıdaki listemizde, piyasalarda en fazla tercih edilen sekiz adet tıraş makinesi modelini bulacaksınızdır.

Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye

İncelemelere geçmeden önce hangi modelleri bakacağımıze dair bir önizleme yapalım!

 • En İyi Sakal Tıraş Makinesi ve Tavsiye

  • Philips Mg7720/15
  • Xiaomi Enchen Blackstone
  • Moser Chrom Style
  • Braun Seri 5 B1200s
  • Wahl 8148
  • Philips Aquatouch
  • Moser 1400-0050

Philips Mg7720/15

en iyi sakal tıraş makinesi hangisien iyi sakal tıraş makinesi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

En kaliteli sakal tıraş makinesi listemizin ilk sırasında Philips yer alıyor. Ünlü teknoloji devi Philips, ürettiği Mg7720/15 Multigroom modeli ile bir tıraş makinesini ne denli farklı kombinasyonlarda kullanabileceğimizi bizlere ispatlamış durumda. Sekiz adet ayrı başlığa sahip bu makine, gri gövdesiyle de görünüm anlamında iyi işler çıkarmakta.

Saçınız, sakalınız ve vücudunuz için ortak olarak kullanabileceğiniz Philips, 60 dakikalık uzun şarj ömrü aracılığıyla de sizleri çok tatmin edecek. Kablosuz kullanımı aracılığıyla basit bir şekilde kullanabileceğiniz bu tıraş makinesi, ıslak kullanımda da aktif olmaktadır.

Fiyat olarak ise Philips değerinde bir ürün olduğunu bizlere hissettiren bu makine, 420 TL ile 470 TL içinde değişkenlik gösteren fiyatlara alıcılarını bulabilmektedir.

Xiaomi Enchen Blackstone

sakal tıraş makinesi tavsiyesakal tıraş makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Xiaomi, 3d olarak ürettiği Enchen Blackstone modeli ile tıraş makinesi kategorilerine bi hayli hızlı bir giriş yaptı. Piano Black rengi ve gri gövdesi ile estetik anlamda sizleri son derece tatmin edecek bu makine, donanımsal olarak da son teknolojik tüm özellikleri bünyesinde içinde yer alıyor.

5 W anma gücü ve gerilimine sahip bu makine, 60 dakikalık bi hayli hızlı şarj aracılığıyla güç ve performansı bir arada sunmakta. 2 aydan uzun ömürlü şarj süresi ile de sizleri şarj derdinden kurtaracak bu model, 3d kesici kafası aracılığıyla keskinlik düzeyini maksimum düzeyye çıkartmış durumda. Fiyat olarak ise bi hayli uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz Xiaomi, 250 TL ile 300 TL civarlarında bir fiyata sahip olabileceğiniz enfes bir ürün konumunda.

İlginizi Çekebilir | En İyi Erkek Parfümleri

Moser Chrom Style

sakal tıraş makinesi en iyisakal tıraş makinesi en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Alman merkezli bir firma olan Moser, ürettiği CHROMSTYLE PRO modeli ile profesyonel bir tıraş makinesi ile karşımıza çıkmakta. Görünüm olarak siyah ve gri karışımlı gövdesiyle bi hayli klasik bir görüntü izlenimi veren Moser, çok başlıklı yapısıyla performans anlamında gerçek bir profesyonel gibi hizmet sağlamakta.

Kablosuz kullanım özelliği olan bu makine, 60 dakika ve üzerine kadar şarj kullanım süresiyle de beğeni topluyor. Kuru kullanımlar için aktif olabilen bu tıraş makinesi ile hem saçlarınızı, hem sakallarınızı, hem de vücut tıraşlarınızı tatminiyetle uygulayabilirsiniz. Fiyat olarak ise 1250 TL ile 1300 Tl içinde bir fiyata satın alabileceğiniz Moser, siz değerli okurlarımıza Alman mühendisliğinin değerini sonuna kadar hissettirecek.

Braun Seri 5 B1200s

sakal tıraş makinesi önerisisakal tıraş makinesi önerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Braun, Seri 5 B1200s modeli ile tıraş makinesi kategorilerinde zirvelerde gezmekte. Görünüm olarak siyah gövdesi ve mavi ayrıntı kısmıyla bi hayli estetik gözüken bu ürün, sergilediği güçle da kendini ispatlamış durumda.  Hem ıslak hem de kuru olarak aktif bir biçimde kullanabileceğiniz bu makine, kablosuz olması sebebiyle de kullanım rahatlığı sağlar.

30 dakika ile 59 dakika içindeki şarj kullanım süresi ise beklentileri sonuna kadar karşılamakta. Sadece sakal tıraşlarınız için üretilen Braun, siz değerli okurlarımıza her gün tıraş olmanın aslında ne kadar kolay bir eylem olduğunu ispatlayacak düzeyde bir gücüne sahip. Fiyat olarak ise 700 TL ile 750 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz Braun, siz potansiyel müşterilerini stoklarda beklemekte.

Wahl 8148

sakal tıraş makinesi önerilerisakal tıraş makinesi önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Wahl, ürettiği 8148 5 Star modeli ile gerçek bir profesyonel tıraş makinesi ile bizleri karşılıyor. Görünüm olarak genel manada kırmızı ve gri renklerden bir araya gelen gövdesi ile Wahl, profesyonel bir tıraş makinesi olduğunu görünümü ile bizlere ispatlamakta. Çok başlıklı yapısı aracılığıyla her türlü özellikte kullanabileceğiniz bu makine, profesyonel olması sebebiyle gücüyle de ön plana çıkıyor.

Minimum 60 dakika şarj kullanım süresine sahip olan Wahl, özellikle saç kesimlerinizde sizleri çok tatmin edecek. 40 mm kesim alanı ile tıraşınızı en kolaya indirgeyecek bu makine, kullanım kolaylığı da sağlayarak işlerinizi hafifletmekte. Fiyat olarak 1250 TL ile 1300 TL içinde bir fiyata satın alabileceğiniz Wahl, uzun ömürlü olması sebebiyle de verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar almanızı sağlıyor.

Philips Aquatouch

en iyi sakal tıraş makinesi hangisien iyi sakal tıraş makinesi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Philips, Aquatouch modeli ile hem ıslak hem de kuru kesimlerinizi kolaylaştırmaya geliyor. Mavi gövdesi ve siyah ayrıntı kısmıyla görünüm olarak harika bir görünüşe sahip Philips, sergilediği güçle da göz kamaştırıyor. Yuvarlak köşeli başlıklarıyla cildinizde %100 koruma sağlayan bu makine, rahat ve ferahlatıcı bir tıraş deneyimi yaşatır.

Kablosuz kullanıma sahip olmasıyla kullanım kolaylığı sağlayan Philips, hemen hemen 60 dakika şarj kullanım süresiyle de sizleri tasarruflu bir tıraş deneyimine iter. Fiyat olarak 700 TL ile 730 TL içinde bir fiyata satın alabileceğiniz bu makine ile artık sakal tıraşlarınızı pürüzsüz ve tasarruflu bir biçimde basit bir şekilde halledebileceksiniz.

Philips Multigroom 3000

sakal tıraş makinesi tavsiyesisakal tıraş makinesi tavsiyesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Multigroom 3000, Philips’in ürettiği en nadide ürünlerin başlarında geliyor. Özellikle uygun bütçeler için üretilmiş bu makine, tıraş zevkinizi %100 arttırmayı hedeflemiş. Siyah rengi ile görünümünde sade ve bi hayli şık duran bu ürün, sergilediği güçle da görünümünden aşağıda kalmıyor.

Çok başlıklı seti aracılığıyla tüm tıraşlarınızda sizleri tatmin edecek bu makine, 60 dakikaya kadar şarj kullanım süresi sunmakta. Islak bir sakal tıraşı deneyimi sunan Philips ile artık sakal tıraşlarınızı sorunsuz ve güvenli bir biçimde olabileceksiniz. 300 TL ile 350 TL civarlarında bir fiyata satılan bu tıraş makinesi ile artık hem uygun bütçeli hem de kuvvetli bir ürüne aynı anda sahip olabileceksiniz.

Moser 1400-0050

sakal tıraş makinesi en iyisisakal tıraş makinesi en iyisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Moser, ürettiği 1400-0050 modeli ile profesyonel ama bunun yanı sıra uygun bütçeli bir tıraş makinesi ile karşımıza gelmekte. Kırmızı ve beyaz renklerden bir araya gelen gövdesi ile Moser, görünüm olarak bi hayli geleneksel durmakta.  Özellikle saç tıraşlarınız için biçilmiş kaftan bir ürün olan bu makine, kablolu olması sebebiyle şarja ihtiyaç duymaz.

Sadece saçınız değil, vücut kılları kullanmında da maksimum etki alabileceğiniz bu makine, gücü aracılığıyla tüm kıl ve saçları keskin bir biçimde keser. Başlıkları aracılığıyla dilediğiniz biçimde kesim yapabileceğiniz Moser, fiyat olarak ise asla cebinizi yakmayacak türden bir fiyata sahip. 300 TL ile 350 TL civarında bir fiyata satın alabileceğiniz Moser, sizleri uzun seneler başka bir tıraş makinesine muhtaç etmeyecek biçimde tasarlandı.

Evet sevgili okurlarımız bu paylaşımımızda en iyi sakal tıraş makinesi hangisi, sakal tıraş makinesi tavsiyesi neler gibi sorulara yanıt verdik. Daha fazla içerik için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün